Skocz do zawartości
Gość Grandi

PS3 Strzela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grandi

Witam mianowicie dzisiaj po skonczonej rozgrywce wyłaczam PS3 i właczam PC i po chwili słysze jak konsola strzela, dosyć takie głosne tykniecie przestraszyłem się troche bo to juz 3 raz mi sie zdazyło dzisiaj, wcześniej było ale tylko raz. Czy to normlane? Troche jestem przewrazliwiony na tym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nienormalne. Ja tak nigdy nie miałem. Jak mieszkasz gdzieś blisko serwisu, to lepiej zanieś. Wymienia Ci na nową i po problemie. A będziesz miał pewność, że Twoja konsola jest w 100% sprawna i Cię nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

no mi sie wydaje podejzane ... moze poprostu cos (nie mam pomyslu ) ja wzuciu sie nie spotkalem z takim czyms mi to tylko pare razu jak gram mozniej plytke pociagnelo tak sluchac bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grandi

Ale to jest takie tykniecie słyszalne że tak powiem raz na jakiś czas mi się to dzisiaj zdarzyło. hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele
Ale to jest takie tykniecie słyszalne że tak powiem raz na jakiś czas mi się to dzisiaj zdarzyło. hmmm

Naprawde oddaj do serwisu dadza Ci nowa i po problemie tak z grubsza ... a takto przestanie moze z jakiejs przyczyny a za pare misiecy okaze sie ze znowu ... To nie jest normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sprawdz czy w srodku nie siedzi murzyn i wali metalowa palka po procesorze^^

jesli 'strzaly' bardzo Ci przeszkadzaja oddaj konsole do serwisu, jesli nie to baw sie do woli ;]

mysle ze to nic powaznego i nie przeszkadza w graniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele
najlepiej sprawdz czy w srodku nie siedzi murzyn i wali metalowa palka po procesorze^^

jesli 'strzaly' bardzo Ci przeszkadzaja oddaj konsole do serwisu, jesli nie to baw sie do woli ;]

mysle ze to nic powaznego i nie przeszkadza w graniu

Hmm..

A jakby mu walnela przez to konsola po gwarancjii nie powazne przeczeka i potem BUM

Nie zycze bum zycze zdrowej konsolki ale taka prwada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie serwisanci, a moze...

konsola jak jest wlaczona to sie nagrzewa ergo plastik sie nagrzewa, a kiedy konsola jest wylaczona, to traci temperature ergo plastik sie wychladza przez co znow sie 'sciska' i 'pyka'?

Jak masz mniej niz 25C w pokoju to calkowicie normalne, ze popyka calkiem glosno przez jakis czas po wylaczeniu.

^^ladnie to tak biedaczysko w maliny wpuszczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

Tak czy owak jak odda dadza mu nowa

Ja wole nowa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale mu nowej nie muszą dać.

Powiedzą, że sprawna i poproszą o odbiór bo konsola niestety trochę się nagrzewa i podczas tego plastik również się rozszerza pod wpływem ciepła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

jak ma samochodz to przyjemnosc ale jak na pare dni straci konsolke to trez nie dobrze

ale ja wole dmuchac na zimne

A jak nie PKS - em tez bedzie xD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele
Wcale mu nowej nie muszą dać.

Powiedzą, że sprawna i poproszą o odbiór bo konsola niestety trochę się nagrzewa i podczas tego plastik również się rozszerza pod wpływem ciepła

Plastic sie rozszerza o co chodzi ??? sorka ale 1 raz slysze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastic sie rozszerza o co chodzi ??? sorka ale 1 raz slysze

ekhm... ale tego mnie w podstawowce juz uczyli... (6-7 klasa?) albo to Roman spieprzyl sprawe, albo Twoj wiek jest conajmniej podejrzany...

Na twoim miejscu nie przyznawalbym sie, ze tego nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

hmmm ok no moze nie jestem wykstalconym w tym kierunku ale wkurde w PS 3 plastiki sie rozszezaja jeszcze UWAZAJCIE bo wam sie roztopia

___________

moze i macie racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej przesadzacie. U mnie zawsze co strzela jak dluzej poczodzi TV PS3... To normalne i nie ma czym sie przejmowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok panowie serwisanci, a moze...

konsola jak jest wlaczona to sie nagrzewa ergo plastik sie nagrzewa, a kiedy konsola jest wylaczona, to traci temperature ergo plastik sie wychladza przez co znow sie 'sciska' i 'pyka'?

Jak masz mniej niz 25C w pokoju to calkowicie normalne, ze popyka calkiem glosno przez jakis czas po wylaczeniu.

