Skocz do zawartości
m4ciejet

Problem Ps3 Hdmi-Dvi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mega problem z nowym monitorem do którego chcę podłączyć PS3. Jest to ACER P205H z DVI(obsługuje HDCP).Kupiłem kabel HDMI-DVI i podłączyłem konsolę z monitorem.Zmieniłem Input z VGA na DVI i wyskakuje mi komunikat INPUT NOT SUPPORTED.Może mi ktoś powiedzieć WTF? Przecież skoro ma HDCP to powinno działać.Restart ustawień graficznych w PS3 już zrobiłem poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku włączającego do usłyszenia dwóch piknięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuję tak konsolę podłączyć, i zastanawiam się, czy nie będzie problemów. slepyy - po co ta uwaga?! Myślisz, że każdy śpi na kasie i będzie ją wydawał na nowy monitor? Jak nie masz żadnej dobrej rady to się nie odzywaj, a nie posty nabijasz. Taki kabel kosztuje 30 zł, a monitor, jak się domyśleć można, sporo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuję tak konsolę podłączyć, i zastanawiam się, czy nie będzie problemów. slepyy - po co ta uwaga?! Myślisz, że każdy śpi na kasie i będzie ją wydawał na nowy monitor? Jak nie masz żadnej dobrej rady to się nie odzywaj, a nie posty nabijasz. Taki kabel kosztuje 30 zł, a monitor, jak się domyśleć można, sporo więcej.

Monitor z HDMI kosztuje dużo więcej a jeżeli obsługuje HDCP to ma działać.A aktualnie nie wiem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuję tak konsolę podłączyć, i zastanawiam się, czy nie będzie problemów. slepyy - po co ta uwaga?! Myślisz, że każdy śpi na kasie i będzie ją wydawał na nowy monitor? Jak nie masz żadnej dobrej rady to się nie odzywaj, a nie posty nabijasz. Taki kabel kosztuje 30 zł, a monitor, jak się domyśleć można, sporo więcej.

Zgoda ale jeżeli kogoś stać na konsole za ok 1500zł to chyba tez stać na monitor za ok 700zl.. (tyle kosztuje z hdmi). Niekazdy śpi na kasie racja ja tez nie ale dla wygody i grania i podłączenia poczekałem ten dodatkowy miesiąc i sobie kupiłem używany TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale to, że ktoś ma kasę na konsolę wcale nie znaczy, że ma i na monitor. To żaden argument, bo niby czemu ma mieć? Poza tym, nieważne. To nie o tym tu rozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utne wasze uzeranie sie. To ze monitor ma DVI czy HDMI to nic nie znaczy. Moze dziac i moze nie dzialac. INPUT NOT SUPPORTED oznacza wlasnie nic wiecej ze nie bedzie dzialac. Rozdzielczosc i czestotliwosc sygnalu, ktory przychodzi do monitora nie jest obslugiwana i niestety nic z tym nie zrobisz. Pomoca moze byc kabel VGA.

Ostatnia deska ratunku moze byc ustawienie na innym odbiorniku na sztywno rozdzielczosci w konsoli na 720p albo 1080p (moze na wyzszej zadziala, mimo ze na nizszej nie chce).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×