Skocz do zawartości
Aki1986

NAT3

Rekomendowane odpowiedzi

Hi mam neo 512 internet mam puszczony przez router(nie mam liveboxa)pentagramu.Wszystko jest ok tylko że mam NAT3 i w Tekken D.R nie chce ruszyć:/

Będę wdzięczny za pomoc jak zmienić ustawienia aby był nat2.Firewall routera jest wyłączony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi natami to juz sam nie wiem o co chodzi wszyscy pisza ze ma byc nat2 u mnie jest nat3 i wszystko smiga super Resistance wymiata co prawda nie grałem w Teekena online ale Motorstorm i Resi super chodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tymi natami to juz sam nie wiem o co chodzi wszyscy pisza ze ma byc nat2 u mnie jest nat3 i wszystko smiga super Resistance wymiata co prawda nie grałem w Teekena online ale Motorstorm i Resi super chodza

Ale w Warhawka ciężko byłoby Ci zagrać, najlepiej NAT1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EoJ albo U3 jesli host ma NAT3 rowniez to juz nie zagrasz. Wszystko zalezy od hosta. Ja dla tych gier ustawiam sobie specjalnie NAT 2 na konsoli bo zwykle mam NAT 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAt 2 już mam ale w tekkena i tak nie idzie zagrać:/

Hmm, a co pisze jak chcesz się połączyć? Najlepiej mieć NAT1 ale to już musisz namówić dostawce internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby mieć NAT1 oprócz namowy musisz też łączyć się bezpośrednio, nie przez router..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby mieć NAT1 oprócz namowy musisz też łączyć się bezpośrednio, nie przez router..

Nawet nie wiedziałem, ja nawet NAT2 nie mam powie kto jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz net w konsoli przez roter w opcjach musisz ustawić DMZ enabled i ip konsoli wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NAT3 na neo 512 (livebox) i wszystko mi działa... Tekken 5 DR Online, Warhawk, Voice Chat, Motorstorm, Resistance.... Nie mam z nim żadnych problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam NAT 3 (neo 1MB livebox wireless) i jak narazie tez nie mialem zadnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam NAT3 i nic Video & Voice Chat, CoD4, Eoj, Nba2k8, Resistance wszystko ok

Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz net w konsoli przez roter w opcjach musisz ustawić DMZ enabled i ip konsoli wpisać.

a to niekiedy też podobno nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem wczesniej NAT2 a dzis po restarcie routera i uruchomieniu konsoli: NAT 3

WTF?

może miałeś coś w routerze ustawione tak, aby było NAT2 i po restarcie coś się zresetowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porty należy odblokować następująco :

Porty TCP : 80 ,443 , 5223 - te porty tylko na wychodzące

oraz

Porty UDP : 3478, 3479 , 3658 - te porty mają być wychodzące i przychodzące .

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne ale moj router nie pozwala odblokowac portow ktore mu sie podoba tylko te ktore sa na jego liscie

Zajme sie tym jeszcze jutro dzis juz nie mam sily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dziwne ale moj router nie pozwala odblokowac portow ktore mu sie podoba tylko te ktore sa na jego liscie

Zajme sie tym jeszcze jutro dzis juz nie mam sily

Najpierw porty musi ci odblokowac dostawca internetu, dopiero potem robisz to w routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki juz dawno poradziłem sobie z tym tematem

temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo, doskonale, wszyscy sie cieszymy, ale napisz moze jako sobie z nim poradziles, bo zaraz ktos zalozy nowy watek i bedzie pytal o to samo (e.g. ja!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ustawieniach routera DMZ ustawić na enabled.Wszystko

tyle, że nie pomaga to we wszystkich przypadkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pomogło więc może komuś też będzie wystarczyć ile routerów,dostawców netu tyle rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wszystko grało musisz ustawić stałe IP w PS3, do tego przekierować później to IP w routerze w DMZ, ustawić UPnP na enabled, przekierować porty do rozgrywki online wg schematu jaki znajduje się na www.playstation.pl (w poradniku do PS3) i powinno grać!

W Tekken raczej nie pograsz jeśli masz 512kb/s, minimum z tego co sprawdzałem to 1mb! Jeśli już masz te 512 to pamiętaj szukać pokoi bez obsługi rozmów!! a NAT 1 nigdy nie uzyskasz przez router, NAT 1 ma sie tylko gdy PS3 podepniesz bezpośrednio pod modem od internetu z kablówki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zabawa z UPnP i przekierowaniem portow jezeli wlaczasz DMZ ? DMZ jest ostatecznoscia jezeli zawiedzie UPnP i przekierowanie portow. Jest to swego rodzaju pojscie na latwizne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×