Skocz do zawartości
szyjka

Spadek Cen Gier Ea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukalem w komentarzach na portalu, na forum tematow zadnych na ten temat rowniez nie bylo, nawet w grach skate3 itp. Co sie stalo, ze gry z EA sprzedaja sie tak tanio? Battlefiedl za 100zl, SKate 3 przed premiera za niecale 100zl itd. cos jest nie tak? :) Ktos ma pojecie czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ceny jak na allegro :) Więc po co ta druga promocja "Kup 1 drugą za 1zł" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze jeszcze Dante's Inferno za 98zł, Shift ze 115 na 85 zł. Dobrze, że mam ino kilometr do tego sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze jeszcze Dante's Inferno za 98zł, Shift ze 115 na 85 zł. Dobrze, że mam ino kilometr do tego sklepu ;)

to jest jakas promocja bo w poniedzialek jeszcze byly inne ceny bo kupowalem fife i z przesylka dalem119zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas promocja bo w poniedzialek jeszcze byly inne ceny bo kupowalem fife i z przesylka dalem119zł

A teraz 70 ;] Denerwujące są takie promocje, bo kupiłem bad Company 2 miesiace temu za 170zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to niezle zabuliles, 70zl w plecy.. No to nic, tylko kupowac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to niezle zabuliles, 70zl w plecy.. No to nic, tylko kupowac;)

Nie jestem niedzielnym graczem ,który zgarnia gry tylko z promocji. Kupuję co chcę. Raz się trafi, a raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła promocja O_O

Niedawno kupiłem 2010 FIFA World Cup South Africa za 170 zł z allegro a teraz o 70 zł taniej :> Naprawdę dziwne te ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej przez tą promocje kup jedną a druga za 1zł, ludziom opłaca się sprzedawać grę za nieco ponad połowe ceny bo i tak na tym zarabiają, a że ceny na allegro tak skoczyły w dół to i inne sklepy opuściły poprzeczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×