Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem "Ibizę Area 1" w 100% i nie miałem z tym żadnego problemu. Zabieram się za "Ibizę Area 2". Robię, robię, patrze ile mam już % i piszę, że zrobiłem 99%. Problem w tym, że nie mogę wbić tego 1% - przeglądam mapę i nic, nie dostrzegam żadnego nieprzejechanego skrawka drogi. :angry: Ale to frustrujące. :pinch:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem "Ibizę Area 1" w 100% i nie miałem z tym żadnego problemu. Zabieram się za "Ibizę Area 2". Robię, robię, patrze ile mam już % i piszę, że zrobiłem 99%. Problem w tym, że nie mogę wbić tego 1% - przeglądam mapę i nic, nie dostrzegam żadnego nieprzejechanego skrawka drogi. :angry: Ale to frustrujące. :pinch:

No to masz gdzieś ładny kawałek nie przejechany (stawiam na jakąś autostrade 2-pasmową, albo szuter gdzieś w górach).

Mi zaliczyło 100% jak miałem do przejechania jeszcze jakieś 30km :)

A tak z innej beczki...

Da się zaprośić znajomych do domu?? Czy czekamy grzecznie, aż Sony łaskawie zaakceptuje patcha i dopiero wtedy będzie można zapraszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem "Ibizę Area 1" w 100% i nie miałem z tym żadnego problemu. Zabieram się za "Ibizę Area 2". Robię, robię, patrze ile mam już % i piszę, że zrobiłem 99%. Problem w tym, że nie mogę wbić tego 1% - przeglądam mapę i nic, nie dostrzegam żadnego nieprzejechanego skrawka drogi. :angry: Ale to frustrujące. :pinch:

Mam podobna sytuacje, nie moge znalezc tam zadnego kawalka. Jak ci wpadnie daj znac, moze to samo miejsce nam brakuje:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz gdzieś ładny kawałek nie przejechany (stawiam na jakąś autostrade 2-pasmową, albo szuter gdzieś w górach).

Mi zaliczyło 100% jak miałem do przejechania jeszcze jakieś 30km :)

30km to bym na 100% zauważył a ślepy jeszcze chyba nie jestem(tak mi się przynajmniej wydaję). ;) Teraz "jeżdżę" po mapie przy maksymalnym zoomie i SZUKAMmmmmm. :whistling:

Mam podobna sytuacje, nie moge znalezc tam zadnego kawalka. Jak ci wpadnie daj znac, moze to samo miejsce nam brakuje:p

Niema sprawy, jak wpadnie dam znać. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz "jeżdżę" po mapie przy maksymalnym zoomie i SZUKAMmmmmm. :whistling:

Szukaj szukaj :)

Nie wiem jak to jest na PS3, ale na oficjalnym forum coś marudzili, że niektóre drogi zaliczało do innych stref niż to wynikało z jazdy (pokazuje, że przejechałeś z Area 1 do Area 2, ale kawał drogi jeszcze zaliczało do tej, z której już niby wyjechałeś), ale to był chyba tylko problem na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W padłem na pomysł, że gra nie zaliczyła mi jeszcze przejazdów w tunelach pod rondami(autostrada - nie ma tych tunelów pokazanych na mapie). Jak objadę wszystkie dam znać czy wpadło. :rolleyes:

---------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: Niestety. :confused:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem z tym problemów. Sprawdź dokładnie aglomerację miejską na południu tam jest dużo małych uliczek mogłeś coś przegapić np.na starym mieście tam jest dużo krętych uliczek i gdzieś może skrawek przegapiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione drogi Ibizy na 100% (pozostałe rzeczy na Ibizie również). W pierwszym rejonie przy 99% miałem ominiętą jedną uliczkę w mieście (drobiazg) i jeden niezwykle frapujący kawałek, który znalazłem na maksymalnym powiększeniu - taka mała uliczka na północy - tuż przy jednym z tuneli obok stacji benzynowej. W rejonie drugim do 100% brakowało mi również krótkiej drogi, na południu, przy bagnach (tam gdzie się robi zdjęcie dźwigu). Tam jest długa droga prowadząca na półwysep i na północ od bagien jest ten kawałek. Zwróćcie na to uwagę ;)

@Edit: To drugie miejsce to właśnie to na dole :)

Edytowane przez kremulek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UDAŁO SIĘ :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Oto to miejsce(3 zdjęcia):

dsc00081ag.jpg

dsc00079yl.jpg

dsc00080xnd.jpg

Sorry za jakość zdjęć, ale robiłem je telefonem komórkowym.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farciarz, to akurat mam:p posprawdzam tunele:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie brakowało do 100% na Ibizie 2 jakichś 10 metrów na skrzyżowaniu dróg asfaltowej i szutrowej na południu wyspy. Możliwe, że zaczynał się tam jakiś wyścig B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w TDU niemożna rozpocząć rozmowy tekstowej z innymi graczami(tak jak na przykład jest to zrobione w PlayStation Home). Nie rozumiem jak w grze, która jest nastawiona przede wszystkim na funkcje sieciowe mogło tego elementu zabraknąć. <_<

