Skocz do zawartości
mierniczek

Mbankowa Ekarta - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomozcie bo od 3ch dni walcze ze swoja karta i caly czas nie daje rady.

Kilka dni temu przez przypadek zrobilem w konsoli reset wszystkich ustawien (min innymi wykasowalem swoja karte, na ktorej wczesniej kupowalem sobie rzeczy z polskiego PSN'a).

Chcialem teraz znow ja wpisac i caly czas mam jakis blad - po kilku nieudanych probach blokuje mi karte na 24 godz i musze odczekiwac.

Karta sprawdzona, bo jak napisalem wyzej - wczesniej (ok. roku temu) jak ja wpisywalem to nie mialem zadnych problemow.

Teraz wpisuje:

Karta: VISA (wybieram odpowiednia opcje)

Cardholders name: Imie i Nazwisko (wpisuje z duzych liter ze spacja pomiedzy nimi)

Nr karty: wpisuje baz zadnych spacji

Czas wygasniecia: wybieram co trzeba

Nr "security": wpisuje swoj kod CVV2 (uzyskuje ja ze swojego konta w mbanku)

Wciskam dalej

Przenosi mnie na pola gdzie mam wpisany adres, na ktory rejestrowalem konto (to ten sam adres na ktory mam tez konto w mbanku)

Nic nie zmieniam, klikam dalej i ... kupa (wypisuje ze cos zle mam wypelnione).

Probowalem cos zmieniac, az wreszcie wyskakuje inny komunikat i musze odczekiwac 24 godz.

Sam nie wiem co jest zle - moze problem w tym ze mieszkam w Pruszkowie (Pruszków) i mam polska literke "ó" w nazwie miasta. Moze powinienem zmienic "ó" na "o"?

Moze ma ktos ekarte z mBanku i moglby sprawdzic jak ma u siebie wszystko wpisane.

Przez to cholerstwo nie moge sobie kupic DLC do COD MW2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wejść to wejdzie nawet jak napiszesz, że mieszkasz w Mięsośni. A jak nie, to można zrobić kupę i zaklaskać uszami. Dlaczego nie wchodzi trzeba ustalać w infolinii banku, albo Playstation.

Natomiast zakładanie podobnych lub zbieżnych tematów z już istniejącymi, karane jest warnem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×