Skocz do zawartości
vikor

Slim 250 Gb I Znów Problem Z Obrazem ...

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tak wiem ile to można pisać o obrazie. Jednak problem jest dość dziwaczny ;f

mam konsole PS3 slim 250 GB od 3/4 miesięcy, była nowa. HDMi używam praktycznie ciągle. Wczoraj jeszcze normalnie mi się grało, dziś natomiast TV nie wyświetla obrazu, * piszę że brak sygnału *, sprawdzałem na oba HDMI i na AV i nic nie pomogło, wczoraj wszystko chodziło a dziś nic, tak, próbowałem z tym "piknięciem i przytrzymaniem 5 sek", tv to Samsung T200HD

btw. podłączyłem naraz i AV i HDMi i na złączu normalnym widzi obraz i pyta się czy wyświetlać w HDMi ( klikam tak) obraz czarnieje a na HDMI nic nie ma ;f

na innym monitoro telewizorze przez ten sam kabel HDMI działa, a tutaj nic, no ja nie wierze po prostu ;f

Edytowane przez vikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu napisałeś wnioskuje zepsute hdmi w TV,sam napisałeś "na innym monitoro telewizorze przez ten sam kabel HDMI działa".To do serwisu tylko na TV nic nie poradzimy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny napiszę : masz telewizor nie tej firmy co trzeba . Ile razy ktoś ma problem z obrazem/telewizorem , to w 80 % przypadków są to problemy z szajsungami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, ja miałem CRT Samsung 32" i dobrze działał z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny napiszę : masz telewizor nie tej firmy co trzeba . Ile razy ktoś ma problem z obrazem/telewizorem , to w 80 % przypadków są to problemy z szajsungami .

Też mam samsunga i działa b. dobrze. Co to znaczy że nie tej firmy co trzeba? Wszystko co samsunga jest złe a co np. Sony to super?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fata 60-tke i od premiery nie pierdnie. Mimo to sporo osob ma jazdy z ps3, przeroznymi wersjami. Niestety na forum sporo osob ma problemy z tv samsunga :/ to fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co samsunga jest złe a co np. Sony to super?

Z ust mi to wyjąłeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ogarnij się z tymi Twoimi pseudo-radami, które same w sobie są "szajsungowe".

"Masz TV nie tej firmy co trzeba" - Dziecko! Wróć do piaskownicy!

TV firmy Samsung są najczęściej kupowane i myślę, że ok 70% Użytkowników tego Forum właśnie taki TV posiada. Teoria typu "najczęściej są z nimi kłopoty" jest sprzeczna, ponieważ pytania związane z tymi TV pojawiają się zauważalnie często - bo najwięcej Osób te TV posiada. Tu się zapętlamy ;)

Zauważyłeś, że bardzo często pojawiają się również problemy z TV Sony / Bravia? A zapewne tylko 10% użytkowników Forum taki właśnie TV posiada. Pewnie nie zauważyłeś, bo jesteś tak niesamowicie zaślepiony swoją nieustępliwą subiektywnością...

Jeśli nie potrafisz udzielić odpowiedzi na pytanie zadane w temacie lub nie potrafisz podpowiedzieć co zrobić to nic nie pisz.

Trzeba Cię chyba odznaczyć jako spamera - bo niczego nie wnosisz na Forum poza błotem na butach.

Kolega vikor musi podpiąć jakieś inne urządzenie przez HDMI do swojego TV i sprawdzić czy faktycznie wina stoi po stronie wejścia w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A często wyciągałeś kabel HDMI i wkładałeś po raz któryś ? Często tak robiąc nawet nie wiemy, że możemy spalić to wejście w tv. Najlepiej jeśli często tak robimy, kupić po prostu drugi kabel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam co jakiś czas:) ale dzeje mi sie tak przy ladowaniu gry(gdy jakies takie zielone linie przez ekran leca nie mam pojecia jak to opisac) wtedy tak jakby obraz zanikal i wtedy gasnie mi obraz i pisze ze nie ma sygnalu. Muszę restartnac wtedy tv i smiga:) TV PHILIPS ( nie mam pojęcia jak połączyć nazwe tv z szajsem:):):):) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już coś było o "zielonych pasach", gościu zmienił kabel HDMI i śmigało jak nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×