Skocz do zawartości
macix

Grabber Easycap Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z grabber'em easycap,takim czymś: http://www.sklepwideo.pl/images/easycap.jpg

podłączam wszystko jak w filmie:

i nie działa ;x wyskakuje napis "no input signal or signal is unclear" a gdy podłączę komórkę kablem component to działa bez problemu.

orientuje się ktoś,czemu może nie działać?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem Ci , że z tym czymś nie ma zbyt wiele kombinacji... Więc ciężko coś powiedzieć . Dostałeś jakieś sterowniki do tego ? Czy to jest Plug & Play ? , Używasz tego samego programu do przechwytywania obrazu co na filmiku ? ... Albo po prostu ustaw W konsoli aby obraz wychodził poprzez Te standardowe wyjście a nie HDMI

Edytowane przez Gallheari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,dostałem sterowniki,bez problemu działa gdy podłączę telefon component'em,a z ps3,nie ma opcji żeby działało ;< próbowałem ustawić na stadardowe wyjście,i to samo... kabel mam nowy,wczoraj kupiony,więc problem z kablem też odpada.

możliwe,że to wyjście do tego kabla jest w ps3 rozwalone,ale to dosyć dziwne by było.

i używam tego samego oprogramowania co w filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To sprawdź te wyjście... Podłącz zwykłym komponentem do TV (pamiętaj o 5 sekundowym przytrzymaniu guziku startu ) jeżeli nie działa to mamy odpowiedz jeżeli działa to będziemy nadal główkować na razie spróbuj wyeliminować tą niewiadomą.

Edytowane przez Gallheari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączone,sprawdzone-działa. więc,wyjście jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak więc niby wszytko powinno działać bez zarzutu hmmm.... Musze Ci powiedzieć , że na razie nie przychodzi mi nic konstruktywnego do głowy... Będę myślał bo muszę przyznać że jest to ciekawa sytuacja...

@Edit

A podaj nazwę tego programu do przechwytywania obrazu może go ściągnę i popatrzę w ustawienia może coś z rozdzielczością czy czymś No nie wiem będę kombinował ...

Edytowane przez Gallheari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIAŁA!!!!!!!!

podłączyłem grabber'a do kompa i kabelki połączyłem,ale HDMI odłączyłem i przytrzymałem przycisk startu przez 5 sek,tak więc,obraz idzie w tym programie,ale nie widzi mi się granie w tak małym okienku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :D To masz Szczęście :P Na przyszłość będziesz pamiętać żeby odłączać HDMI jak podłączasz komponenta... A jeszcze miałbym pytanie ile takie coś kosztuje ? Bo sam bym się na to skusił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 4 dyszki wyrwiesz spokojnie.

dzięki za pomoc! :) a nie da się zrobić,żebym grał normalnie na HDMI i to nagrywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ludzie jakoś nagrywają obraz z Ps3 w dobrej rozdzielczości , więc chyba muszą to robić za pomocą kabla HDMI... Ja osobiście nigdy się nie zajmowałem tym aspektem więc dużo do powiedzenia nie mam. Załóż nowy Temat i się zapytaj albo sprawdź też czy już tutaj nie był poruszany ten wątek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chodzi mi o to,żebym mógł normalnie przełączyć tv na hdmi,i na hdmi grać,a to by się nagrywało przez component'a. czyli żeby mieć podłączone 2 kable,i żeby 2 naraz działały

link do filmu zrobionego grabber'em : http://www.youtube.c...player_embedded wiem co zrobić,żeby można było grać na tv i jednocześnie to nagrywać.

ogólnie polecam,bo jak na urządzenie za 40zł jakość jest super.

Edytowane przez macix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×