Skocz do zawartości
ONE

Dungeon Siege 3

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba już nie będzie hack&slash. Obsidian raczej nigdy takich gier nie robił, a na ps3 też takie coś było rzadkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie hack & slash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELL YEAH! Kurde , jeśli ta gra będzie równie dobra pod względem gameplayu co DS2 to lepsza grafa + CO-Op (no i fabułą też nie pogardziłbym) i będzie mistrzostwo świata. ^^ Już sobie wyobrażam to kolekcjonowanie Shadow Seta z ekipą. Fck Yea!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, DS 1 i 2 to byly swietne gry w ktore sporo przegralem na PC, jesli 3 czesc bedzie na konsolach, to swietna wiadomosc i juz wiem ze jest na co czekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli im się uda porządnie wszystko zrobić, to może to być jedna z najlepszych gier (dla mnie ^^) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie tylko ja przegralem pare ladnych godzin w DS1 i 2. Pozostaje czekac i obserwowac co z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat wygasł, są może jakieś nowe informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawił się filmik DS III odnośnik tu ->

, piersze dwie części wymiatały , trójkę na pewno kupię.:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawił się filmik DS III odnośnik tu ->

Kiedyś nie było telewizorów i drzewa opowiadały wszystkie historie :P

Co mnie jednak zastanawia to devsy: Obsidian ostatnio płodzi takie kwiatki jak Alpha Protocol, więc obawiam się o jakość tej wyczekiwanej przeze mnie produkcji. Oby nie zje**li F3:New Vegas bo naprawdę zacznę się bać o przyszłość Dungeon Siege.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blaszaku w poprzednie części fajnie się pogrywało, zwlaszcza w multiplayerze. Czekam w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy oficjalny gameplay z gry ->

Całkowicie zabili klimat Dungeon Siege. Czułem, że jak Bethesda wciśnie swoje 3 grosze do tej produkcji to wyjdzie kolejny 'Alpha Protocol'.

Co to k*rwa w ogóle ma być? Dragon Age na sterydach? Czy oni nie grali w poprzednie części?!?

To już oficjalne - Bethesda ssie kule. :down:

Edit. Pokryklałem Bethesdę z Obsidianem. Niemniej, wyrok ten sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już oficjalne - Bethesda ssie kule. :down:

Odkryłeś Amerykę. Bethesda niszczy każdego RPGa. Na szczęście przynajmniej fabuła będzie porządna bo akurat pod tym względem ludzie z Obsidiana umieją ją napisać. Oni zawsze byli dobrymi wyrobnikami. Własnej gry nie umieją zrobić (vide AP), ale jak da im się gotowy silnik gry to tworzą wprost genialne gry (vide Maska Zdrajcy czy KotOR II).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zabili klimat Dungeon Siege. Czułem, że jak Bethesda wciśnie swoje 3 grosze do tej produkcji to wyjdzie kolejny 'Alpha Protocol'.

Co to k*rwa w ogóle ma być? Dragon Age na sterydach? Czy oni nie grali w poprzednie części?!?

To już oficjalne - Bethesda ssie kule. :down:

Edit. Pokryklałem Bethesdę z Obsidianem. Niemniej, wyrok ten sam :P

Gry obsidiana. Jeżeli twierdzisz, że ta firma ssie kule to zabieraj łapska od DS3. Jaki klimat zabili? Ja widzę nadal dobrego hacknslasha, tyle, że z lepszą grafika -> musisz się z tym pogodzić, że technologia idzie do przodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się Gameplay, jak dla mnie ogólnie jest nieźle, a waszym zdaniem?

http://www.ps3site.p...on-siege/55176/

Myślę, że jeśli gra utrzyma prezentowany poziom (nie ma tego za wiele ale z biegiem czasu się przekonamy) to będzie należeć do kolejnej na mojej liście gier do kupienia.

Edytowane przez Oski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pokładałem duże nadzieje w tym tytule .... a się całkowicie zawiodłem po tym fragmencie.Jak to zobaczyłem myślałem że kolega wyżej się pomylił,dał inny filmik z gry :down:

PS.Grając we wcześniejsze części tej gry,oczekiwałem kontynuacji.... a nie jakiś nowych innowacji.Dla mnie to już nie jest to samo.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie absolutnie must-have. Od razu przypomina mi się pierwsze Dungeon Siege i frajdę jaką miałem z przechodzenia go po raz n-ty. Żaden hack'n'slash tak mi się nie podobał. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego kawał dobrego kodu, bo pokładam w nim wielkie nadzieje. Do tego ten co-op dodaje smaku. Trzeba będzie zarobić kasę na preorder.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Już się pobiera ,zobaczymy czy jest obsługa myszki i klawiatury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagam demko na PC, mam nadzieje ze giera nie zawiedzie i dostaniemy porzadny kawalek HnS'a z dobra kooperacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzę aby DS 3 był tak grywalny i klimatyczny jak pierwsza część, ale czuję, że będzie trochę lepszy od tragicznej dla mnie dwójki.

Też już zasysam demko na PC.

Edytowane przez Rainhaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×