Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy jeżeli zacząłem karierę grającym menadżerem i moja wirtualna gwiazda gra w tym zespole który prowadzę to co będzie jak po sezonie zmienię zespół? Mój zawodnik pójdzie ze mną czy zostanie w tym klubie i nie będę miał już na niego wpływu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gówno Cie obchodzi czy stać mnie czy mojego Ojca. Po drugie Twoja odpowiedź nic nie wnosi więc się nie udzielaj w stosunku do mojej osoby.

Oczywiście, że jest to wina routera. W ostateczności dostawcy internetu. Mam wrażenie, że serwery z 11 chodzą lepiej niż te z 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, nie ma to jak kulturalne napinki :D ale wiecie, więcej o grze mniej o sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gówno Cie obchodzi czy stać mnie czy mojego Ojca. Po drugie Twoja odpowiedź nic nie wnosi więc się nie udzielaj w stosunku do mojej osoby.

Oczywiście, że jest to wina routera. W ostateczności dostawcy internetu. Mam wrażenie, że serwery z 11 chodzą lepiej niż te z 10.

napewno, gdybyś się uczył angielskiego, to byś wiedział że dużo osób zza granicy ma ten sam problem, wszyscy mają zły router?

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem ? Bo wydaje mi się, że mówisz o przycinkach i tutaj się z Tobą zgodzę. A problem lagów był jest i będzie, ale można z tym walczyć.

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 10 rozłączało mnie niemal w każdym meczu, musiałem zmienić router na kabel to się poprawiło.

W przypadku 11 gram przez wi-fi i ani razu mnie nie rozłączyło ale przycinki/lagi się zdarzają.

Nie wiem jak teraz, od momentu wyzerowania statystyk nie grałem przez siec ale w dniu premiery serwery chodzily koszmarnie, dzien pozniej już spokojnie dało się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem ? Bo wydaje mi się, że mówisz o przycinkach i tutaj się z Tobą zgodzę. A problem lagów był jest i będzie, ale można z tym walczyć.

Lagi nie są związane tylko przez to że masz słaby net. Możesz mieć wyjebisty w kosmos prędkość światła a jak trafisz na kogoś kto ma słabego neta to nic nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z fifą jest taki że dość często po prostu tracę połączenie z przeciwnikiem na swoją niekorzyść czyli po prostu przegrywam nawet gdy w meczu prowadzę 2:0. To strasznie denerwuje ale tak było przez pierwszy tydzień ( fife kupiłem około 27 września ) i z tego co udało mi się dowiedzieć to był problem EA bo po prostu serwery im siadały bo było bardzo duże przeciążenie. Co do postów wyżej to nie jest prawdą że to może być wina routera, jak masz neta minimum 1 mega to powinno ci chodzić bez problemu no i jak grasz przez sieć to wcale nie musi być po twojej stronie wina, lagować może twój rywal. A tak wogóle to na jaki poziom macie ustawioną zapore firewall w fifie 11 ? bo ja na średni i nie za bardzo wiem czy coś z tym ruszać czy zostawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jedno macie cos nie tak poustawiane albo cienki net, mi gra chodzi bez lagow bez strat polaczenia itd, oczywiscie lagi moga sie pojawic ale jest to wina przeciwnika, tez mam wrazenie ze serwery lepiej dzialaja niz w fifie10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedzcie mi dlaczego na innych grach w multi nie ma problemow?nie rozlacza itp???Tylko Fifa 11 tak jak i 10.nie wydaje mi sie ze to wina routera bo na innych grach nie ma z tym problemow!Wina slabego neta tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do szału doprowadzają powtórki, chce wejść w MOJA FIFA 11 w Galerię powtórek, klikam i wyskakuje ze musze ustawic swoj profil jako głowny.

Wchodzę w ustawienia profilu, tworzę nawet nowy i nic...

Dalej ten sam błąd - masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety poddalem sie. gralem w fify od wc98 i fifa 11 jest ostatnia gra serii w ktora gralem. niestety zamiast zrobic gre pilkarska robia kolejne gierki "o pilce", bardziej irytujace niz sprawiajace przyjemnosc. pelna bugow, wiecznie za male boisko, ciagly pressing, brak wolnego miejsca, gra wymusza praktycznie podania na jeden kontakt i ciagle uzywanie trickow. do tego pilkarze z lig dla mnie atrakcyjnych (ekstraklasa) to zwykle slimaki, ja rozumiem, ze oni w rzeczywistosci sa bardzo slabi, ale jednak sprawni fizycznie. no a juz te trwajace w nieskonczonosc odliczanie dni do meczu w trybie kariery mnie zabilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeżeli zacząłem karierę grającym menadżerem i moja wirtualna gwiazda gra w tym zespole który prowadzę to co będzie jak po sezonie zmienię zespół? Mój zawodnik pójdzie ze mną czy zostanie w tym klubie i nie będę miał już na niego wpływu?

