Skocz do zawartości
Gość scarface24

Problem z grami z PSN PL na PS3 z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scarface24

Mam duzy problem ..... poniewaz kupilem u nas w naszym ojczystym PSN gierke z psOne Destruction Derby .... Konsole zakupilem w te lato w USA .... po sciagnieciu gry nie odpala sie ... pisze ze mam zle ustawienia Video:/ no i tu jest pytanie ... czy poprostu bylem nie doinformowany o tym ze tak to nie bedzie dzialac... czy ... juz sam nie wiem .... bo w innym temacie na tym forum ktos zasugerowal ze najlepiej kupowac w PSN USA a nie np w PL gdyz tam jest taniej ... To czyli wy jak macie europejskie wersje konsol mozecie sciagac z usa???? i wszystko chodzi???? troszke zamieszalem ale mam nadzieje ze ktos zna odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam konsolkę zakupiona w Polsce w MM i ściągnąłem dwie gry z PS z USa - Wipeout oraz wild Arms. Wszystko działa !!

PS. Tych gier nie odpalisz jesli masz kosnolkę podłączoną kablem RGB, S-Video, Chinch. Odpalisz jeśli masz kablem HDMI. Sprawdz kabel. Przynajmniej mi sie tak wydaje. Jeśli kupisz gry ściagnięte z USA to powinienes odpalic na zwykłym kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz... Ja mam pod RGB i odpalam wszystkie gry i te z PSStore USA, psOne NTSC też... Konsola PAL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby w takim razie tylko PALowe kosnolki nie miały regionalizacji ? Może tak właśnie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi na mojej PS3 z USA nie działają The Simpsons'y i też wyświetla się info o nieprawidłowym Video Output...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scarface24

Mam pewne przemyslenie na ten temat...... gdzies kiedys dorwalem na necie porownanie wszystkich modeli konsol ps3 jakie wyszly dotad .... i o ile pamietam .. bylo tam napisane ze konsola z usa ma emulacje sprzetowa a reszta ma programowa..... mozliwe ze to jest problemem:/ a co do kabla hdmi ... to chyba sprawdze i ta mozliwosc i kupie sobie w poniedzialek i dam znac .... Napisalem tez do sony i zgadnijcie co ...... Nie odpisali:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scarface24

HMMMM no i jest problem ...... zakupilem dzisiaj kabel hdmi i.... nie dziala :/ hmmm ciekawe kto mi teraz kase odda:/ bo jak by nie bylo to jest 19 zeta:/ kupil bym sobie pain za ta kase albo cos innego... pozostaje mi tylko czekac az wkoncu ktos wymysli jakis prog zeby odpalac backupy ... ewentualnie zeby chociaz odpalal inny region z gier ps2, psx... ide pisac do sony znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grandi

Ojej 19 zł to naprawde dużo wiesz ehh :/

Jaką wersje konsoli masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Co za Burżuj z Ciebie, jak to dla Ciebie mało, to chętnie możesz mi wpłacić te 19 zł raz na miesiąc.

Też się nie obrażę jeśli wpłaciłby mi ktoś jakieś grosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scarface24
Ojej 19 zł to naprawde dużo wiesz ehh :/

Jaką wersje konsoli masz?

podac moj numer konta w mbanku???? bardzo bym chcial zebys zostal moim ... hmmm sponsorem;] (19 zl dziennnie starczy, jak by nie bylo to 9 piw;])

juz pisalem ze mam wersje 60gb z usa

Najgorzej jest to ze jestem ograniczony chyba tylko i wylacznie do korzystania ze sklepiku z usa:/ bo jak narazie nie wiem czy kupowac cokolwiek z naszego polskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×