Skocz do zawartości
tomekfff

Nakładki na triggery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio brat wspomniał mi, że widział w jakiejś gazecie w UK jako dodatek nakładki na nieszczęsne triggery w Sixaxisie. Spotkał się ktoś z takim czymś? Czy poprawia to komfort grania bo triggery są naprawdę do d...

Próbowałem coś znaleźć w necie ale bez rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na eBayu szukałeś .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na eBayu szukałeś .?

Szukałem ale nie ma nic. Ani pod trigger extensions ani pod trigger add on nic się nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz:

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22943

na mnie to wrazenia nie robi. No i wyglada kretynsko...

Wielkie dzięki. Fakt, że pad wygląda obleśnie ale nikt nie napisał nic o funkcjonalności tego rozwiązania. I nie będzie ich można nigdzie kupić, przynajmniej na razie. Szkoda, chciałbym spróbować mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy gadaja ze w fife , pesie czy bijatykach spusty utrudniaja gre - a a pytam w jaki sposob? no dla mnie to troche ciezkie do pojecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego też nie rozumiem , wybaczcie mi wszyscy ale wg. mnie to trzeba być idiotą żeby mieć pretensje do tych trigerów , zeby nie umieć ich dobrze wciskać czy jak ? do czego sie tu można przywalić to ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tych nakładek Sixaxis jest ładny. Z nimi? Wygląda jak... A w ogóle po co to komu? Bez tego można normalnie, komfortowo grać a to taki bajer do wyłudzenia kasy. A jak w tej gazecie dali za free ciekawe jakiej to jakości jest, nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którym przeszkadzają triggery. dlaczego szukają dziury w całym dla mnie SIXAXIS to wspaniały kontroler. a te nakładki to porażka w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tego też nie rozumiem , wybaczcie mi wszyscy ale wg. mnie to trzeba być idiotą żeby mieć pretensje do tych trigerów , zeby nie umieć ich dobrze wciskać czy jak ? do czego sie tu można przywalić to ja nie wiem
Nie rozumiem ludzi którym przeszkadzają triggery. dlaczego szukają dziury w całym dla mnie SIXAXIS to wspaniały kontroler. a te nakładki to porażka w ogóle.

Ile ludzi tyle opinii. Ja osobiście po 2-3 godzinach gry na jakiejś „samochodówce”, gdzie za akceleracje odpowiada trigger mam dosyć, palce mnie bolą na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jak kto pada trzyma byłem na zawodach jak byłem we francji to taki gostek w czołówce musiał na siedząco grać bo kładł pada na kolana i nie trzymając go nawalał combosy był to chyba teken jak dobrze pamiętam bo to było jeszcze na ps2:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście po 2-3 godzinach gry na jakiejś „samochodówce” (...) mam dosyć, palce mnie bolą na maxa.

moze to i dobrze? W ktoryms watku tutaj widzialem, ze ludzie graja po 6-15h dziennie! Omfg, to oni zycia nie maja?

Moze to zmusi ich chociaz by sobie przyjaciol lub dziewczyny poszukali? 3h ciurkiem to enough.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze to i dobrze? W ktoryms watku tutaj widzialem, ze ludzie graja po 6-15h dziennie! Omfg, to oni zycia nie maja?

Moze to zmusi ich chociaz by sobie przyjaciol lub dziewczyny poszukali? 3h ciurkiem to enough.

Hahaha też prawda. Czyżby jednak Sony aż tak dbało o nasze zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie nakladki. dodawane byly do jednego z angielskich pism o ps3. mam dwa pady i gram tylko na tym z nakladkami bo jest wygodniej chociaz moglyby byc dluzsze. i nie wygladaja zle. nie sa zrobione z jakiegos kiczowatego materialu. po zamontowaniu wygladaja jakby pad byl taki od nowosci. jak ktos ma okazje kupic po normalnej cenie (ja wydalem na pismo prawie 10 euro) to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grandi

Mi tam nie przeszkadzają, czasem sie palec zeslizguje lub tez nie wcisne do konca ale jakoś sie przywyczaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze to i dobrze? W ktoryms watku tutaj widzialem, ze ludzie graja po 6-15h dziennie! Omfg, to oni zycia nie maja?

Moze to zmusi ich chociaz by sobie przyjaciol lub dziewczyny poszukali? 3h ciurkiem to enough.

Debilizm na poziomie naszego prawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ludzi którym przeszkadzają triggery. dlaczego szukają dziury w całym dla mnie SIXAXIS to wspaniały kontroler. a te nakładki to porażka w ogóle.

również tak uważam spoko pady nie ma co ale o gustach nie rozmawia się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości gier które posiadam triggery mi nie utrudniają rozgrywki ale potwierdzam to co napisał tomekfff. Wyścigi które wymagają triggerów do przyspieszania, hamowania itd. są nie wygodne na tym padzie. Palce zsuwają się, opór jest za duży – po pewnym czasie meczą się dłonie. Myślę że Burnout Paradise z takimi nakładkami byłby dla mnie wygodniejszy w rozgrywce dlatego również ich poszukuję i gdyby ktoś z forumowiczów wiedział gdzie można takowe kupić to dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w burnoucie standardowa wg starej szkoly dalem sobie acclerate n X i mi sie paluchy nie mecza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w burnoucie standardowa wg starej szkoly dalem sobie acclerate n X i mi sie paluchy nie mecza

po dwukrotnym przejściu Motorstorma ciężko byłoby mi się już przestawić na iks i kwadrat. Nawet jak na PC grałem w GTA:SA to pierwszy odruch to trigger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że okazałem się ślepcem lub jest to zależne od wersji jaką się posiada (mam pal przeznaczoną na rynek polski) ale nie mogłem odnaleźć żadnej opcji zmiany sterowania – podporządkowania przycisków lub gotowych trybów jedynie ustawienia tilt’a. Naprowadź mnie „Krawiec” na tę opcję.

Moje odczucia do tych triggerów są dość negatywne dlatego w chwili obecnej grając na Burnoucie Paradise mam podpiętego dual shock 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... triggery są jakąś pomyłką i w sumie 1-szy raz jestem na nieee jeżeli chodzi o pady od sony .

Mam tylko nadzieje że w COLINIE i GRAN TURISMO idzie zminiać ustawienia na gałki , bo inaczej bedzie kolejna porażka

jeżeli chodzi o wyścigi .

Chce kupić obydwie gry i nie wyobrażam sobie tego zeby mi palec zjeżdzał !!

Co miało miejsce w motor storm ..

Mam nadzieje że już nie długo znajdzie się w polsce jakiś dystrybutor który sprowadzi nakladki na nieszczęsne triggery.

Nie ważne żę wygląda to nie najlepiej ale na pewno bedzie sie lepiej grało ..

DAJCIE ZNAĆ JAK JUŻ SIĘ GDZIEŚ POKAŻĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to w GT HD gaz byl pod Xem, prawym analogiem i wlasnie R2, takze jest w czym wybierac. Mam nadzieje tylko, ze nie zmienia tego w GT5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nigdzie nakładek na triggery ale.... nakładki

na analogi może się komuś przydadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×