Skocz do zawartości
Mareczek:)

Jak Prawidłowo Wyłączac Gry?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze zastanawiało mnie jak mam wyłączać gry. Czy mogę w każdej chwili wejść do menu i dać exit game, czy najpierw dac w grze wyjście ile się da i dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz normalnie wylaczac przyciskiem PS, nic sie nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję inaczej ^^ Najlepiej zrobić pauze w grze, odczekać chwileczkę (jeżeli występuje automatyczne zapisanie) i jeżeli nie szaleje pomarańczowa dioda to można śmiało zamknąć grę ^^

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz exit w trakcie save'owania gry to przy ponownym uruchomieniu taką różnicę będziesz mógł pewnie zauważyć :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze strzele zdrowaske przed wyjsciem z gry i jeszcez nigdy mi sie sejw nei popsul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz mieć potem uszkodzonego save z gry to lepiej wyłączaj prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem

Zawsze gra informuje jak zapisuje - na początku  każdej gry masz info - nie wyłączaj jak pojawia się znaczek - i rozchodzi tu się o brutalne wyłączenie z prądu wtyczką - jak wychodzisz PS czy czymkolwiek innym gra zapisze swój stan i wrócisz do stanu poprzedniego checkpointa, a save jest dla Ciebie byś mógł rozpocząć grę od danego momentu przynajmniej ze wszystkimi grami co miałem styczność to tak działało.

Każde inne wyłączenie gry wyciągnięcie płyty, przejście do innej gry lub aplikacji i ustawień poprawnie zapisywało mi stan gry

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×