Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja mam tylko jedno pytanie. Czy u was tez komentarz Szpakowskiego jest conajmniej do kitu? Na przyklad gada rzeczy ktore wogole sie nie dzieja na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic Live Season?

Duzo sie to rozni od zwyczajnego trybu kariery?

Jak dla mnie to nie warto, ponieważ to tylko zmienia ci statystyki klubów a konkretnie piłkarzy.

Wiec jaki jest sens wydawać kase na coś co tylko stymuluje grę i nic nowego nie dodaje??

Tak samo jak ultimate team wszystko fajnie tylko co rok trzeba go kupować, jak ktoś lubi takie pierdoły to polecam ja głównie gram Virtual Pro i 1na1

Witam,
Ja mam tylko jedno pytanie. Czy u was tez komentarz Szpakowskiego jest  conajmniej do kitu? Na przyklad gada rzeczy ktore wogole sie nie dzieja  na boisku. 					     	 	

Tak poruszałem to kilka stron wcześniej poczytaj

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam eksperymentować z komentarzem. Czy to hiszpański, czy to francuski. Ja najbardziej słuchać lubie angielskiego. Oczywiście fran, hisz tylko jeśli rozumiemy co mówią;)

Polski komentarz w Fifie zawsze jest do dupy, niezmiennie od kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam eksperymentować z komentarzem. Czy to hiszpański, czy to francuski. Ja najbardziej słuchać lubie angielskiego. Oczywiście fran, hisz tylko jeśli rozumiemy co mówią;)

Polski komentarz w Fifie zawsze jest do dupy, niezmiennie od kilku lat.

Podobno fajny jest ten meksykański czy hiszpański z ameryki południowej co był do kupienia w fifie 10

po strzale gola jest bardzo długie GOOOOOGOOOOGOOOOOLLLLLLLLGOOOOOOOOOOOOGOGOOOOOOOOOOOOOLLLGOGOOGOGLLL :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest ale ja nie wiem ktory to trick :]

W instrukcji jest napisane "Obrót o 360 stopni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć co zrobić ,by gra bramkarzem sprawiała większą frajdę? Bo jak gram w tryb zostań bramkarzem to jest 1 strzał na bramkę na połowę;/.Gram na klasie światowej(to nic nie daje chyba) i pomocy bramkarza częściowe ;)

Pzdr.

PS:Proszę odpowie ktoś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja mam już tego k***a serdecznie dosyć. Włączyłem FIFĘ online po 2-3 dniach przerwy, okazuje się, że statsy są wyzerowane. Wygrałem 2 mecze gdzie w drugim już zaczęły się p********e lagi! Do k***y nędzy grając dalej z każdym meczem są one coraz większe! Do tego doszły j****e disconnecty i moje statsy są równe 2 zwycięstwa, 8 porażek (walkowerów) bo w każdym meczu mam p********y disconnect! Mam tego powyżej k***a uszu! Nie po to zapłaciłem grube pieniądze, żeby teraz w******ć się przy każdym meczu bo do tego jeszcze będę musiał kupić konsolę jak tą r******ę! Jak jest u was z tymi lagami i łączeniem się? U mnie tragedia pomimo, że konsola jest podpięta kablem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć co zrobić ,by gra bramkarzem sprawiała większą frajdę? Bo jak gram w tryb zostań bramkarzem to jest 1 strzał na bramkę na połowę;/.Gram na klasie światowej(to nic nie daje chyba) i pomocy bramkarza częściowe ;)

Pzdr.

PS:Proszę odpowie ktoś?:)

Graj online. Tam na pewno jest więcej sytuacji podbramkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć co zrobić ,by gra bramkarzem sprawiała większą frajdę? Bo jak gram w tryb zostań bramkarzem to jest 1 strzał na bramkę na połowę;/.Gram na klasie światowej(to nic nie daje chyba) i pomocy bramkarza częściowe ;)

Pzdr.

PS:Proszę odpowie ktoś?:)

Ale jak my Ci mozemy pomoc w tej sprawie? Twoi obroncy sie dobrze wywiazuja z zadania i nie dopuszczaja do strzalow. Sprobuj moze grac slabszym zespolem, a jak nie to znajdz klub lub zaloz swoj i graj online jako bramkarz.

