Skocz do zawartości
Darth Jason

WIFI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam PS3 40GB połączone do internetu przez sieć bezprzewodową i zauważyłem że po aktualizacji firmware do 3.21 zielona dioda do wifi z przodu konsoli cały czas świeci. Przed aktualizacją świeciła tylko podczas łączenia z PSN i grania przez sieć, a teraz świeci cały czas. Próbowałem wgrać firmware jeszcze raz jednak to nie pomogło.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest to normalne lub czy jest sposób na naprawienie tego ?

Z góry dzięki za pomoc.

Edit 20.04.2010:

Może rzeczywiści nie zwracałem na to uwagi, skoro jest to normalne zjawisko temat można zamknąć.

Jeszcze raz dzięki za pomoc

Edytowane przez Darth Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo,chyba że chodzi ci o Remote Play wyłącz to.Ale wydaje mi się że tak było tylko tego nie zauważyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam PS3 40GB połączone do internetu przez sieć bezprzewodową i zauważyłem że po aktualizacji firmware do 3.21 zielona dioda do wifi z przodu konsoli cały czas świeci. Przed aktualizacją świeciła tylko podczas łączenia z PSN i grania przez sieć, a teraz świeci cały czas. Próbowałem wgrać firmware jeszcze raz jednak to nie pomogło.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest to normalne lub czy jest sposób na naprawienie tego ?

Z góry dzięki za pomoc.

Edit 20.04.2010:

Może rzeczywiści nie zwracałem na to uwagi, skoro jest to normalne zjawisko temat można zamknąć.

Jeszcze raz dzięki za pomoc

Jak dla mnie po prostu coś się Tobie w głowie "pokiełbasiło", dlatego Tobie się wydaje, że coś jest nie tak ;) Po włączeniu konsoli powinna się pojawić zielona dioda. Jeżeli mruga zielona dioda, oznacza to, że internet "chodzi" i występuje transfer (kb/s - wiadomo). Sama zielona dioda oznacza to, że występuje bezprzewodowe połączenie pomiędzy PS3, a modem'em.

I na pewno przed aktualizacją dioda świeciła tak samo, jak po aktualizacji ;) Jak wspomniałeś "nie zwracałem na to uwagi" - i masz rację :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja konsola nie potrafi wykryc padow nawet po podlaczeniu go na kablul. Zaskakuje raz na kilka razy. Do tego pojawil sie problem ze nie widzi zadnej sieci wifi a nawet nie moze polaczyc sie za pomoca kabla. Czy jest to modul do wymiany? Czy takowy modoul odsluguje blue tooth /wifi?czy wyglada on tak? i co oznaczaja slowa np. Cliff aha i czy jest jakis filmik jak to wymienic...

Dzieki za pomoc!

http://cgi.ebay.co.u...=item415847ae4f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×