Skocz do zawartości
piotrek13

Mało Miejsca Na Dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem a mianowicie : mam konsole 80 GB nie mam wgranych żadnych filmów muzyki nic i jak sprawdzam ile mam miejsca na dysku to pokazuje na 74 dostępne 18 :( Wie ktoś co z tym zrobić ? Proszę o pomoc !

Edytowane przez piotrek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, moze instalacjie gier? Aktualizacje gier zajmują co nie co. Np instalka gta prawie 4 gb to samo instalka MGSa teraz gry duzo zajmują i instaluja się nawet podczas grania gdy Ty o tym nie wiesz :). Sprawdz w zainstalowanych danych czy nie zamuje Ci to czasem mase miejsca. A jak nie masz nic to zformatuj dysk, a jak aż tak Ci przeszkadza ten widok to nie patrz byc moze konsoli cos się po "pieprzyło" i dlateog tak pokazuje. Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń stare dema i wogóle niepotrzebne już rzeczy które pobierałeś z psn, jakieś savy które zajmują więcej miejsca jak i stare dane gier (niektóre instalują dane na dysku żeby skrócić czasy ładowania) które pozostały na dysku jak dalej będzie brakować miejsca to zawsze możesz wymienić dysk na większy, chociaż ja też mam 80gb i jak na razie na brak miejsca nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki gier są w Narzędzia Danych Gier, a Dema są po prostu tam, gdzie je masz do wyboru (trójkąt i masz opcję usunięcia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się dokładnie instalują gry i aktualizacje ?

W ''Narzędziach danych gier'' wejdź w nie i usuń zbędne instalki.

PS: 18 GB to i tak dużo :)

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już to sam znalazłem :) teraz mam 48 na 74 :) Dzięki za pomoc :)

Tylko mam nadzieje że nie skasowałeś instalki gry, w którą aktualnie grasz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×