Skocz do zawartości
Larry_Nash

Czy moją konsolę należy oddać do serwisu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jest to moja pierwsza wizyta na tym forum, postarajcie się być czuli i delikatni

Od około 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 40GB, lecz niepokoi mnie jedna rzecz. Otóż gry czasem potrafią mocno zwolnić, prawie klatkują. Pierwszy raz zauważyłem to w Call of Duty 4. W Singlu podczas misji 'Death from above', w której eskortujemy oddział S.A.S.-u, lecąc kanonierką AC-130 Spectre 'Warhammer'. Gdy dolatujemy do drugiej wioski, a w zasadzie zadupia, na którym stoi kilkadziesiąt samochodów, po zniszczeniu kilku z nich wytwarza się dużo dymu. Gdy gdy spojrzy się na niego z bliska, czyli z perspektywy Miniguna 25mm, to gra naprawdę zwalnia. W Multi gra najbardziej zwalnia podczas nalotu bombowego, kilku wybuchów naraz bądź też wtedy, gdy ktoś wyrzuci granat dymny. Żeby upewnić się, że nie tylko CoD4 haczy, ściągnąłem z PSN chyba wszystkie możliwe dema (oprócz gier z EA, totalna komercha i szajs) i zabrałem się do testowania. Na pierwszy ogień poszedł Stuntman: Ignition. Podczas wybuchów gra zwalnia. Następnie Blazing Angels 2 - wybuchy i spadek ilości FPS. W kilku innych grach jest identycznie, Dzisiaj konsola zawiesiła się podczas eksplozji granatu w CoD4. Moja prośba jest taka: Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby sprawdzić, jak u niego wygląda sprawa ze zwalnianiem, szczególnie interesuje mnie CoD4. Z góry dziękuję.

P.S.

Ile trzymają wam pady bez ładowania? Bo mam wrażenie, że mój działa jakoś dziwnie krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie czasami przytnie na motorstormie, pad mi trzyma po naładowaniu około 5-6 dni jak dużo gram, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi tnie czasami, grając w PES08 lub czasami ale sporadycznie w Tekken 5DR. To normalne że przycina, często gra jest robiona szybko i na kilka platform na raz wiec po czasie wychodzą updaty do gier co często (nie zawsze jednak) naprawia...

Co do PADa, trzyma mi około 5-7 dni, a gram sporo, dziennie nawet do 4-5h.

.....aaaa.... Riddick to fajny gość, mówię oczywiście o gościu z filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Motorstorm trochę się tnie na początku wyścigu, jeszcze jak będzie jakaś kraksa. A pad to tydzień-dwa ale za dużo nie gram to pewnie dlatego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro66
Witam wszystkich! Jest to moja pierwsza wizyta na tym forum, postarajcie się być czuli i delikatni

Od około 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 40GB, lecz niepokoi mnie jedna rzecz. Otóż gry czasem potrafią mocno zwolnić, prawie klatkują. Pierwszy raz zauważyłem to w Call of Duty 4. W Singlu podczas misji 'Death from above', w której eskortujemy oddział S.A.S.-u, lecąc kanonierką AC-130 Spectre 'Warhammer'. Gdy dolatujemy do drugiej wioski, a w zasadzie zadupia, na którym stoi kilkadziesiąt samochodów, po zniszczeniu kilku z nich wytwarza się dużo dymu. Gdy gdy spojrzy się na niego z bliska, czyli z perspektywy Miniguna 25mm, to gra naprawdę zwalnia. W Multi gra najbardziej zwalnia podczas nalotu bombowego, kilku wybuchów naraz bądź też wtedy, gdy ktoś wyrzuci granat dymny. Żeby upewnić się, że nie tylko CoD4 haczy, ściągnąłem z PSN chyba wszystkie możliwe dema (oprócz gier z EA, totalna komercha i szajs) i zabrałem się do testowania. Na pierwszy ogień poszedł Stuntman: Ignition. Podczas wybuchów gra zwalnia. Następnie Blazing Angels 2 - wybuchy i spadek ilości FPS. W kilku innych grach jest identycznie, Dzisiaj konsola zawiesiła się podczas eksplozji granatu w CoD4. Moja prośba jest taka: Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby sprawdzić, jak u niego wygląda sprawa ze zwalnianiem, szczególnie interesuje mnie CoD4. Z góry dziękuję.

P.S.

Ile trzymają wam pady bez ładowania? Bo mam wrażenie, że mój działa jakoś dziwnie krótko.

u mnie smiga az strach zadnych zwolnien ale mam problem z aliasingiem a wlasciwie z jego brakiem cala zebata a w hd widac kazdy blad. ktos cos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro66

Zmniejsz ostrość w ustawieniach telewizora

super pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Ściągnij Burnouta on w ogóle sie nie tnie jak tobie się będzie ciał to wtedy masz obawy do wymiany ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro66
daro66

Zmniejsz ostrość w ustawieniach telewizora

super pomaga

Dzieki za info ale roznica niewielka dalej mnie trzesie jak porownam z wersja na 360 mimo ze fanem ps jestem od dziesieciu lat.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info ale roznica niewielka dalej mnie trzesie jak porownam z wersja na 360 mimo ze fanem ps jestem od dziesieciu lat.pozdrawiam

zależy w jakiej grze. Motorstorm ma ząbki, ale wystarczy popatrzeć na inne gry od Evolution (WRC) i od razu widać, że oni inaczej nie potrafią. Np. Warhawk ma bardzo dobry anty aliasing...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×