Uprzedziles mnie gierej,

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja mam już tego k***a serdecznie dosyć. Włączyłem FIFĘ online po 2-3 dniach przerwy, okazuje się, że statsy są wyzerowane. Wygrałem 2 mecze gdzie w drugim już zaczęły się p********e lagi! Do k***y nędzy grając dalej z każdym meczem są one coraz większe! Do tego doszły j****e disconnecty i moje statsy są równe 2 zwycięstwa, 8 porażek (walkowerów) bo w każdym meczu mam p********y disconnect! Mam tego powyżej k***a uszu! Nie po to zapłaciłem grube pieniądze, żeby teraz w******ć się przy każdym meczu bo do tego jeszcze będę musiał kupić konsolę jak tą r******ę! Jak jest u was z tymi lagami i łączeniem się? U mnie tragedia pomimo, że konsola jest podpięta kablem...

No lagi są w 1na1 są obustronnie chyba bo przeciwnik nie atakuje jak mi przytnie na 2s a w Virtual Pro to są Freezy po 5 sekund i potem gra przewija szybko do przodu.

Ja tam gram w to i to i wygrywam bez problemu a VP to już w ogóle 5 bramek na meczyk z Freezem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak my Ci mozemy pomoc w tej sprawie? Twoi obroncy sie dobrze wywiazuja z zadania i nie dopuszczaja do strzalow. Sprobuj moze grac slabszym zespolem, a jak nie to znajdz klub lub zaloz swoj i graj online jako bramkarz.

Uprzedziles mnie gierej,

Tak tylko ,że oni nawet nie próbują strzelać tylko cały czas klepią piłkę ;/ No cóż jeśli jedyny wybór ,żeby się bramkarzem potrudzić to WG to ja dziękuję ,bo tam walka o bramkarza to masakra ;/ Cóż pogram sobie prawym pomocnikiem .Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja mam już tego k***a serdecznie dosyć. Włączyłem FIFĘ online po 2-3 dniach przerwy, okazuje się, że statsy są wyzerowane. Wygrałem 2 mecze gdzie w drugim już zaczęły się p********e lagi! Do k***y nędzy grając dalej z każdym meczem są one coraz większe! Do tego doszły j****e disconnecty i moje statsy są równe 2 zwycięstwa, 8 porażek (walkowerów) bo w każdym meczu mam p********y disconnect! Mam tego powyżej k***a uszu! Nie po to zapłaciłem grube pieniądze, żeby teraz w******ć się przy każdym meczu bo do tego jeszcze będę musiał kupić konsolę jak tą r******ę! Jak jest u was z tymi lagami i łączeniem się? U mnie tragedia pomimo, że konsola jest podpięta kablem...

Gralem nierankingowe mecze, rankingowe wirtualnej gwiazdy i wirtualne kluby - 0 lagow(oprocz jednego meczy w wirtualnym klubie, gdzie przeciwnik lagowal). Nigdy nie gram meczy 1na1, gdy polaczenie nie ma 3 kresek. Jesli ktos laguje to sie nie dziw, ze ty tez bedziesz mial lagi, a sa takie chamy, ktore potrafia zaczac lagowac w momencie, w ktorym wyjdziesz na prowadzenie. Disconecta zaliczylem raz i zawsze u mnie to wyglada tak samo w kazdej grze nie tylko w fife, zostaje wywalony z gry, a za 0,5 min pada mi Playstation Network po ponownym zalogowaniu sie wszystko jets ok. A zaciecia podczas meczu mam tylko, gdy zawodnicy w mistrzostwach wirtualnych klubow opuszczaja gre, podczas samej rozgrywki nie ma mam problemow.

Gram na wifi z NAT2 i odblokowanymi portami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ,że oni nawet nie próbują strzelać tylko cały czas klepią piłkę ;/ No cóż jeśli jedyny wybór ,żeby się bramkarzem potrudzić to WG to ja dziękuję ,bo tam walka o bramkarza to masakra ;/ Cóż pogram sobie prawym pomocnikiem .Dzięki za pomoc :)

to dołącz do jakiegoś teamu co gra tylko dla zabawy wiem ze jest wiele takich teamów PL wystarczy poszukać i popytać.

