Skocz do zawartości
ONE

Record Of Agarest War

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za podpowiedzi, jako że jutro dzień wolny dziś odpalę ten tytuł :) zobaczymy czy wciągnie jak swego czasu ff tactics, vandal heartsy, front "miszony" etc.... Chociaż patrząc na wasz średni entuzjazm to raczej liczę na tytuł co najwyżej średni, gdyz żaden z was w temacie się jeszcze nad grą nie "spuszczał"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kupowałeś z PSS jeszcze w tej promocyjnej cenie 54 zł?

Gra jest po angielsku, a jak wygląda sprawa Voice Actingu? Japoński, angielski czy może do wyboru (tak jak np. w Eternal Sonacie czy w Valkyrii)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voice Acting jest po japońsku i angielskie napisy. Nie widziałem by gdzieś było opcja zmiany. Gierka nie jest taka zła. Powiem coś więcej jak ją lepiej ogram. Myślę, że warta tych 54zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, jako że jutro dzień wolny dziś odpalę ten tytuł :) zobaczymy czy wciągnie jak swego czasu ff tactics, vandal heartsy, front "miszony" etc.... Chociaż patrząc na wasz średni entuzjazm to raczej liczę na tytuł co najwyżej średni, gdyz żaden z was w temacie się jeszcze nad grą nie "spuszczał"....

No to daj znać czy jest dobra to se kupię chyba he heale daj znać tylko jak już ją prawie skończysz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ze zniżką również 2kę... Za 35 zł żal nie brać - ilość miejsca na dysku dla tego tytułu - TADAM!!! 14.5 gb... noie wiem co tam zajmuje tyle miejsca gdyz jak na moje gra spokojnie mogłaby zostać wydana na psp jeżeli chodzi o oprawę.. Gameplay jest dosyć dziwny ale przyjemny i o wiele bardziej mi się podoba a niżeli jego tacticsowy odpowiednik... Jego tacticsowy odpowiednik niestety nie wszedł w mój gust a tu całkiem pezytjemnie się gra i!!!!!!!!!!!!! tadam w tym tytule jest klasyczna mapa świata :biggrin: drażni trochę wątek erotyczno-hentajowo-freakowski gdyż no nie wiem kogo może to jarać... do wielkich minusów zaliczam to że pomimo arcy słabej chociaż na swój sposób bardzo fajnie oldschoolowej oprawy gra potrafi niemiłosiernie chrupnąć....

ps. oba tytuły mają jap. dub z angielskimi napisami więc trace'y i inni fetyczyści krzaczkowi bedą zadowoleni...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a ja właśnie się zastanawiałem nad Agarestem jak był w promocji(kiedyś ) ale była 2 a ja wolał bym jednak ta bardziej taktyczną czyli 1 .

Znaczy ze 2 lepsza ?

1 ponoć uber hardcore nawet na normalu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 jest ocenzurowana w stosunku do japońskiej wersji więc nawet za 5zł szkoda brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam mangowe gołe dypy nie jarają więc cenzura mi nie przeszkadza ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie tam mangowe gołe dypy nie jarają więc cenzura mi nie przeszkadza ;)

To po co kopiłeś te gry? Nic innego nie oferują. Nikt tego nie kupuje dla innych rzeczy. Cenzura jest na krew , cięte dialogi i CG. Generalnie gra nic już nie oferuje.

Choć z drugiej strony pamiętam, że wszystkie gry, nawet te genialne, gdzie występują bohaterki płci pięknej klasyfikujesz pod H( Ateliery).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferujre to że posucha w gatunku jak cholera i tonący brzytwy się chwyta więc bierze sie jak leci w gatunku bo wyboru nie ma... a gra sama w sobie zła nie jest ot taki powiew oldschoolu :) i nie kupiłem gry dla cycków ;) czy dziewczynek dymanych przez wiewiórki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gra sama w sobie zła nie jest ot taki powiew oldschoolu :)

Taka opinia o grze IF'a - przyznaj się nienawidzisz jrpgów :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak tej generacji poza nnk, nier i paroma innymi kwiatkami tak uważam że jrpg is dead ;) ale chyba większość ludzi nieznających krzaczków (i sorki nie wmówicie mi abym w wieku 30 lat z małżonka i małym dzieckiem na karku zaczął sie takowych uczyć ;)) uważa że ta generacja zabiła jrpgi jak square zabija ffy ;)

w dużej mierze można mieć pretensje do graczy którzy olali gatunek za sprawą gier akcji... Ale tak samo jak ty nienawidze jrpg ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj tak tej generacji poza nnk, nier i paroma innymi kwiatkami tak uważam że jrpg is dead ;) ale chyba większość ludzi nieznających krzaczków (i sorki nie wmówicie mi abym w wieku 30 lat z małżonka i małym dzieckiem na karku zaczął sie takowych uczyć ;)) uważa że ta generacja zabiła jrpgi jak square zabija ffy ;) w dużej mierze można mieć pretensje do graczy którzy olali gatunek za sprawą gier akcji... Ale tak samo jak ty nienawidze jrpg ;)

JRPG jest pełno tylko jest taki problem dla gracza zachodniego, że Japończycy przeszli całkowicie na granie mobilne PSP/3DS/Vita ( na samej wicie w ciągu ostatniego roku wyszło więcej jrpg niż na PS3).

Co ma wiek do nauki czegokolwiek ? Mam 28 lat i zacząłem uczyć się Chińskiego aby pograć w niesamowita ilość chińskich jrpg ( a są genialne, zarówno pod względem historii jak i designu ).

IF w Japonii nazywany jest "Idea Fuck".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedam Tomb Raider,to kupie jakiegoś Jrpg'a. Record Of Agarest War warto kupować?

chińskich jrpg

chiński jrpg? jest takie coś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sprzedam Tomb Raider,to kupie jakiegoś Jrpg'a. Record Of Agarest War warto kupować? chiński jrpg? jest takie coś? :D

Gdybym dał ten filmik i podpisał Suikoden 7 to by większość stwierdziła że tak mógłby wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaa ja chcę takiego Sukodena !

Chcę Viktora i Flika !

chce swój zamek !

Suikoden RIP ?!? Why kierwa łaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo tak i uj.... wiecej £€$ za kolejne pro evo...

Na brak Suikudena nowego jest wytłumaczenie : nanomachines son, nanomachines.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×