Skocz do zawartości
artspeed

Granie A Lagowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witanko mam pytanie dotyczace lagowania podczas gry ...moja psp laczy sie z netem przez router przy czym lacza sie przez ten sam router 3 inne komputery, pytanie jest nastepujace czy jezeli gram w jakas gre np Battlefield 2 z ziomami przy czym na swoim kompie sciagam jakies pierdoly co u mnie nie ma wplywu na plynnosc gry moze zamulac moim znajomym z ktorymi gram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Twoim Znajomym nie będzie nic zamulać (No chyba , że te ty stawiasz Server )... Ale ogólnie rzecz biorąc tak jeżeli coś ściągasz na PC to będzie ci obciążało neta przez co możesz mieć lagi i na laptopie i na psp i na ps3... Załóżmy , że masz Internet 2 Mb/s Czyli prędkość ściągania wynosi około 240~ Kb/s I tez włączasz na ściąganie Czegoś tam na PC , ustawiasz prędkość pobierania na 130 Kb/s to na konsole zostaje jakieś 110 Kb/s Przepustowości czyli wszystko chodzi jeszcze w miarę płynnie Lecz jeżeli włączysz na ściąganie na Pc na Full prędkość to momentalnie wszędzie będziesz mieć lagi... Lub urządzenia będą się pchały o dostęp do wolnego transferu .

@Edit

Sory wcześniej nie doczytałem wy gracie poprzez Sieć lan czy Przez Internet ? ..... Jeżeli się łączycie u Ciebie przez lan to ściąganie nie ma wpływu na płynność waszej gry a jeśli przez Internet to sytuacja wygląda tak jak napisałem wyżej .

Edytowane przez Gallheari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gallheari za pomoc oczywiscie laczymy sie przez internet no ale skoro mi nie laguje a ktoremus ze znajomych laguje tzn ze nie jest to wina z mojej strony ...w sumie zadalem to pytanie poniewaz ostatnio mialem zwarcie z koleszka ze mu cos zamulalo i mial pretensje do mnie ze mam wlaconego kompa i sciagam jakies pierdoly...dlatego tez chcialem sie upewnic czy to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×