Skocz do zawartości
RamiresNc

Prosze O Pomoc Ps3,pytania O Konsole.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytania związane z PS3.Proszę się nie śmiać z moich pytań ponieważ jestem zielony w tych sprawach.Mam zamiar kupić konsole PS3 i chciałbym się nieco o niej dowiedzieć.Jeżeli można proszę o odpowiedz na te pytania.

1.Jakie są wersje PS3(Mam na myśli wersje Slim'a,pojemność dysków)?

2.Jak działa internet w PS3?Trzeba za niego płacić?Jeżeli tak to ile?

3.Czy internet w konsoli jest wbudowany?Czy trzeba kupić osobne?Jeżeli tak proszę o podanie ceny.

4.Czy można ściągać(pliki) i oglądać je(Mam na myśli filmy,dokumenty oraz MP3)?

5.Jak działa przeglądarka WWW i czy jest tylko jedna?

6.Czy PS3 ma wbudowane głośniki?Jeżeli tak to proszę o podanie ich mocy i jakości.

7.Jaka jest najlepsza gra na początek nauki grania na padzie(Proszę podać tytuł)?

8.Czy można podłączyć Pada z PS2(Posiadam też złączkę z Pada PS2 na USB)?

9.Czy trzeba dużo się bawić z podłączaniem kabli(Monitor,Konsola)?

10.Jakie wchodzą baterie do PS3 i co ile trzeba je wymieniać?

11.Ile waży gra po zainstalowaniu jej na dysku konsoli proszę o średnią normę?

Są to wszystkie pytania.Wiem ,że google nie gryzą ale wole się upewnić a na niektóre pytania nie mogę znaleźć odpowiedzi.Proszę także o wytłumaczenie mi danego podpunktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytania związane z PS3.Proszę się nie śmiać z moich pytań ponieważ jestem zielony w tych sprawach.Mam zamiar kupić konsole PS3 i chciałbym się nieco o niej dowiedzieć.Jeżeli można proszę o odpowiedz na te pytania.

1.Jakie są wersje PS3(Mam na myśli wersje Slim'a,pojemność dysków)?

2.Jak działa internet w PS3?Trzeba za niego płacić?Jeżeli tak to ile?

3.Czy internet w konsoli jest wbudowany?Czy trzeba kupić osobne?Jeżeli tak proszę o podanie ceny.

4.Czy można ściągać(pliki) i oglądać je(Mam na myśli filmy,dokumenty oraz MP3)?

5.Jak działa przeglądarka WWW i czy jest tylko jedna?

6.Czy PS3 ma wbudowane głośniki?Jeżeli tak to proszę o podanie ich mocy i jakości.

7.Jaka jest najlepsza gra na początek nauki grania na padzie(Proszę podać tytuł)?

8.Czy można podłączyć Pada z PS2(Posiadam też złączkę z Pada PS2 na USB)?

9.Czy trzeba dużo się bawić z podłączaniem kabli(Monitor,Konsola)?

10.Jakie wchodzą baterie do PS3 i co ile trzeba je wymieniać?

11.Ile waży gra po zainstalowaniu jej na dysku konsoli proszę o średnią normę?

Są to wszystkie pytania.Wiem ,że google nie gryzą ale wole się upewnić a na niektóre pytania nie mogę znaleźć odpowiedzi.Proszę także o wytłumaczenie mi danego podpunktu.

1.PS3 Fat, 60, 80 GB, PS3 Slim, 120, 250 GB

2. Nie trzeba płacić, normalnie podlaczasz jak do pc.

3. Wbudowany.

4. Można.

5. Działa nie najlepiej ale ujdzie, jest tylko jedna.

6. Nie ma.

7. Call of Duty Modern Warfare 2, Colin McRae Dirt 2, GTA 4.

8. Można.

9. Nie.

10. Nie ma baterii, w padzie są akumulatorki ale pada sie normalnie ładuje pod USB.

11. Zależy jaka to gra, od 1 do 10 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.Jaka jest najlepsza gra na początek nauki grania na padzie(Proszę podać tytuł)?

Każda gra jest dobra. Po prostu potrzeba trochę czasu. Najlepiej wybierz tytuł, w który chciałbyś pograć a nie "po którym nauczysz się grac na padzie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.Czy internet w konsoli jest wbudowany?Czy trzeba kupić osobne?Jeżeli tak proszę o podanie ceny.

Sory ale mnie to rozbroiło... PS3 ma wbudowaną kartę sieciową dzięki której możesz się połączyć z internetem za pomocą kabla lub tez przez WiFi.

Innymi słowy niema wbudowanego internetu tylko podzespoły dzięki którym możesz sobie go podłączyć ponieważ internet to nie rzecz. Tak tylko się śmieje.. muehehe

P.S sorki ale jestem trochę "wczorajszy"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×