Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie online gra fajnie. Nie jest tak latwo strzelic bramke, liczy sie dobre ulozenie akcji, odpowiednie rozegranie i taktyka. Bardzo mi sie to podoba. Takiego czegos oczekiwalem.

Nie wiem dlaczego w ligach niektorych na PC podkrecano tempo rozgrywki. Nie wiem to mialo byc bardziej realistyczne ? 

Bardzo sie ciesze ze rozgrywka jest zwolniona i bardziej realistyczna. Co do skakania to mam SLIMA i jest u mnie podczas rozgrywki wszystko ok nic nie skacze, natomiast i w 10 i w 11 skacza mi czesto powtorki i animacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz marker najlepiej czarny i markujesz strzał :]

Tak na poważnie to strzał i szybko przycisk podania

Najlepiej poczytać instrukcje gry jak ktoś nie wie jak to działa tyle w temacie

O podaniu piętką w instrukcji nie ma ani słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nazywa ta cieszynka co wszyscy piłkarze wyskakują w powietrze i składają rece i upadają ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, robię sobię własną taktykę itp i przypisuję pod odpowiedni klawisz, gdy wciskam go podczas meczu wyskakuje mi np. pułapka ofsajdowa i inne pierdoły, jak włączyć swoją taktykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wziasc mecz niestandartowy i ustawic ze gra bez asyst...a nie plakac ze przegrywasz.

I czekac do usranej smierci na przeciwnika. Zaiste swietne rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />I czekac do usranej smierci na przeciwnika. Zaiste swietne rozwiazanie.<br />
<br /><br /><br /

poczekaj co cie zbawi,a sobie pograsz jak należy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ktos podpowiedziec jak ustawic ten niestandardowy mecz aby nie bylo asyst>???To jest ten %NU???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie na manualu to macie przewagę nad graczami grającymi na asyście. Nie odwrotnie.

Jak nie umiecie na manualu wygrać - to grajcie na asystach.

%NU to procent meczy nie ukończonych (czyli jak często robiłeś disconnecta)

Co do ustawień routera - poszukajcie w instrukcji jakie porty odblokować. Mam WiFi, router i ani rozłączeń ani lagów nie uświadczyłem (poza niektórymi meczami Virtual Pro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że można wgrywać swoją muzykę(nie przyśpiewki) do FIFY. W jaki sposób i czy np. zamiast komentarza można słuchać sobie wgranej muzyki ?

Dzisiaj kupiłem grę i gra się przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke sie myslisz z ta przewaga, poniewaz kazdy byle jaki dzieciak na asystach moze super grac bo wiekszosc robi za niego komputer a nie on sam on tylko klepie bezmozgo klawisze....a zeby stworzyc porzadna i dokladna akcje bez asyst to juz trzeba troche pograc i sie znac wiec raczej nie ma przewagi...wytlumaczy ktos jak to ustawic zeby grac z kims innym tez bez asyst??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zwolniony z Athletico Madryt za słabe wyniki, a raczej za nie wypełnienie celów sezonu. Dostałem kilka ofert przyjąłem tą od Villareal'u i zaczynam nowy sezon lecz nie mam tam Virtual Pro. W ustawieniach pisze, że mam numer 99 i jestem piłkarzem Villareal, ale nie ma mojego grajka na liście. Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że można wgrywać swoją muzykę(nie przyśpiewki) do FIFY. W jaki sposób i czy np. zamiast komentarza można słuchać sobie wgranej muzyki ?

Dzisiaj kupiłem grę i gra się przyjemnie :)

Musisz wejść w "Moja FIFA 11" tam znajdziesz opcję "Moja Muzyka i Zaśpiewy" Tam już sobie poradzisz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w "Moja FIFA 11" tam znajdziesz opcję "Moja Muzyka i Zaśpiewy" Tam już sobie poradzisz. Pozdrawiam

z tego co wiem, nie ma opcji by muza leciała non stop, tylkp przy momentach gdy np(strzelisz bramke, czy wygrasz mecz) ale możesz wrzucić muzyke jako zaśpiew i zobacz co z tego wyjdzie

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zwolniony z Athletico Madryt za słabe wyniki, a raczej za nie wypełnienie celów sezonu. Dostałem kilka ofert przyjąłem tą od Villareal'u i zaczynam nowy sezon lecz nie mam tam Virtual Pro. W ustawieniach pisze, że mam numer 99 i jestem piłkarzem Villareal, ale nie ma mojego grajka na liście. Co jest?