A dobry GK jest w cenie ale jeszcze zadnego nie widzialem jest dużo tzw. wannabies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to fifa 11 a w 2011 już bedziem mieli stadiony na euro i czemu tu ich nie ma? Czemu Legia dalej gra na starym stadionie, skoro juz na nowym funkcjonuje w 2010?

Podejrzewam że w wersji na pc będą dostępne i to bez patcha. Sobie odpuszcze w tym roku fife i poczekam na 2012 :)

Nie wiem jak wygląda tryb menadzera ale mam nadzieje ze nie tak jak w fifie 10. dalej dalej graj. dalej dalej graj...

Nie wiem czemu nie dali opcji treningów (które polepszały statystyki piłkarzy, ale zwiększały zmęczenie przed mecze) na konsole tylko zwykły kalendarz z którego się nie korzystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to fifa 11 a w 2011 już bedziem mieli stadiony na euro i czemu tu ich nie ma? Czemu Legia dalej gra na starym stadionie, skoro juz na nowym funkcjonuje w 2010?

Podejrzewam że w wersji na pc będą dostępne i to bez patcha. Sobie odpuszcze w tym roku fife i poczekam na 2012 :)

Nie wiem jak wygląda tryb menadzera ale mam nadzieje ze nie tak jak w fifie 10. dalej dalej graj. dalej dalej graj...

Nie wiem czemu nie dali opcji treningów (które polepszały statystyki piłkarzy, ale zwiększały zmęczenie przed mecze) na konsole tylko zwykły kalendarz z którego się nie korzystało.

1) Tak, to fifa 11, ale diabeł jeden wie, kiedy te stadiony będą. Pewnie dodadzą je w 12 części, ale chyba są ważniejsze rzeczy do czepiania niż stadion. W trakcie gry i tak niewiele Ci to daje.

2) Football Manager powinien stać się dla Ciebie rozwiązaniem. Treningi faktycznie mogłyby być, ale z drugiej strony kupując fifę liczę przede wszystkim na rozgrywkę. Kupując football manager'a nie oczekuję w nim kopii fify, a dobrego managera piłkarskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stworzyłem i masterowałem Wirtualną Gwiazdę w Fife 10 to gdy kupie Fife 11 dalej będę mógł rozwijać moją postać ? Czy będzie trzeba zaczynać od zera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus , ej powiedzcie mi jak to jest ze jak wchodze w opcje zwyklego meczu sieciowego to gdy ktos sie ze mna polaczy to nie moge zmienic druzyny ani zatwierdzic tejze druzyny wciskam wszyskie przyciski na padzie i moge zrobic wszystko oprocz zmiany druzyny i zatwierdzenia tejze druzyny porpsotu mnie rozkur**a ta fifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście botami i nie potraficie nawet sobie routera skonfigurować, żeby wszystko śmigało. Ja nie miałem ani razu laga. Jadę po WIFI. Net około 20Mb/s

Gra się świetnie. Gierka miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście botami i nie potraficie nawet sobie routera skonfigurować, żeby wszystko śmigało. Ja nie miałem ani razu laga. Jadę po WIFI. Net około 20Mb/s

Gra się świetnie. Gierka miodzio

ch... mnie obchodzi jakiego masz neta, chu... mnie obchodzi że ci wszystko działa. Wiec zachowaj swoje komentarze dla siebie, a jak nie masz nic mądrego do napisania, to żegnam.

el testosteron - jezeli po tym pisze, ze sesja niedostępna - pobaw sie natem, w menu na tej tablicy masz nawet napisany NAT jako zapora.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega wyżej ma kompleks albo zżera go zazdrość. Tak czy inaczej radziłem chłopakowi zabawę z routerem, a Ty na mnie wjeżdżasz :)

Nawet w instrukcji o tym piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymo, wszyscy się cieszymy, że tatusia stać na szybki internet, teraz spadaj grać w swoją fife, a od ludzi którzy mają problemy z lagami się od*eb bo to nie wina konfiguracji routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×