^^ladnie to tak biedaczysko w maliny wpuszczac?

Nom, jest jak mówisz, mi tostownica (czy jak to tam sie nazywa) po użyciu i wyłączeniu zawsze strzeli

Więc nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rozszerzaniu sie materialow pod wplywem ciepla bylo w 1 klasie gimnazjum, wiec tu wyksztalcenia szczegolnego nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też takie dźwięki się pojawiają. To normalne jak konsola się bardzo nagrzeje. Dzieje się tak od marca i konsola dalej cieszy się dobrym zdrowiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez cos tak pyka ale glownie po wlaczaniu po nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był już podobny temat o "pykaniu/strzelaniu" PS3 wieki temu:

http://www.ps3forum.pl/index.php?showtopic=468&hl=

Przytoczę tylko moją wypowiedź z tamtego okresu:

Jeśli chodzi o strzelanie/trzaski to jest to często występujący objaw w konsolach PS3, właśnie ze względu na zastosowany plastik. Dzieje się to zarówno w trakcie nagrzewania konsoli (przez 1-2 minuty od uruchomienia) jak i ochładzania konsoli (po jej wyłączeniu), nawet lekkie dociskanie jej w różnych miejscach powoduję podobne odgłosy (chociaż bardziej jest to skrzypienie). Zauważyli to też goście z serwisu http://www.benchmark.pl przy okazji recenzji otrzymanej do testów konsoli PS3 (zapraszam do lektury, zawsze miło poczytać o naszej czarnulce).

Oczywiście wspomniane trzaski występują również i w mojej PS3 (jest ich kilka przy włączaniu i kilka przy wyłączaniu po intensywnej grze). Być może, u niektórych właścicieli PS3 ten objaw nie występuję - a to ze względu na to, iż w pokoju mają dość ciepło lub konsola stoi blisko źródła ciepła i przy jej włączaniu nie ma dużej różnicy temperatur bo plastik obudowy jest już lekko nagrzany i nie "strzela" albo robi to bardzo cicho (ale są to tylko moje przypuszczenia). Pomijam maniakalnych graczy, którzy pewnie nawet nie zwracają uwagi na taki detal, bo dla nich ważne jest aby konsola chodziła bez żadnych zwisów i tylko to się liczy (zauważyli by pewnie dopiero wtedy jakby zaczęła się palić chociaż pewnie spróbowaliby jeszcze ten jeden level dokończyć ;D

Podsumowując: "ten typ tak ma"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

No to tak ja nie mam trzaskow i moze dlatego mowie o tych plastikach jak mowie ...

To nie chodzi mi o to ze nie slyszalem nigdy o tym bo sie uczylem i wiem troche o tym ale nie slyszalem o plastikach ktore sie rozszezaja roztapiaja w PS 3

Nie chodzi mi o to ze nigdy sie nie uczylem o tym

Bo ja skonczylem szkole podstawowa i dalsza i jestem pelnoletni i studiuje debilem nie jestem zle mnie zrozumieliscie

lesin martw sie o siebie wiem kiedy to bylo i nie mysl ze jestem dzieckiem !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grandi
ok panowie serwisanci, a moze...

konsola jak jest wlaczona to sie nagrzewa ergo plastik sie nagrzewa, a kiedy konsola jest wylaczona, to traci temperature ergo plastik sie wychladza przez co znow sie 'sciska' i 'pyka'?

Jak masz mniej niz 25C w pokoju to calkowicie normalne, ze popyka calkiem glosno przez jakis czas po wylaczeniu.

^^ladnie to tak biedaczysko w maliny wpuszczac?

Mistrzu miałes racje, tak sie dzieje a w pokoju mam jakies +10 spoko, tak samo mam z telewizorem heh dzieki wielkie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy123

Ludzie plastik sie nagrzewa ps3 wydziela dość sporo ciepła i jesli ktoś mieszka w bloku i ma stałą temperature w domu to nie strzela ale gdy ktoś ma centralne ogrzewanie i w nocy zgaśnie w piecu i w chacie zimno to jest duża różnica temperatur i plastik się rozszerza i strzela.Newet BMW jak dostanie w dupe to sie rozgrzeje i podczas stygnięcia strasznie strzela. Tak na marginesie u mnie PS3 też strzela ale tylko przy różnicy temperatór. Pograj 20 minut wyłącz i potem włącz po kilku minutach nie bdzie strzelać bo jeszcze nie ostygła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chcial miec moda bym wszystkie takie bledy "temperatór" na czerono robil jakby cale forum krwia dyslektykow czy innych dysgrafow ociekalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×