Skocz do zawartości
DCGCPS

Konsola Ps3 Ntsc Cechh01 Uc2 I Gry Od Psx I Ps2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Posiadam PS3 NTSC USA UC2 CECHH01 - Opadalilem na niej kilka dni temu gre od PSX NTSC U/C wszystko ladnie działało więc

pomyślałem że fajnie by było pograć na GT4 po kablu HDMI z ladna jakościa obrazu nie tak jak w PS2.

Zakupilem gre GranTurismo 4 U/C NTSC i klops gra nie dziala mi w PS3 : / czemu gry z psx dzialaja a z ps2 nie ?

Regionalnie dobralem je dobrze a tu taka niemila niespodzianka : / Mam gran turismo oryginala PAL na PS2 ale chcialem

na PS3 z ladnym obrazem : [

Pisze ze nie odpali gry ps2 i pojawia sie w menu plytka ze znakiem zapytania w srodku.

I jeszcze mam drugie pytanie:

Czy przez tego geohot'a znikła mi opcja install other os i nie mam teraz emulatora mame i linuxa ?

W dodatku przepadlo mi 20gb na dysku twardym bo byl tam linux a teraz nie wiem jak odzyskac chociaz miejsce z dysku skoro nie mozna juz odpalic linuxa.

Edytowane przez DCGCPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję konsoli (80gb, 60 czy 40)? Bo tylko w 60gb można odpalac gry z PS2.

A to nie przez żadnego geohot'a przepadła Ci instalacja linuksa, tylko dzięki Sony i ich najnowszą aktualizacją softa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy inne ps3 odpalaja gry psx z cd ? Ciekawe po co jest opcja tworzenia kart pamieci dla ps2 : / skoro i tak ps3 nie odtwarza gier ps2 - bzdura.

Mysle ze to jego wina ze nie mamy teraz opcji other os - na youtubie pokazane co ten leszcz robil. Jakies glupie linie w linuxie i to mialo byl lamanie ps3 - ŁÓŁ

Rozglos wielki dupek zrobil a goowno wielkie nam zostawil - pieprzony geohot - wnerwil mnie tylko bo nie moge wlaczyc ulubionej gry w emu mame : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sony tylko czekało na jakiś pretekst co by wykastrować "other OS" w FAT-ach, co by wyrównać "do slima".

Wyskoczył jakiś małolat, który miał swoje 5 minut sławy a Sony w ramach "bezpieczeństwa" (bzdura) to wykastrowało i tyle.

Czy inne konsole na rynku zostały złamane bo miały "linuksy" na pokładzie ?

Jak chcesz odzyskać 10GB z others OS to pozostaje full format.

ps.I jeszcze konsola podczas aktualizacji kilka razy się głupio pytała "czy chcę".

A miałem jakiś wybór ?

W stanach gry z PS2 chodziły na PS3 20/60 GB oraz na PS3 80GB CECHE01

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak myslalem o full format, ale nie zrobie tego bo mam 260gb zapchane i kilka gier od kumpla z konta psstore za free otrzymane.

Moja ps3 oryginalnie miala 40gb tylko i nie ma obslugi gier ps2 : [ szkoda troche bo chcialem zobaczyc jak wygladaja gry ps2 przez HDMI :)

Ps2 mam podlaczone przez komponent osobnymi cinchami ale to nie jest to co po HDMI.

Z tym updatem to masz racje - jak nie zrobisz to nie zagrasz online i wlasciwie konsola staje sie malo uzyteczna.

Dzieki za ten link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×