Skocz do zawartości
fishu

headset...problem

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem słuchawkę jabry model BT135.Działa na pewno sprawdzałem na telefonie.

Więc włączyłem PS3 oraz opcję "Register Bluetooth device" cały czas skanuje, skanuje ... i nic... nie wyskakuje żaden komunikat, że znalazł czy nie znalazł ehh... Co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że podczas instalacji słuchawki musisz przytrzymać ten duży przycisk na boki i + ? Aż zacznie migać, to oznacza że jest gotowa.

Pisząc to kierowałem się instrukcją do Jabra BT150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ją uruchomioną ... ale ps3 jej w ogóle nie znajduje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...skoro telefon wykrywa słuchawkę, a konsola pada to znaczy że oba sprzęty działają prawidłowo. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne konsoli może. Albo trzymaj cały czas przycisk gdy rejestrujesz urządzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wykrywa mi inne urządzenie bluetooth "peyo" prawdopodobnie sąsiada słuchawka a mojej jabry nie :/ czyli wszystko z systemem jest ok słuchawka także jest sprawna ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wkoncu po wielu próbach uruchomiłem słuchawkę ;]

Ale teraz mam inne pytanie odnośnie Resistance co się przyciska, aby mówić ?? wiem noobowskie pytanie...

Bo jak ktoś mówi przez headset to na ekranie pojawia się name z ikonka mikrofonu i teraz mam pytanie jeżeli ja mówię to też coś takiego się zapala??

Sprecyzuje pytanie niech ktoś napisze jak używać headsetu w grach ? na jakiej to zasadzie działa ?? czy po prostu jak mam bluetootha właczonego to jak coś mówię to samo się załącza czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz mam inne pytanie odnośnie Resistance co się przyciska, aby mówić ?? wiem noobowskie pytanie...

L3

Pozdro. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić headset, ale mam NAT3 i teraz pytanie, czy bez problemu będę mógł gadać z ludźmi?i czy oni będą mnie dobrze słyszeć oraz ja ich?odpowiedzcie bo nie wiem czy kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam NAT 3 i nie mam żadnych problemów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAT3 może podobno powodować tego typu problemy. Ale nie jest to regułą. Są osoby z NAT3 które nie mają problemów ani z graniem ani z komunikacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli może być OK lub może być lipa ?kurde nie mam od kogo pożyczyć, bo tak to bym sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Problem-rejestruje bez problemu Motorole H500.Zalaczeczata idzie super.Potem wchodze na audio settings device czy cos tak-sprawdza sie tam sluchawki.I tam juz Abba nic klapa ani me ani be... Pisze ze jest Conectect bluetooth.(WYCISZANIE WYLACZONE)na h500.Potem laczy sie i klapa joy se padl-zwiesil sie.Prosze blagam help!!!Moj ID PS3 Przemoo0

A NAT TYPE 2 posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam motorolke h350 i też mam podobne problemy - zauważyłem, że gdy ją włączam po uruchomieniu ps3 i nie bawię się nią (tzn. nie wyłączam i ponownie włączam) jest OK - natomiast jak zaczynam ww. zabawę, to mi pada blokuje (zero reakcji) i pomaga tylko reset...chyba motorolki tak mają - chcesz nie mieć problemu , rób jak ja - najpierw konsolka, później HS i wyłączamy go jak nie chcemy już z niego korzystać...pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ty.Ale kolejna rzecz wlaczam HS i wchodze na www. Potem wracam na chat kolega dzwoni.Daje join i nic nieslysze ich na HS A ONI MNIE.Wiec jak to mam zalaczac jak ty to robisz??naserjo podaj mi PS3 iD JAK KTOS BY MI POMOC ZECHCIAL TO ID Przemoo0 to 0 zero ty za help kochan tylko mi to wytlumacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki. Mam HS firmy Nokia BH-211, który działa i się łączy bez problemu.

Zaobserwowałem, że mikrofon jest za czuły. MIC łapie dźwięk z TV.

Testowałem na Burnout i MotorStorm, prawie cały czas widzę, że nadaję.

Wiem, że jest opcja off i od 1 - 5 ale to nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy słuchawka JABRA BT2010 działa z ps3. Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy słuchawka JABRA BT2010 działa z ps3. Z góry dziękuje za pomoc

http://community.eu.playstation.com/showthread.php?t=198421

Ludzie mówią że działa, temu kolesiowi nie działa. Nic innego w google o tym nie znalazłem o kompatybilności tego sprzętu z PS3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HSa Motorolę h-3 i też dupnie działa. Dzisiaj się wściekłem jak na 3 godziny grania w Team Fortress 2 przez 2 godziny pieprzyłem się ze słuchawką. Poprostu potwierdza się zasada, że wszystko co od Motoroli jest do dupy. W życiu nie kupiłbym Motoroli, ale tą dostałem w prezencie. Dla informacji napiszę jeszcze tylko, że mój stary hs Sony-ericsson działał cód miód dopóki bateria w nim ze starości nie umarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×