Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie także mi się nie udało. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro popróbuje trochę dłużej. Mam jeszcze pytanko jak np. po przejściu Hawaii Cup Area 1 dam give up i zrobię od nowa to dostane to 2.5 miliona znowu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi takiego smaka, a za tydzień mam poprawke z matmy, więc postanowiłem sobie, że jeśli tylko ją zalicze, odrazu kupuje TDU2 i dołączam do was wkrótce z rezerwowej. Mam nadzieje że patch już niebawem wyjdzie i kluby będą działać ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w poniedziałek a nie np. w niedziele - miałbym wtedy więcej czasu a tak będę na konsoli dopiero od 17-18. Jednak powinniśmy się cieszyć, że w końcu pojawiła się jakaś konkretna data. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam nowy numer Top Gear i zgadnijcie co jest grą miesiąca ? Oczywiście TDU2, oni jednak wiedzą co dobre :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole miałem 3 tyg w naprawie , wróciła bez save :(

Profesor Resor wydanie internetowe ? Proszę o skan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czas sie pochwalic, bralem udzial w turnieju pokerowym i przegralem 25 tysiecy :/ on mial pare 10 a ja 8 :/ w puli 150 tysiecy, mowie sobie zajebiscie.. zrezygnowany poszedlem wymienic kase, usiadlem na motorowki wygralem 5 tysiecy, to standardowo poszedlem przegrac 5 tysiecy na automat z audi (dzis krecilem ze 100 razy), 10 ruchow i zrezygnowany wlaczylem sobie jackassow na kompie, odwracam leb i WYGRALEM AUDI ! Skakalem jak kretyn :P autko swietne, w ogole to audi r8 ma jedno z najladniej zrobionych wnetrz :) Oprocz tego dostaje sie jeszcze 50 tysiecy :] zycze wam powodzenia :P

btw. jak ktos ma garbusa to niech wslucha sie w dzwiek otwierania szyb:P szkoda ze nie mozna z niego zrobic monster garbusa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwale. Grałem dzisiaj parę godzinek i zrezygnowany położyłem się na kanapie zamknąłem oczy i tylko co chwile naciskałem x.png prawie zasnąłem i nagle ten dźwięk wygranej i wypadające kluczyki z maszynyrolleyes.gif Także życzę wszystkim powodzeniathumbsup.gif

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiec z Profesorem stworzylismy teorie na zdobycie audi ! Obojetne wciskanie x :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do wygrania pozostał mi ten milion z maszyny z łódkami, ciekawe w jakiej sytuacji mi wpadnie bo kiedyś wpaść musitongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać kiedy zagram !! Niestety przez nie najlepsze oceny została mi odebrana konsola przez ojca i kicha. No ale cóż, tak to już bywa... (jak się pójdzie do dobrego liceum, a uczyć się nie chce :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez nie najlepsze oceny została mi odebrana konsola przez ojca i kicha.

No to budyń :(

Ja mam kolejne pytanie do was. Czym przeszliście zawody A4 na O'hau?

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astonem Martinem po tuningu 3 poziomu. Fajne auto, tylko trzeba opanować bo może mu odwalić na ostrzejszym zakręcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzilem rs6 na 3 lvlu z palcem w nosie, gt500 supersnake ze dwa wyscigi dla zabawy, w a2 polecam ruf turbo 3 lvl i nie ma mocnych, bardzo przyjemne auto

tabelka z autami: http://i.imgur.com/OQdHZ.jpg

Edytowane przez BrzozaLuk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 ? wystarczy zwykły Aston Martin V8 Vantage bez tuningu ;) na A3 polecam Ferrari California, natomiast na A2 Ferrari 458 Italia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko tak u mnie, czy cos jest skopane z grą...

Chciałem zakupić Atoma na Oahu i za każdym razem jak już dostawałem kluczyki do ręki i wychodziłem z salonu, to zaliczałem zwis konsoli :down:

Na Ibizie kupiłem bez problemów.

P.S.

Właśnie po 2 godzinach kręcenia wygrałem garnitur :thumbsup:

Teraz czas na Audi :P

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Także wygrałem Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro w kasynie. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 ? wystarczy zwykły Aston Martin V8 Vantage bez tuningu ;) na A3 polecam Ferrari California, natomiast na A2 Ferrari 458 Italia :)

Co do A4 się zgodzę. Ale Ferrari Kalafiornia słaba... CLK daje radę. Ja A2 przeszedłem samochodem, który kupiłem zanim zacząłem jeździć wyścigi- Scuderia (chyba jeden z ładniejszych dźwięków silnika w grze IMO). Teraz kupiłem Ascari bo mnie ogarnął szał zakupów i myślę sobie: A2 high przejdę z palcem... no i się przeliczyłem. Ascari nie urywa jajec tak jak jego parametry. W czasówce A2 High pograłem chwilę i pierwszy raz nie mogę ozłocić wyścigu bez wysiłku.

@BrzozaLuk

Dzięki za tą tabelkę (plusik). Ja jak idiota z kartką i długopisem robiłem porównania co kupię. Dziwnie się na mnie rodzina patrzyła ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzozaLuk

Dzięki za tą tabelkę (plusik). Ja jak idiota z kartką i długopisem robiłem porównania co kupię. Dziwnie się na mnie rodzina patrzyła ;P

Robiłem identycznie :tongue:

Dzięki Brzoza :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super tabelka :thumbsup:

Aby ceny samochodów z kasyna są zamienione (chyba, że na pc tak właśnie jest).

A co do audi z kasyna... prędzej je kupie niż wygram na tym cholernym automacie :woot:

4 godziny !! kręciłem w nocy nonstop i dupa :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do audi z kasyna... prędzej je kupie niż wygram na tym cholernym automacie :woot:

4 godziny !! kręciłem w nocy nonstop i dupa :mad:

Spokojnie ja kręciłem 6 godzin poszedłem spać na drugi dzień znowu przysiadłem i po 30 minutach wleciało. Cierpliwości :thumbsup:

Udało się. Także wygrałem Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro w kasynie. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Mówiłem, że też dasz rade :smile:

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×