Skocz do zawartości
dunker

Gra Przy Okazji Której Można Sie Uczyć Zngielskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie cos z dużą ilością dialogów najlepiej żeby były ang.napisy

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze do nauki są gry typu RPG. Tales of Vesperia ma ogrom tekstu, w zasadzie ta gra to jeden wielki dialog. Oprócz niej napewno polecałbym ci Final Fantasy XIII.

Słownik do ręki i działaj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ra_8933.jpg

Bardzo fajna! Ze 3 razy przechodziłem :D

Hardcorowi bossowie :P

A jest w wersji na PS3?   :woot:  

I czy ma trofea?   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecę GTA4 :>

Jest duużo dialogów, niekoniecznie mową poprawną gramatycznie i stylistycznie, więc podchodzić z dystansem.

Na pewno pomoże w rozumieniu ze słuchu. Są misje, gdzie każą ci jechać na słuch tj. siedzi ci koleś w aucie i między słowami masz złapać czy rajt czy left :P

Edytowane przez Sheo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ra_8933.jpg

Bardzo fajna! Ze 3 razy przechodziłem :D

Hardcorowi bossowie :P

hahha ciekawe to jest nieomieszkam przetestować :)

gta 4 właśnie kończe dzis pożyczyłem Heavy Rain ,ale kusi mnie ten Fallout co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout na ps3?

Mnie za bardo nie ciągnie. Gry Bethesdy kocham (Fallout 3, Oblivion czy Morrowind), tyle że nie na konsolach nie można wgrać modów. Sam nie pogram, ale innym jak najbardziej polecam. Proste trofea (przynajmniej dla mnie - zagorzałego fana :P), a i tekstu nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecę GTA4 :>

Na Little Jacobie nikt nie powinien uczyć się angielskiego :) A tak to może Assassins Creed 2 (koniecznie dwójka, bo jedynka nie miała napisów), albo Uncharted 2, bo można sobie dowoli miksować wersję angielską i polską. Masy dialogów tam nie ma, ale nie ma też co liczyć, że z gry komputerowej można nauczyć się języka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×