Skocz do zawartości
Mr.T89

Jestem Nowy I Mam Pare Pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do kupna PS3 Slim 250gb, tylko zastanawiam sie po co mi tyle pamieci? czy wystarczy mi mniejsza pojemnosc dysku? O to moje nastepujace pyatnia:

1.Wczesniej czytalem ale mimo to zapytam, Czy napewno nie mozna skopiowac Gry z plyty na dysk ?.

2. Czy jest mozliwosc przeslania Gier z komputera na Ps3 (oczywiscie gry formacie odpowiednim na ps3), poniewaz widzialem ze mozna kilka gier pobrac na Torrentach. Czy to moze tylko po to, aby nagrac sobie i zrobic pirata?

3. Jak jest mozliwosc to czy moge dowiedziec sie jak to sie robi ?

4. Czy mogłby ktos krok po kroku wyjasnic mi jak ustawic neta w ps3 za pomoca Kabelka ;p

5.Juz mniej wazne, ale zawsze moze sie przydac. Czy sa Jakies serwery aby moc pograc z kims w PES-a 2010, poniewaz jestem jego wielkim fanatykiem i gram w niego od 1 wersji ISS ;p Jakby co bede sklonny zagrac z kims Spara i czegos was nauczyc heh ^^ ;d.

Pozdrawiam Mr.T89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymierzam sie do kupna PS3 Slim 250gb, tylko zastanawiam sie po co mi tyle pamieci? czy wystarczy mi mniejsza pojemnosc dysku? O to moje nastepujace pyatnia:

1.Wczesniej czytalem ale mimo to zapytam, Czy napewno nie mozna skopiowac Gry z plyty na dysk ?.

2. Czy jest mozliwosc przeslania Gier z komputera na Ps3 (oczywiscie gry formacie odpowiednim na ps3), poniewaz widzialem ze mozna kilka gier pobrac na Torrentach. Czy to moze tylko po to, aby nagrac sobie i zrobic pirata?

3. Jak jest mozliwosc to czy moge dowiedziec sie jak to sie robi ?

4. Czy mogłby ktos krok po kroku wyjasnic mi jak ustawic neta w ps3 za pomoca Kabelka ;p

5.Juz mniej wazne, ale zawsze moze sie przydac. Czy sa Jakies serwery aby moc pograc z kims w PES-a 2010, poniewaz jestem jego wielkim fanatykiem i gram w niego od 1 wersji ISS ;p Jakby co bede sklonny zagrac z kims Spara i czegos was nauczyc heh ^^ ;d.

Pozdrawiam Mr.T89

1. Niektóre gry posiadają możliwość instalacji na dysku, jednak skraca to jedynie czas loadingów. Płyta i tak musi być w napędzie.

2. Nie.

3. Nie.

4. Podpinasz kabelek, a dalej według instrukcji lecisz.

5. PES-2010 posiada multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupna PS3 Slim 250gb, tylko zastanawiam sie po co mi tyle pamieci? czy wystarczy mi mniejsza pojemnosc dysku?

Jakie masz alternatywy? Nikt tu nie jest jasnowidzem ... nie znamy też Twoich potrzeb, dostosuj do Siebie. Ja mam 120Gb sporo trailerów Hd, pełno gier na HDD kupionych z PSS i nadal miejsca dużo

1.Wczesniej czytalem ale mimo to zapytam, Czy napewno nie mozna skopiowac Gry z plyty na dysk ?.

Nie można

2. Czy jest mozliwosc przeslania Gier z komputera na Ps3 (oczywiscie gry formacie odpowiednim na ps3), poniewaz widzialem ze mozna kilka gier pobrac na Torrentach. Czy to moze tylko po to, aby nagrac sobie i zrobic pirata?

Pomyliły Ci się konsole Na Ps3 na szczęście nie ma piratów, nie ściągniesz i nie zainstalujesz gry z innego żródła niż PSStore, gdzie za każdy tytuł trza zapłacić

3. Jak jest mozliwosc to czy moge dowiedziec sie jak to sie robi ?

Nie ma możliwości

4. Czy mogłby ktos krok po kroku wyjasnic mi jak ustawic neta w ps3 za pomoca Kabelka ;p

Wpinasz kabelek wtyczką do gniazda Ethernetowego z tyłu konsoli - ząbkami do dołu :tongue:

5.Juz mniej wazne, ale zawsze moze sie przydac. Czy sa Jakies serwery aby moc pograc z kims w PES-a 2010, poniewaz jestem jego wielkim fanatykiem i gram w niego od 1 wersji ISS ;p Jakby co bede sklonny zagrac z kims Spara i czegos was nauczyc heh ^^ ;d.

Każda gra która posiada opcję Multi na Ps3 oferuje serwery do grania bez konieczności opłacania dodatkowego abonamentu ...

Na wszystkie Twoje, jakże błyskotliwe pytania są odpowiedzi na forum, sugeruję przeczytać >>> http://www.ps3site.pl/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×