Skocz do zawartości
KrisPora_PL

Hiszpanska Masakra

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mogę przejść do normalnego fukcjonowania po wczorajszej masakrze, a najbardziej w tym wszystkim żenujace bylo zachowanie naszych zuchów po meczu gdy żebrali u zwycięzców o koszlki. Ja pierdo.., zamiast zejść z boiska z jakimś minimum honoru to oni skamlali o te szmaty. Brylował w tym nasz niezawodny bramkarz z MU. Ferguson jeszcze go nie nauczył kultury? .....masakra, tragedia, żenada. W takich momentach jest mi wstydblush.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę przejść do normalnego fukcjonowania po wczorajszej masakrze, a najbardziej w tym wszystkim żenujace bylo zachowanie naszych zuchów po meczu gdy żebrali u zwycięzców o koszlki. Ja pierdo.., zamiast zejść z boiska z jakimś minimum honoru to oni skamlali o te szmaty. Brylował w tym nasz niezawodny bramkarz z MU. Ferguson jeszcze go nie nauczył kultury? .....masakra, tragedia, żenada. W takich momentach jest mi wstydblush.gif

Coś w tym prawdy jest... może lepiej skupić się na grze, a nie na "żebraniu" koszulek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Przecież na wejściu było wiadomym że przegramy. Co prawda nie myślałem że będzie to taka orgietka w wykonaniu Hiszpanów, ale bywa. Chociaż po cichu liczyłem że chłopaki może coś pokażą, a jak wyszło widzieliśmy wszyscy. Tak czy owak, Kuszczaka nie ma co obwiniać bo normalne że chłopak w pięciu sytuacjach nie miał szans, a w ostatniej przeszkodził mu własny obrońca. 

Kiszka, co tu dużo mówić. 

BTW to Torres podszedł do Kuszczaka i z tego co widziałem to obaj byli w swoich koszulkach, ale reszta faktycznie, jak Rumuni.

Edytowane przez King Nothing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet nie oglądałem bo dość mam polskiej piłki... a juz tym bardziej wkurza mnie jak w tv na polskich kanałach sportowych puszczają "lata świetności polskiej piłki"... ludzie przecież historią się nie zyje tylko wyciąga z niej wnioski - ale tutaj akurat na odwrót jest jesli chodzi o PZPN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet nie oglądałem bo dość mam polskiej piłki... a juz tym bardziej wkurza mnie jak w tv na polskich kanałach sportowych puszczają "lata świetności polskiej piłki"... ludzie przecież historią się nie zyje tylko wyciąga z niej wnioski - ale tutaj akurat na odwrót jest jesli chodzi o PZPN...

Dokładnie i oni nazywają siebie piłkarzami i trzepią na tym kasę !!!!????... tak mnie to wkurza że też nie oglądam polskiej piłki bo z góry wiem że przegramy :confused: Już tyle o tym demotywatorów powstało że ŻAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×