Skocz do zawartości
Hipeq69

Słuchawki Do Telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mam telewizor LCD 37" LG, nie mam w nim wejścia Jack, ani nic w tym stylu, czy mogę do niego podłączyć jakoś słuchawki, bo się super gra wtedy :) - może istnieją jakieś przejściówki czy coś :

Proszę o pomoc :)

Pozdro Hipeq69 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wejścia Jack? Trochę nie chce mi się wierzyć bo jest to chyba jedno z podstawowych wejść jakie ładują w każdy TV zaraz po wejściu antenowym i SCARD inaczej zwanym EURO. No ale jeżeli faktycznie nie masz wyjścia jack ani minijack to zakładam że powinieneś mieć wyjścia cinche, co najmniej 2, a jeżeli masz takowe to potrzebne Ci będzie coś takiego:

http://www.nokaut.pl/oferta/adapter-2xcinch-wt-jack-3-5mm-stereo-gn.html

A jeżeli nie masz i tych wyjść to zostaje Ci rozebranie telewizora i podpięcie się bezpośrednio pod głośnik wbudowany w TV:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mam telewizor LCD 37" LG, nie mam w nim wejścia Jack, ani nic w tym stylu, czy mogę do niego podłączyć jakoś słuchawki, bo się super gra wtedy :) - może istnieją jakieś przejściówki czy coś :

Proszę o pomoc :)

Pozdro Hipeq69 :)

Nie masz wejścia Jack? Trochę nie chce mi się wierzyć bo jest to chyba jedno z podstawowych wejść jakie ładują w każdy TV zaraz po wejściu antenowym i SCARD inaczej zwanym EURO. No ale jeżeli faktycznie nie masz wyjścia jack ani minijack to zakładam że powinieneś mieć wyjścia cinche, co najmniej 2, a jeżeli masz takowe to potrzebne Ci będzie coś takiego:

http://www.nokaut.pl/oferta/adapter-2xcinch-wt-jack-3-5mm-stereo-gn.html

A jeżeli nie masz i tych wyjść to zostaje Ci rozebranie telewizora i podpięcie się bezpośrednio pod głośnik wbudowany w TV:p

Otóż wyjścia panowie i panie , wyjścia . Jeżeli nie masz wyjścia jack , to chinchami tym bardziej nie podłączysz . Większość telewizorów ma chinche jako wyjścia , np. przy av ( 3 chinche , żółty , czerwony i biały ) albo przy componencie ( czinche biały i czerwony , zielony , niebieski , czerwony ) , ale to wszystko są wejścia , jeżeli nie masz jacka , to marne szanse . Chcesz używać tych słuchawek do oglądania telewizji czy do grania ? Bo może do playa sobie słuchawki zakombinuj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż wyjścia panowie i panie , wyjścia . Jeżeli nie masz wyjścia jack , to chinchami tym bardziej nie podłączysz . Większość telewizorów ma chinche jako wyjścia , np. przy av ( 3 chinche , żółty , czerwony i biały ) albo przy componencie ( czinche biały i czerwony , zielony , niebieski , czerwony ) , ale to wszystko są wejścia , jeżeli nie masz jacka , to marne szanse . Chcesz używać tych słuchawek do oglądania telewizji czy do grania ? Bo może do playa sobie słuchawki zakombinuj .

W pewnym sensie masz racje ale nie koniecznie, otóż czasem TV mają cinche też jako WYJŚCIA....niemniej jednak przyznaję się do błędu, zapomniałem że w przeważającej części jeżeli mowa o TV tak "ubogo" rozbudowanym w rożnego typu gniazda pewnie te będą, zakładając że w ogóle są, wejściami. Czyli tak jak mój przedmówca nadminił...lipa, nie podłączysz bezinwazyjnie słuchawek do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, ale jednak spojrzałem na tył TV i patrze, a tam jest wejście Jack :):)

Sorry za kłopot, Dzięki za wszystko:) Na to forum zawsze mogę liczyć :)

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×