Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

O... obudzili się z wiosennego letargu?

Miło, może uda się jeszcze coś wycisnąć z tej gierki :D

Ale i tak czekam z utęsknieniem na motory B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co obudzili co nie mieli zespolu, Eden i Atari zrobilo roszade pracownikow, jednym z powodow byly ciecia, innym tez to co dostalismy na poczatku i ze nie mogli sobie poradzic z pewnymi rzeczami, teraz miejmy nadzieje ze bedzie lepiej. Tdu2 nie sprzedalem i nie sprzedam, bo licze ze jeszcze sie ta gra bedzie rozwijala :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odświeżę stary temat odnośnie automatów w kasynie :)

Dziś już miałem serdecznie dosyć wciskania nonstop tego X'a na padzie i po raz kolejny podłączyłem arcade sticka.

Wcześniej miałem z nim problemy, ale to chyba była wina użyszkodnika :P ,bo tym razem zadziałała opcja "turbo" i już nie muszę się produkować z wciskaniem klawisza :D

Se sobie samo gra, a ja mogę się w spokoju napić browara :thumbsup:

Także jak ktoś ma jakiś kontroler z opcją turbo, to zapraszam do testowania.

Jak już zaskoczy "turbo", to wystarczy po prostu zablokować X wykałaczką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy, ale w TDU 2 gram już dość dlugo. Przeszedlem już wszystkie mistrzostwa w grze i mam pytanie jak teraz mogę zdobywać pokaźną ilość gotówki? Slyszalem już o powtarzaniu najbardziej dochodowego wyścigu za 20 tyś i o kasynie, którego na razie nie mam. A więc pytam się, czy macie jakiś inny sposób na dobrą kasę? Proszę o pomoc, z góry dzięki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam głównie zarabiam w kasynie. Nie mam jeszcze wyścigu za 20k. Oprócz tego jest pewien sposób polegający na publikowaniu wyścigów w CRC. Można zarobić 3 miliony dziennie, ale nie jest to do końca legalne. Trzeba kopiować sejwy itp. Sam nie próbowałem, ale gdybyś chciał to masz link: KLIK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :) I jeszcze mam pytanie czy można powtórzyć np. te ostatnie mistrzostwa co do wygrania jest 5 mln ile się chcę razy? I czy jest jakiś klub Ps3site w TDU 2, jak jest to dajcie namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 małe pytanka :

1. Czy ten patch 1.01 ważący około 350mb, powoduje że możemy sprzedawać autka.. bo mi sie przy pierwszym odpaleniu gry wczoraj pobrał taki patch, ale autek nie mogę sprzedawać :(

2. Czy jest możliwość zmiany ustawień przycisków kontrolera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyscigi za 20 $ są na samym koncu ale wpierw trzeba zrobić licencje na A1 i A2 nie jest lekko :thumbsup:

20000 $ można wygrać w mistrzostwach po zakonczeniu wyscigów w seri A1i A2 a głowna nagroda za 1 miejsce to 5 000.000$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem wszystkie samochody, które można kupić w grze bez dodatków. Jednak nie dostałem trofeum. Czy żeby dostać to trofeum trzeba mieć wszystkie samochody łącznie z tymi z DLC?

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć wszystkie samochody z gry + te które wygrywasz jako bonus i nie da się ich kupić. Np. za duele albo znalezione wraki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie samochody za wraki, wszystkie cupy, duele i misje, 100% dróg odblokowanych. Czyli musiałem przeoczyć coś z salonu. Dzięki, po + za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chcę kupić TDU2, bo brakuje mi sandboxowej samochodówki na moją czarnulkę, a chciałbym sobie trochę swobodnie pojeździć.

Mam do Was 2 pytania:

1) Czy mogę utworzyć własną stację radiową, by słuchać swojej muzyki jak w TDU

2) Jak stoi multi - czy dużo ludzi jeszcze w to gra ?

Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2. Czy dużo ludzi gra? Musisz poczekać aż któryś z chłopaków co ciągle grają Ci odpowie. Widziałem, że janki twardo młóci jeszcze w TDU2.

Ja grałem około miesiąca/dwa temu i w dzień ludzi było średnio. Nigdzie prawie nie dało się znaleźć trwającego wyścigu.

W TDU2 wygląda to tak, że jak nie masz znajomych do grania i fajnego klubu to niestety nie pograsz za wiele.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi gra jeszcze całkiem sporo, więc z tym nie ma problemu :)

A tak BTW to cieszmy się i radujmy !!

DLC1 poszło już ze studia do Sony i M$ :D

Jest szansa, że pojawi się do końca miesiąca :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.a czy da sie zmienic ustawienia sterowania np.ze dodaje gazu analogiem??(czy moze trzeba dopiero jakiegos patcha sciagnac??)

2.jak zmienic czulosc kierowania, bo nieby dalem na hardcor czy jakos tak i zmniejszylem na najmniejsza czujnosc i nic dalej jakbym kajakiem jezdzil, czy moze trzeba te inne ustawienia poustawiac(gram na padzie).

z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, do sterowania w TDU2 trzeba się po prostu przyzwyczaić. Niema innej rady. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest jakiś sposób na odratowanie save? Grałem dzisiaj i było coś nie tak u mnie z internetem, wyrzuciło mnie z psn. Zalogowałem się z powrotem do psn, gra włączyła się od nowa i wyskakuje informacja: The SAVE DATA savegame is corrupted. down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest jakiś sposób na odratowanie save? Grałem dzisiaj i było coś nie tak u mnie z internetem, wyrzuciło mnie z psn. Zalogowałem się z powrotem do psn, gra włączyła się od nowa i wyskakuje informacja: The SAVE DATA savegame is corrupted. down.gif

oOo witaj w klubie

miałem tak kiedyś

nie da sie z tym nic zrobić

trzeba grać od nowa :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, grać od nowa mi się nie chce, za dużo do odrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie spontanicznie kupiłem TDU2 za 150 złotych, teraz żałuję. Niestety dwójka to dwie klasy niżej względem TDU (jeśli można tu mówić o jakiejś klasie tytułu). Jestem mocno zawiedziony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×