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to krazy plota ze bedzie 3 wyspa, mala to mala ale ma byc jakas mega sloneczna etc.. Ciekawe czy bedze to jedno wielkie dlc z motorami, ze wlasnie na niej beda ich zawody sie odbywac.. Taka wyspa Man bylaby cudowna i wyscigi TT hmmm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w TDU niemożna rozpocząć rozmowy tekstowej z innymi graczami(tak jak na przykład jest to zrobione w PlayStation Home). Nie rozumiem jak w grze, która jest nastawiona przede wszystkim na funkcje sieciowe mogło tego elementu zabraknąć. <_<

To by było raczej słabe. Pomyśl... jedziesz wyścig, 3 paki na budziku, a tu nagle jeb! Okienko chata wyskakuje :P

Za to headset działa bezbłędnie, co jest rozwiązaniem dużo lepszym :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz akurat nie chodziło mi o brak chata podczas jazdy lecz na przykład w kasynie lub w jakimś innym obiekcie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po 3 dniach jazdy udało mi się znaleść wraki.

Cholerny fart miałem na O'ahu area 2, bo tam przejechałem dopiero niecałe 40% :D

Ma ktoś jakiś pomysł na Puchar Ibizy 3 albo 4 wyścig (czasówka B3) ?

Kończę szuter i wpadam na asfalt - jestem do przodu jakieś 0,3sek.

Kończę asfalt i mam prawie 2sek. przewagi...

Dojeżdzam do następnej bramki (tej przed stadem zakrętów) i już wiem, że mogę wyłączyć grę, bo jakimś cudem jestem już 6sek. w plecy, a na koniec trasy około 10sek. :(

Jest tam gdzieś jakiś skrót czy coś ?

No wiesz akurat nie chodziło mi o brak chata podczas jazdy lecz na przykład w kasynie lub w jakimś innym obiekcie. :wink:

W kasynie Headset też działa i to aż za dobrze...

Jeszcze trochę i się w pi*du nauczę francuskiego tak oszołony nawijają nonstop :P

W klubach też na pewno będzie działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oahu to w ogole te drogi to polecieli, mam 1 rejonu 91 procent, jezdze po bezdrozach i konca nie widac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janki 41 - czasówka B3 w pucharze jest ciężka (ale jedna z czasówek B4 na Oahu to jest dopiero masakra) - tam trzeba po prostu zapitalać ile wlezie. Szczerze nie przypominam sobie, abym miał z nią większe problemy. Jakim wozem tam jeździsz? Ztuningowany? Jak wrócę z roboty to podejdę do niej jeszcze raz i może coś doradzę - offroad po prostu uwielbiam w tej grze, mógłbym tylko terenówkami jeździć :happy:

W Oahu dróg jest od zajechania. Ciekaw jestem kiedy dobiję tam do 100% :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janki 41 - czasówka B3 w pucharze jest ciężka (ale jedna z czasówek B4 na Oahu to jest dopiero masakra) - tam trzeba po prostu zapitalać ile wlezie. Szczerze nie przypominam sobie, abym miał z nią większe problemy. Jakim wozem tam jeździsz? Ztuningowany? Jak wrócę z roboty to podejdę do niej jeszcze raz i może coś doradzę - offroad po prostu uwielbiam w tej grze, mógłbym tylko terenówkami jeździć :happy:

W Oahu dróg jest od zajechania. Ciekaw jestem kiedy dobiję tam do 100% :scare:

To jest czwarty wyścig - czasówka B4.

Męczę się nad tym Touaregiem wygranym od Ryana. Do wyboru mam jeszcze Hummera H3 i Range Rovera.

Wszystko tuning lev.4.

No fakt, polecieli z ilością dróg w porównaniu do jedynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne pol godziny i 4 procent dodane, najlepsze jest to by sie nie sugerowac mapka po nacisnieciu start :] bo drogi jakos inaczej sa liczone, bylem dawno na terytorium 3 a zaliczalo mi drogi terytorium 1 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janki41, też miałem problem z tym wyścigiem jak jechałem Tuaregiem od Ryana, ale seryjnym Range Roverem już żadnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest czwarty wyścig - czasówka B4.

Męczę się nad tym Touaregiem wygranym od Ryana. Do wyboru mam jeszcze Hummera H3 i Range Rovera.

Wszystko tuning lev.4.

No fakt, polecieli z ilością dróg w porównaniu do jedynki :)

Tak, to jest B4 - na Oahu jest B3, pokręciło mi się z tymi numerami.

Jak dobrze rozumiem, to jest wyścig Cala Salada. Jechałem na nim właśnie Range Roverem lv4 i miałem za pierwszym razem czas lepszy od drugiego miejsca o ok 3 sekundy (a miałem jedną wycieczkę poza tor). Ważne jest aby dobrze wyjść z asfaltu - 90% między murki (to co uczyli na licencji się przydaje ;)). Potem jest bramka po dwóch zakrętach i długa prosta, na końcu której trzeba jechać w lewo j jest bramka - na niej jeszcze trzeba dosyć ostro grzać, ważne jest lekkie wyczucie zakretu. Potem seria nawrotów z lekkim poślizgiem i jest już z górki.

Staraj się, potem jest jeszcze lepiej na Oahu ;) Wiesz - nie na darmo to jest puchar wyspy, trasy są trudne :P

Jakby co to pisz gdzie masz jeszcze problem. Powodzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wymienić kierownice z Driving Force GT na G25 tylko nie wiem czy grając w TDU2 będe mógł używać sprzęgła i 6 biegowej skrzyni ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×