Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak nie da się czekać. Musi wjechać do Blackwater po 6.00 rano, nie wcześniej. Cytat z Wiki:

Occasionally the trophy may not register if waiting at Blackwater until 6AM and then leaving for the trip. Re-entering Blackwater after 6AM and then leaving should work.

:)

A co do dzisiejszej ustawki. Miło spędzona godzinka Panowie :) Musimy się częściej umawiać :laugh:

Ja tam włączyłem save'a i pojechałem nad morze, żeby dobrze widzieć wschód słońca. I jak tylko wzeszło to ile sił w kopytach leciałem do Escalery i wskoczyło. Na godziny nawet nie zwracałem uwagi jeśli mam być szczery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak dzisiaj bez ostrzeżenia poszedłem, ale wywaliło mnie z PSN. Jeśli ktoś nie zdobył trofeum to możemy się jeszcze raz umówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak dzisiaj bez ostrzeżenia poszedłem, ale wywaliło mnie z PSN. Jeśli ktoś nie zdobył trofeum to możemy się jeszcze raz umówić.

Kingpin wymagał 9 osób, a z resztą sobie bez problemu poradzą. Zresztą Lenno_x, Tecumthe i ja też się zaraz zmyliśmy.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..................A co do dzisiejszej ustawki. Miło spędzona godzinka Panowie :) Musimy się częściej umawiać :laugh:

No zdecydowanie ;)

Kingpin wymagał 9 osób, a zresztą sobie bez problemu poradzą. Zreszą Lenno_x, Tecumthe i ja też się zaraz zmyliśmy.

No ja ledwo do domu wszedłem po zebraniu u Córy zaraz włączyłem konsolę by się dołączyć do Was :)

Ustawki zdaje sie lepiej w weekend kołować bo wtedy z czasem pewniej :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie ;)

No ja ledwo do domu wszedłem po zebraniu u Córy zaraz włączyłem konsolę by się dołączyć do Was :)

Ustawki zdaje sie lepiej w weekend kołować bo wtedy z czasem pewniej :)

To prawda, weekendy lepsze na ustawki. Najlepsze jest to, że ja byłem przekonany, że ta ustawka jest w sobotę :) Potem do mnie dotarło, że chodzi o dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo super. Powpadało ludziom sporo trofków, do tego świetna zabawa.

Następną ustawkę proponuje na coopa lub tą przeklętą 15 falę w Undead Nightmare. Pare ustawek wstecz byliśmy w miarę silną ekipą (nie licząc mnie) a i tak polegliśmy na 10 fali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo super. Powpadało ludziom sporo trofków, do tego świetna zabawa.

Następną ustawkę proponuje na coopa lub tą przeklętą 15 falę w Undead Nightmare. Pare ustawek wstecz byliśmy w miarę silną ekipą (nie licząc mnie) a i tak polegliśmy na 10 fali.

Na 15 falę UN chętnie zawitam - zabawa przednia :)

No chyba, że znajdzie się czwórka Graczy bez tego trofika wtedy nie będę blokował Komuś miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo super. Powpadało ludziom sporo trofków, do tego świetna zabawa.

Następną ustawkę proponuje na coopa lub tą przeklętą 15 falę w Undead Nightmare. Pare ustawek wstecz byliśmy w miarę silną ekipą (nie licząc mnie) a i tak polegliśmy na 10 fali.

