Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

W jedynce byla taka mozliwosc, dawala niezlego kopa. R34 tuningowanym na maksa robilem sete w ciut nizej niz 2,5 sekundy, na clubowym dragu nie bylo mocnego chyba ze z06 lub viper startowane z 3 biegu. teraz g25 jeszcze nie podlaczalem, czekam na patcha ale jak chcesz to moge w czwartek zrobic tescik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce byla taka mozliwosc, dawala niezlego kopa. R34 tuningowanym na maksa robilem sete w ciut nizej niz 2,5 sekundy, na clubowym dragu nie bylo mocnego chyba ze z06 lub viper startowane z 3 biegu. teraz g25 jeszcze nie podlaczalem, czekam na patcha ale jak chcesz to moge w czwartek zrobic tescik.

to był bym bardzo wdzięczny jak byś sprawdził czy G25 jest w pełni kompatybilna z TDU2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz gdzieś ładny kawałek nie przejechany (stawiam na jakąś autostrade 2-pasmową, albo szuter gdzieś w górach).

Mi zaliczyło 100% jak miałem do przejechania jeszcze jakieś 30km :)

Troszkę się pomyliłeś. 3 km nie 30. Już wcześniej o tym pisałem. Ale wczoraj przy okazji zakończenia odkrywania dróg (mam już Ibiza- 100%, Hawaii- 100%) sprawdziłem to jeszcze raz. Wiem chyba, gdzie się pomyliłeś. Ostatnia cyferka na liczniku to metry. np 5555 oznacza, że przejechałeś 555 km i 500 metrów. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był bym bardzo wdzięczny jak byś sprawdził czy G25 jest w pełni kompatybilna z TDU2

Właśnie sprawdziłem i wszystko działa :thumbsup:

Masz 4 tryby - automat / sekwencja (działają i łopatki i wajcha jak przestawisz z H nz I) / skrzynia H / skrzynia H ze sprzęgłem.

P.S.

kremulek dzięki za pomoc przy tej czasówce B4 w pucharze Ibizy.

W koncu to zaliczyłem Range Roverem z przewagą 0,22sek :scare:

Walka była do samego końca, bo po drodze przytuliłem się do drzewa :P

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu to zaliczyłem Range Roverem z przewagą 0,22sek :scare:

Też miałem z tym trochę problemów, gdyż w kilku sekundach traciłem przewagę o 6 sekund. Powtarzałem, aż wygrałem, teraz został mi tylko najdłuższy wyścig w pucharze ibizy (70 mil), za którego raczej prędko się nie zabiorę, wie ktoś może jakim autem najszybciej przejechać ostatni wyścig pucharu ibizy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym trochę problemów, gdyż w kilku sekundach traciłem przewagę o 6 sekund. Powtarzałem, aż wygrałem, teraz został mi tylko najdłuższy wyścig w pucharze ibizy (70 mil), za którego raczej prędko się nie zabiorę, wie ktoś może jakim autem najszybciej przejechać ostatni wyścig pucharu ibizy?

Ja przejechałem go Audi TT S bo fajnie trzyma się drogi, Imprezą często wypadałem z drogi whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym trochę problemów, gdyż w kilku sekundach traciłem przewagę o 6 sekund. Powtarzałem, aż wygrałem, teraz został mi tylko najdłuższy wyścig w pucharze ibizy (70 mil), za którego raczej prędko się nie zabiorę, wie ktoś może jakim autem najszybciej przejechać ostatni wyścig pucharu ibizy?

O ile pamiętam to przejechałem to 370z. Nie obyło się bez kilku przystanków na papierosa i kawę ;) (w sensie że dzwonów) a zapasu na końcu miałem chyba z 7 minut. Bardzo przyjemny wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro od 17:00 przerwa w działaniu PSN więc w TDU będzie się znacznie gorzej grało - brak kasyna, brak zmiany pogody i brak muzyczki. :confused:DAWAĆ TEGO PATCHA!!! :angry:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo janki41, jak coś to z chęcią pomogę dalej jak będę umiał. Gratuluję sukcesu :biggrin:

Time, ten wyścig przejechałem Imprezą - bardzo ją polubiłem, wg mnie bardzo dobrze trzyma się drogi. Sam wyścig jest bardzo fajny. Czasówka, ale całe szczęście nie nalicza kary. Jakiś większych dzwonów nie miałem, i tylko patrzyłem kiedy będę miał kolejną minutę przewagi. Pamiętam, że po półgodzinie zrobiłem pauzę i dałem sobie trochę luzu. Powodzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro od 17:00 przerwa w działaniu PSN więc w TDU będzie się znacznie gorzej grało - brak kasyna, brak zmiany pogody i brak muzyczki. :confused:DAWAĆ TEGO PATCHA!!! :angry:

Jakiej muzyczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jakiej muzyczki? Radio przecież leci z konsoli. Ale co ja tam wiem, obie stacje są denne - do gry zapuszczam sobie muzę z kompa na te same głośniki co podpięta jest konsola i mam tak jakby własną playlistę w grze :P

Może robią ostatnie poprawki co do nadchodzącej łatki i wtedy Sony w końcu ją wypuści? Taka mała nadzieja....:happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio nie działa kiedy nie jesteśmy podłączeni do internetu - sam sprawdziłem, dopiero patch to naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram glownie offline i zawsze mam muzyke wiec moze je wezcie glosniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty kabel od internetu odłączasz? :tongue: Ponieważ w innym wypadku gra automatycznie łączy się z serwerem.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E gdzie tam ;) Przechodzę teraz głównie singla i z żadnym serwerem mnie nie łączy automatycznie. Po wciśnięciu "start" wyskakuje okienko czy chcesz się połączyć z PSN. Odmawiasz i nie jesteś połączony a radio w grze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie klubów w TDU 2. Zawsze gdy chcę zakupić klub widnieje napis "Test Drive Unlimited 2 Servers Are Not Avibile At This Time" (nie proszę o tłumaczenie). Kluby są dostępne od jakiegoś konkretnego levelu?!

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo matko :) Od początku trąbione ,że jak w koncu sony zrobi łache i zaakceptuje patcha kluby bedą działac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo matko :) Od początku trąbione ,że jak w koncu sony zrobi łache i zaakceptuje patcha kluby bedą działac :)

Sorry, TDU2 mam od tygodnia i jeszcze nie ogarniam tematu ;) Nie wiedziałem, że można wypuścić niedziałającą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam do was pytanie, a mianowicie jakim samochodem jechaliście czasówkę w 2 pucharze Hawaii? ja próbuję Koenigseggiem ale w najlepszym wypadku brakuje mi 2 sec. proszę o pomoc.

P.S. kluby już chyba zaczęły działać bo przed chwilą dostałem zaproszenie od jakiegoś Hiszpana.

Edytowane przez kamiil65
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą co się podjeżdża pod górę, to śmignąłem Atomem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą co się podjeżdża pod górę, to śmignąłem Atomem.

dzięki zaraz zobaczę.

A kluby już znowu zamknięte, widocznie coś testowali.

Edytowane przez kamiil65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się wpić 100% na Oah'u. :biggrin: Dobrze, że to już za mną. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×