Skocz do zawartości
luke12

Kupno Używanej Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zastanawiam się na kupnem przez allegro używanej konsoli playstation3 - wersja 40gb albo ew. wersja 60gb. Jednakże nigdy z psx3 nie miałem praktycznie do czynienia więc mam kilka pytań:

1. Czy jest sens kupować używaną konsole - laser szybko się wykańcza w powyższych modelach czy też nie?

2. Słyszałem ze można samemu wymienić dysk w konsoli na o wiele większy - ale czy dotyczy to też dysków zewnętrznych pod usb?

3. I do czego ta w ogóle jest potrzebny ten dysk i czy taki mały starczy na początek? Wgrywa się pewnie na niego jakieś demka, muze, filmy, itd. Ale czy jest możliwość odpalenia na konsoli (przy pomocy np. jakiegoś programu) filmów divx z napisami?;) Bo taka opcja by mnie w szczególności interesowała...

Z góry dzięki za odpowiedź i jeżeli macie jeszcze jakiekolwiek wskazówki co do powyższej konsoli to piszcie bo nie chciałbym kupić jakiegoś bubla... ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dvix chodzi normalnie tylko napisy chyba muszą być wtopione :):).

Dysk jest na muzyke filmy dema savy niektóre gry wymagają instalacji... żeby loadingi skrócić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) zależy od możliwości finansowych, laser może walnąć za tydzień jak i za 3 lata

2) możesz zmienić sobie dysk na większy - możesz podpiąć dysk zewnętrzny USB

3) no właśnie do tego - poza demami instalują się na lokalnym dysku

Może walnąć Ci za tydzień jak i za 3 lata - tego nie przewidzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dyski zewnętrzne to na nich można tylko muzykę, filmy i zdjęcia trzymać. Dem czy instalek gier na nie nie zgrasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to chyba kupię 40gb - do instalacji gierek i ściągnięcia od czasu do czasu jakiegoś demka powinno chyba starczyć... Do tego dokupię dysk zewnętrzny pod usb i będę na nim filmy trzymał i jak będę chciał coś obejrzeć to wtedy wtapiam napisy do filmu i podłączam dysk do konsoli!;) A co do lasera skoro nawet w nówce może paść to nie wiem czy jest sens przepłacać, chociaż w nówce przynajmniej mam gwarancję i luz totalny w przypadku awarii...

I jeszcze takie kolejne pytanie:

1. Czy można jakoś połączyć dwie konsole (bezpośrednio albo po necie dzięki sieci domowej) i grać w 2 osoby przeciwko 2 osobom w taką Fifę10?;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można,np.zakładasz w lobby mecz koledzy wbijają i gracie,nawet w 8 można grać na jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×