Trzeba przyjąc odpowiednią strategię. Tzn. jak się włącza "nowa fala" to jeden leci do trumny, a inny rzuca Undead Bait w innym kierunku, żeby odciągnąć nieumarłych. Następnie każdy uzupełnia sobie broń, ważne aby zrobić to w miarę szybko, bo po chwili trumna z bronią znika i trzeba czekać do następnej fali. Jak każdy będzie robił na własną rękę to brak amunicji zabije Was szybciej niz Zombie. Ja akurat grałem w to całe dwa razy, raz na rekonesans, żeby sprawdzić co to jest, a drugi raz od ręki 15fala weszła. Ogólnie IMO nie bez znaczenia jest, że ktoś skończył lub chociaż trochę pograł w dodatek Undead Nightmare w singlu (choćby czyszczenie cmentarzy), bo wtedy wie, które zombiaki jak się zachowują, i czego używać, już pomijam, że jakoby naturalnie, rodzi się wobece każdego wroga nieco odmienna strategia. Moja ulubiona broń to pochodnia (do pojedynczych sztuk) i spiłowany shotgun do większych skupisk. Warto też korzystać z właściwości nieumarłych. Np. jak jest grupa to zabijać najpierw tych co wybuchają, bo jest spora szansa, że zabiorą na tamten świat tych co stoją obok. Współpraca w Undead Overrun jest ważniejsza niż w misjach Co-op.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego własnie gra z "randomami" zazwyczaj kończy się porachą.

No chyba, że trafi się na ogarnięta ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem kiedyś na ogarniętych randomów, doszliśmy do 12 czy 13 fali...i konsola się zwiesiła ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyjąc odpowiednią strategię. Tzn. jak się włącza "nowa fala" to jeden leci do trumny, a inny rzuca Undead Bait w innym kierunku, żeby odciągnąć nieumarłych.

Super rada. Dzieki ze to napisales. Ja o tym nie widziałem. Moja jedyna strategia to shotgun i headshoty, szczegolnie w wyższych falach, gdzie strzaly w korpus juz im nic nie robią.

W dodatek UN zaczalem grac pare dni temu i nie ogarniam jeszcze tych zombiaków. Wiem ze jest ich kilka rodzajów, ale po czym ich poznać nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super rada. Dzieki ze to napisales. Ja o tym nie widziałem. Moja jedyna strategia to shotgun i headshoty, szczegolnie w wyższych falach, gdzie strzaly w korpus juz im nic nie robią.

W dodatek UN zaczalem grac pare dni temu i nie ogarniam jeszcze tych zombiaków. Wiem ze jest ich kilka rodzajów, ale po czym ich poznać nie mam pojęcia.

Ci co wybuchają, to za życia plują kwasem i pulsują intensywnie zielonym kolorem, wiec łatwo ich poznać, choć IMO dużo gorsi są Ci co biegają jak psy na czterech kończynach, bo są szybcy i upierdliwi. Grubasy za to potrafią ładnie przypieprzyć/staranować, co prowadzi do tego, że tym normalnym jak leżysz łatwiej Cię zagryźć. A reszta to są normalne, które tylko wyskakują z łapami i chcą gryźć. Hmm, myślę czy jakiegoś nie pominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś miał jeszcze problemy z rozpoznaniem, to garść drobnych rad poniżej:

Fresh Undead :spiteful: - tradycyjny typ zombiaków spotykany w różnej maści horrorów, zazwyczaj biegną do Ciebie jakby chciały się przytulić ;)

Bolters :pardon: - mniejsze i niepozorne, często przybierające postać niewiasty, mega szybkie, a poznasz je po charakterystycznym biegu koczkodanów :)

Bruisers :crazy: - duże i wolne, ale uprzedzam, jak się rozpędzą to mają niezłego speeda, zazwyczaj grube choć znajdą się wyjątki z toporkiem w głowie :)

Retchers :bad: - stworki strzelające potokiem zielonkawych wymiocin, jak w filmie Egzorcysta, po zabiciu wybuchają, więc radzę nie być w ich okolicy, no i najbardziej przydatne: ponoć śmierdzą bardziej niż inne zombiaki :laugh:

EDIT:

Dawno nie grałem w Undead Overrun, więc też chętnie tam zawitam. Jak będzie więcej chętnych to zawsze można dwie ekipy zrobić. Szkoda tylko, że taki mały ten świat multi Undead w RDR :confused:

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby ktoś miał jeszcze problemy z rozpoznaniem, to garść drobnych rad poniżej:

Fresh Undead :spiteful: - tradycyjny typ zombiaków spotykany w różnej maści horrorów, zazwyczaj biegną do Ciebie jakby chciały się przytulić ;)