Ponawiam moje pytanie i przy okazji zadaję drugie. Zakończyłem sezon Legią Warszawa jako grający menadżer i teraz mam takie coś: zostać w Legii jako grający menadżer lub iść do innego jako sam menadżer? Czemu nie mogę poprowadzić innego zespołu jako grający menadżer tylko jako zwykły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuwajcie Harcerze,

Byc moze pojawil juz sie taki temat, ale ciezko wszystko przeczytac.

Mam nastepujacy problem :

Zarowno w F09 jak i F11 PS3 za kazdym razem zdarza mi sie dosyc upierdliwe spowolnienie gry - wyglada to tak, jakby ps musial anazilowac 3 miliony operacji na sekunde i gra spowalnia 2,3 krotnie ( przynajmniej mam dosc czasu aby zaplanowac kazde podanie ). Wszystko wskazuje na to, ze to wina telewizora, aczkolwiek jest to dla mnie dziwne. Czy ktos z was spotkal sie juz z takim problemem? Oczywiscie po podlaczeniu ps do innego tv problem nie wystepuje, wiec jest to moze kwestia odpowiedniej konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem ,że u mnie w Fifie 11 full version jest troche szybsza gra niz w demie i niż u mojego brata w full version

Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zapisać zmieniony skład do gry online, bo zmieniam zapisuję a przed meczem i tak jest po staremu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zapisać zmieniony skład do gry online, bo zmieniam zapisuję a przed meczem i tak jest po staremu ?

Niestety ale tylko formacja sie zapisuje, sklad musisz przed kazdym meczem zmieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania kolegi dotyczącego firewalla w FIFIE. Ja też mam ustawione na średnią. Da się to jakoś zmienić czy coś?

Mój net to 6/8 mega, łączę się znowu przez WiFi bo jest troszkę lepiej, ale w dalszym ciągu mam lagi i disconnecty.

Ci, którzy najwięcej mówią o błędnie skonfigurowanych routerach itp mogliby nie szydzić i nie przechwalać się, tylko pomóc innym - to jest moje zdanie.

Gram w killzona, battlefielda, GTA przez neta i nie ma problemów, w 10 na xboxie też ich nie miałem. W FIFIE 11 natomiast tragedia ;/

Łącze się przez NAT2 więc nie powinno być problemów.

PS. Macie może jakieś dobre pomysły na taktykę dla Barcelony? Opd proszę na PW.

Edytowane przez marekINT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w online jest beznadziejna verymad.gif Tak się cieszyłem, do Auchan leciałem o 7:40 żeby tylko dostać i jest klops... Cisnę kolesia cały czas i nie mogę strzelić bramki natomiast on sobie zrobi jedną akcję i trafi. Takie bramki z dupy wpadają, że to jest szok. W F10 grało się dużo przyjemniej, nawet w WC grało się lepiej... Nie wiem, ale ja oddaje 10 strzałów i nie strzelam gola nawet w sytuacjach sam na sam, a koleś bez niczego trafi jeden raz w bramkę i od razu gol. Coś jest nie tak tutaj i dzieje się to w każdym meczu praktycznie, do tego piłkarze w ogóle nie walczą o piłkę nawet na Wysokim Pressingu, w dalszym ciągu zatrzymują się dziwnie w miejscu. Czas chyba pomyśleć o PESie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dobijaja to smieszne dziciaki na full asystach!!!Nie da siegrac poprostu ja gram wszystko na manual i fajnie sie gra jak ktos gra bez asyst bo inaczej to sie mija z celem powinni zrobic jakies pokoje bez asyst....bo jak narazie na 5 meczy mialem 4 kolesi realem oczywiscie i z asystami tragedia!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wziasc mecz niestandartowy i ustawic ze gra bez asyst...a nie plakac ze przegrywasz.

Ja mam natomiast pytanie :

JAK PODAC PIĘTKĄ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamarkować strzał ?

Bierzesz marker najlepiej czarny i markujesz strzał :]

Tak na poważnie to strzał i szybko przycisk podania

Najlepiej poczytać instrukcje gry jak ktoś nie wie jak to działa tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×