Skocz do zawartości
michaelo1250

MW2 Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie szukam map na których mógłbym pojeździć np. czołgiem, jako że jestem wielkim fanem takich części jak COD United Offensive, to brak sterowania pojazdem jest dla mnie po prostu nie do przyjęcia, wiem że w BF BC 2 można sterować pojazdami będąc online a tu już nie, i nie uśmiecha mi się wizja wyrzucenia 220zł, gra była kupiona wczoraj i całe solo już przeszedłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było o tym pomyśleć przed kupnem gry... Jeśli chciałeś jeździć pojazdami, to wybór był prosty - BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. CoDy nie mają pojazdów w multi.

2. MW2 kosztuje teraz 100-120zł, a nie 220zł (w dzień premiery kosztował 199zł)

3. Trzeba było kupić BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się przy ściąganiu i pobrałem nie taką wersję BLES-a jaką powinienem i moja gra nie widzi mapek ... czy jeżeli będę chciał ściągnąć teraz tą wersję którą potrzebuję muszę zapłacić raz jeszcze ???

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Usuń złą wersje z dysku. Wejdź w PSStore w historię pobrań i tam masz wszystkie wersje BLES, po prostu ściągnij tą poprawną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej starej nie da się usunąć, ale możesz ściągnąć poprawną i zapewne się podmienią. Nie musisz płacić znów, bo już są Twoje (wszystkie wersje) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki coście palili (albo czego ja nie paliłem), ale ja mam do zassania tylko te wersje BLES, które kupiłem, żadnych innych. I jak to się nie da usunąć mapek? Wchodzisz w Game Data, kasujesz i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich w Game Data nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

syn sciąnał z PS Store dodatkowe mapy ( game pack )do MW 2 ...sciagnął i...no własnie nic mu sie nie odblokowało...moze ktoś mi doradzi co po sciagnięciu trzeba zrobić...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

syn sciąnał z PS Store dodatkowe mapy ( game pack )do MW 2 ...sciagnął i...no własnie nic mu sie nie odblokowało...moze ktoś mi doradzi co po sciagnięciu trzeba zrobić...pozdrawiam

Zapewne albo syn nie zainstalował tego co ściągnął albo zainstalował nie tą wersję. Trzeba wejść w swój profil i w menadżerze swoch ściągnięć odnaleźć właściwą wersję. Numer wersji musi być taki sam jak nr na grzbiecie pudełka od MW2.

Pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne albo syn nie zainstalował tego co ściągnął albo zainstalował nie tą wersję. Trzeba wejść w swój profil i w menadżerze swoch ściągnięć odnaleźć właściwą wersję. Numer wersji musi być taki sam jak nr na grzbiecie pudełka od MW2.

Pzdrawiam

Witam...dziekuje za szybką odpowiedź..:)

wszedłem w historie ale nie ma tam innej wersji niz tą która sciagnał tzn Bles 00148 ( a potrzebna jest wersja Bles 00690 ) nijak nie moge znaleźć tej 00690....czyżby nie byłoby juz ratunku..??

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...dziekuje za szybką odpowiedź..:)

wszedłem w historie ale nie ma tam innej wersji niz tą która sciagnał tzn Bles 00148 ( a potrzebna jest wersja Bles 00690 ) nijak nie moge znaleźć tej 00690....czyżby nie byłoby juz ratunku..??

pzdr

Widocznie syn nie zaznaczył, żeby ściągnąć wszystkie wersje. Ale wydaje mi się (chociaż muszę to sprawdzić), że jak by próbował ściągnąć to jeszcze raz to nie powinno się to wiązać z dodatkowymi kosztami a tylko z możliwością wyboru z pozostałych wersji. Trzeba spróbować. Oczywiście z poziomu profilu gracza, na który było dokonane pierwotne ściągnięcie.

Edytowane przez beta1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie syn nie zaznaczył, żeby ściągnąć wszystkie wersje. Ale wydaje mi się (chociaż muszę to sprawdzić), że jak by próbował ściągnąć to jeszcze raz to nie powinno się to wiązać z dodatkowymi kosztami a tylko z możliwością wyboru z pozostałych wersji. Trzeba spróbować. Oczywiście z poziomu profilu gracza, na który było dokonane pierwotne ściągnięcie.

Witam..

na PS Store jest tylko ta jedna wersja z Belsem 00148 innej nie ma nawet jak ja sciaga znowu to łąduje sie tylko ta ( oczywiscie juz bezpłatnie) inej wersji nie ma...a jezeli jest to gdzie ja szukać..??

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..

na PS Store jest tylko ta jedna wersja z Belsem 00148 innej nie ma nawet jak ja sciaga znowu to łąduje sie tylko ta ( oczywiscie juz bezpłatnie) inej wersji nie ma...a jezeli jest to gdzie ja szukać..??

pzdr

Na bank muszą być wszystkie wersje w PS Store. Musisz poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma w historii pobieranych gier to wejdź tak jak byś znowu chciał kupić , jak klikniesz na ten dodatek to wtedy będziesz mógł pobrać tylko tym razem wybierz dobrą wersje. (Tylko przypadkiem nie masz może konta psn US a grę EU albo odwrotnie ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma w historii pobieranych gier to wejdź tak jak byś znowu chciał kupić , jak klikniesz na ten dodatek to wtedy będziesz mógł pobrać tylko tym razem wybierz dobrą wersje. (Tylko przypadkiem nie masz może konta psn US a grę EU albo odwrotnie ?)

Jesteście Wielcy..:)))))

dziękuje :)))

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście Wielcy..:)))))

dziękuje :)))

pzdr

Hej, skoro już to przerobiłeś/przerobiliście, to dajcie proszę znać, w którym momencie wybiera się wersję?

Pamiętam, że przy 1 dodatku (Stimulus) faktycznie na koncie europejskim były wersje w zależności od języka, i nie miałem najmniejszego problemu z pobraniem odpowiedniej, a teraz ni cholery nie widzę - podstawę mam po polsku (BLES 00690), a nabyć można tylko BLES 00683. Wydaje mi się, że wcześniej wersje były widoczne piętro wyżej, tj. przed zatwierdzeniem kupna... (czy tylko mi się wydaje?).

Z góry dzięki,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze pociągne temat bo mam ten sam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Moja płyta to bles 00690. PS store oferuje mi tylko mapy do płyty BLES 00683. Z całą pewnością nie mogę tam ściągnąć niczego innego. Jak sprawdzić jakie mam konto a jakie jest PS Store? Lokalizację mam jako Polska. PS Store zawsze ładuje się po angielsku i jest informacja, że dla Polski dostępne jest tylko takie... help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wczoraj od kolegi konta pobrałem oczywiscie na swojej czarnulce 2 map packi do MW2. Oczywiscie BLES taki jak na pudełku. Wszystko wczoraj grało i huczało aż do dzisiaj ... Włączam sobie grę, gram, gram i cholera ani razu żadnej mapy z map packów. Patrze na prywatny mecz a tam mapy z tych map packów są zablokowane ... Wie ktoś o co chodzi i jak ten problem rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne usunąłeś użytkownika z którego zalogowałeś się na konto kolegi. Ten użytkownik musi już na zawsze zostać w twojej konsoli jeżeli chcesz grać w rzeczy zakupione z jego konta. Nie musisz się nigdy nawet na to konto przelogowywać, kolega nawet może sobie zmienić hasło, ale użytkownik musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jak to z tymi mappackami jest da sie ominac jakos platne zasysanie ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie musisz zapłacic , a swoją drogą drugi pakiet map jest dobry w szczególności Strike uwielbiam tą mapę jeszcze z MW1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×