Bolters :pardon: - mniejsze i niepozorne, często przybierające postać niewiasty, mega szybkie, a poznasz je po charakterystycznym biegu koczkodanów :)

Bruisers :crazy: - duże i wolne, ale uprzedzam, jak się rozpędzą to mają niezłego speeda, zazwyczaj grube choć znajdą się wyjątki z toporkiem w głowie :)

Retchers :bad: - stworki strzelające potokiem zielonkawych wymiocin, jak w filmie Egzorcysta, po zabiciu wybuchają, więc radzę nie być w ich okolicy, no i najbardziej przydatne: ponoć śmierdzą bardziej niż inne zombiaki :laugh:

EDIT:

Dawno nie grałem w Undead Overrun, więc też chętnie tam zawitam. Jak będzie więcej chętnych to zawsze można dwie ekipy zrobić. Szkoda tylko, że taki mały ten świat multi Undead w RDR :confused:

Ja opisowo, a Ty Tecu encyklopedycznie :) Teraz już marekopawliko wszystko wie. A w Undead'a to nie grałeś czasem ostatnio ze mną i GrigoriPL, jak oboje z Grigorim wbijaliśmy tego trofika? A to było 22 listopada:)

Dobre, żywy zombie ;)

No jakoś musiałem to napisać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja opisowo, a Ty Tecu encyklopedycznie :) Teraz już marekopawliko wszystko wie. A w Undead'a to nie grałeś czasem ostatnio ze mną i GrigoriPL, jak oboje z Grigorim wbijaliśmy tego trofika? A to było 22 listopada:)

:biggrin:

No z Wami grałem ostatni raz, ponad 2 miechy temu. Pora też była przednia, undead zostawiliśmy na koniec w okolicach północy :) Nawet chyba wtedy wbiliście trofik za 15 falę. Trzeba powtórzyć na ustawce w challenge, choć trofik dobicia do 15 fali to nic w porównaniu z tym co nas czeka :) 4 mecze na 15 fal, a wbijający challenge nie może być ożywiony przez kolegów i do tego musi otworzyć 10 trumien. Będzie ubaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

No z Wami grałem ostatni raz, ponad 2 miechy temu. Pora też była przednia, undead zostawiliśmy na koniec w okolicach północy :) Nawet chyba wtedy wbiliście trofik za 15 falę. Trzeba powtórzyć na ustawce w challenge, choć trofik dobicia do 15 fali to nic w porównaniu z tym co nas czeka :) 4 mecze na 15 fal, a wbijający challenge nie może być ożywiony przez kolegów i do tego musi otworzyć 10 trumien. Będzie ubaw :)

IMO do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w Undead Overrun, więc też chętnie tam zawitam.

A dałbyś rade dzisiaj ? Jakby vulcan był to jeszcze jednego ogarniętego i dalibyśmy rade na 15 falę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dałbyś rade dzisiaj ? Jakby vulcan był to jeszcze jednego ogarniętego i dalibyśmy rade na 15 falę.

OK ;) Wpadnę na chwilę, rozerwę się :) Ale muszą być 4 osoby, we trójkę jest naprawdę ciężko. Z godziną to już obojętne, dasz znać to odpalę konsolę i działamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak też mógłbym porobić fale. Co do dnia i godziny to jest mi całkowicie obojętne dostosuję się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ;) Wpadnę na chwilę, rozerwę się :) Ale muszą być 4 osoby, we trójkę jest naprawdę ciężko. Z godziną to już obojętne, dasz znać to odpalę konsolę i działamy.

To moze o 20:00 ? Ja bede czekał o tej porze. Kto chętny to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze o 20:00 ? Ja bede czekał o tej porze. Kto chętny to zapraszam.

Godzina pasuje. Puść zapkę i spróbujemy z tą 15-stą falą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina pasuje. Puść zapkę i spróbujemy z tą 15-stą falą ;)

Jak tylko jaszczureczka pójdzie spać postaram się dołączyć oczywiście jak będzie do czego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×