Skocz do zawartości
SethAngel

Karty Psn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z Modów lub Adminów mógłby utworzyć specjalny temat (przyklejony) w którym można było by podawać miejsca (miasta, sklepy i ulice) w których można nabyć te karty.

Ogólna ich dostępność w naszym kraju jest słaba (nawet na allegro nie ma ich za wiele) więc przydał by się temat z którego użytkownicy mogli by się dowiedzieć gdzie najbliżej mogą je zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to słaba? Idziesz do Empiku, Saturna, MM bądź kupujesz w sklepie ps3site.pl .... proste :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to słaba? Idziesz do Empiku, Saturna, MM bądź kupujesz w sklepie ps3site.pl .... proste :ninja:

Widzę że jesteś z Krakowa wiec zapewne nie masz problemu z ich zakupem. Jednak nie wszyscy mają w swoim mieście ani bliskiej okolicy sklepów typu MM, Saturn czy Empik. U mnie jest tylko Empik w którym niestety nie ma tych kart a obsługa stwierdziła, że dla mnie samego nie ściągną jednej karty bo im się to nie opłaca.

A co do ps3site to masz racje chociaż ostatnio jest tak duże zainteresowanie że kart nie ma (nawet teraz jeśli sprawdzisz okaze się że chwilowo brakuje) - nie wszyscy chcą czekać około tygodnia na nową dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie jest tylko Empik w którym niestety nie ma tych kart a obsługa stwierdziła, że dla mnie samego nie ściągną jednej karty bo im się to nie opłaca.

zamow przez www i odbierz w salonie za darmo :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamow przez www i odbierz w salonie za darmo :)

I chyba bede musiał zacząć tak robić skoro obsługa robi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×