Skocz do zawartości
Ludvio

Playstation Store Jak Sciągnąć Dema?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem do przetestowania od kolegi PS3 na weekend z 2 grami Heavenly Sword i Ratchet and Clank Tools of Destruction.Wygrałem już wszystkie ale chciałbym jeszcze szybko zagrać w jakieś dema ale nie wiem jak włączyć ten PS Store.Na stronie producenta pisze:

PlayStation®Store

<h2></h2> Our advice for a long and happy life? Never start your day without a new game on your PlayStation®3 system or go out without a movie ready on your PSP® system. With free* PlayStation®Network membership and PlayStation®Store access, you can get all the high-quality entertainment you need to survive the next few decades. Download hundreds of games and add-ons, rent or own thousands of movies, exclusive shows and TV series, or load up your PSP® system with over 500 digital comics.

*Requires an Internet connection. User responsible for internet fees. Some services or features may require additional fees.

Skąd mam sobie "wziąść internet"?z kompa czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wchodzisz w zakładki i szukasz ''Playstation Store'' klikasz , wybierasz gre ( sprawdzając czy pisze przy niej ''free'') i potem klikasz download i w zalezności od wagi dema czekasz az sie sciagnie.

Jak nie masz podłączonego ps3 pod neta to kupujesz albo kabel skrosowany i łączysz w pare ps3 i pc albo zakupujesz router.

Pzdr. ;)

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki wielkie.zaraz przetestuje zobacze tylko czy dziala dalej ps3 bo kurde wlaczam telewizor i nie chce sie HDMI wlaczyć :/

@edit włączyłem i pisze "Kabel sieci Ethernet nie jest podłączony" co teraz?

Edytowane przez Ludvio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dostałem do przetestowania od kolegi PS3 na weekend z 2 grami Heavenly Sword i Ratchet and Clank Tools of Destruction.Wygrałem już wszystkie ale chciałbym jeszcze szybko zagrać w jakieś dema ale nie wiem jak włączyć ten PS Store.Na stronie producenta pisze:

PlayStation®Store

<h2></h2> Our advice for a long and happy life? Never start your day without a new game on your PlayStation®3 system or go out without a movie ready on your PSP® system. With free* PlayStation®Network membership and PlayStation®Store access, you can get all the high-quality entertainment you need to survive the next few decades. Download hundreds of games and add-ons, rent or own thousands of movies, exclusive shows and TV series, or load up your PSP® system with over 500 digital comics.

*Requires an Internet connection. User responsible for internet fees. Some services or features may require additional fees.

Skąd mam sobie "wziąść internet"?z kompa czy jak ?

Po prostu podpinasz konsole pod kabel internetowy (odpinasz od karty sieciowej komputera i wpinasz w konsole) lub jeśli masz bezprzewodowy to z niego ciągniesz (w ustawieniach sieci zmieniasz z przewodowego na bezprzewodowe łączenie z internetem) Nie jestem pewny ale konieczne będzie również założenie konta na PSN.

Czasami jak konsola wcześniej była podpięta kablem nie chce prawidłowo połączyć się z internetem w innym miejscu z uwagi na inny adres IP. Najprościej utworzyć nowego użytkownika na konsoli i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.zaraz przetestuje zobacze tylko czy dziala dalej ps3 bo kurde wlaczam telewizor i nie chce sie HDMI wlaczyć :/

@edit włączyłem i pisze "Kabel sieci Ethernet nie jest podłączony" co teraz?

No ale podłączyłes ps3 pod internet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ehhhh....

"Upłynął limit czasu połączenia z serwerem.(80028E02)

widzę ,że chyba na to niema rady...?

Edytowane przez Ludvio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh....

"Upłynął limit czasu połączenia z serwerem.(80028E02)

widzę ,że chyba na to niema rady...?

Opisz dokładnie z czym masz problem a na pewno szybko znajdzie się rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to jakiś żart?

Instrukcje w łapę i do przodu. A jak nie ma papierowej to poszukać w necie. Potem przyklejone tematy na Forum poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×