Mam tak samo. Grałem Legią razem z moim graczem, wypełniłem warunki ale mimo to zmieniłem klub i mam tak samo jak Ty. Wygląda na to że naszego VP już nie zobaczymy w karierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moze ktos chetny ze mna zagrac? jak cos to pisac . moj psn id : eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że można wgrywać swoją muzykę(nie przyśpiewki) do FIFY. W jaki sposób i czy np. zamiast komentarza można słuchać sobie wgranej muzyki ?

Dzisiaj kupiłem grę i gra się przyjemnie :)

mozesz sobie zrobic playliste i uzywac jej zamiast utworkow przygotowanych od EA sluchajac swojej muzy w menu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak narzekacie na tego manuala...

przeciez tak juz mozna bylo od dawien dawna bez asyst grac a nagle teraz wszyscy narzekaja ze sie nie da grac... LOL to nie grajcie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wam prze neta też tak laguje? Bo mi raz na 3 mecze zdarza się mecz niezły jeśli chodzi o "nielagowanie" ale na ogół mi strasznie zamula. Gdzieś ktoś pisał że z grami EA tak jest przez neta na początku zawsze- słabe serwery. Neta mam bezprzewodowego 1MB i ogólnie jeśli chodzi o info połączenia konsoli mam 100% zasięgu więc nie ma szans żeby to była kwestia mojego neta. Tym bardziej, że grę mam od premiery i na początku gra nie cięła dużo (a dodam tylko że miałem wtedy gorszy zasięg sieci bo grałem na innym stanowisku, dalej od routera). Teraz mam lepsze połączenie a gra się od wczoraj gorzej. Mnie to strasznie denerwuje bo juz 3 mecze przegrałem przez to. Dwa razy miałem takie lagi że nie wiedziałem o co chodzi, ogólnie reakcja piłkarzy sekundę po wciśnięciu klawisza... A raz mnie wywaliło z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wam prze neta też tak laguje? Bo mi raz na 3 mecze zdarza się mecz niezły jeśli chodzi o "nielagowanie" ale na ogół mi strasznie zamula. Gdzieś ktoś pisał że z grami EA tak jest przez neta na początku zawsze- słabe serwery. Neta mam bezprzewodowego 1MB i ogólnie jeśli chodzi o info połączenia konsoli mam 100% zasięgu więc nie ma szans żeby to była kwestia mojego neta. Tym bardziej, że grę mam od premiery i na początku gra nie cięła dużo (a dodam tylko że miałem wtedy gorszy zasięg sieci bo grałem na innym stanowisku, dalej od routera). Teraz mam lepsze połączenie a gra się od wczoraj gorzej. Mnie to strasznie denerwuje bo juz 3 mecze przegrałem przez to. Dwa razy miałem takie lagi że nie wiedziałem o co chodzi, ogólnie reakcja piłkarzy sekundę po wciśnięciu klawisza... A raz mnie wywaliło z gry.

ja dzis zakupilem nowy router i zagralem okolo 10 meczy . zero lagow wszystko plynnie bez problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak narzekacie na tego manuala...

przeciez tak juz mozna bylo od dawien dawna bez asyst grac a nagle teraz wszyscy narzekaja ze sie nie da grac... LOL to nie grajcie

W końcu ktoś to napisał. Myślałem że nikt tego nie zauważa. Od dawna można było grać na manualu, EA nagle o tym przypomniało, zrobiło wielkie halo wokół tego, nawet dało konkretną nazwę tej opcji i nagle się okazało że wszyscy ci którzy grają na analogu tak samo jak grali od dawna są leszczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w fife przez neta i dam sobie spokoj 90 %ludzi grajacych to bezmozgi grajacy tylko jedna akcje 20 razy az cos wpadnie bo najlatwiej w tej grze strzelic z wrzutki za obronce ewidentny blad gry piki dochodza 100% do nogi za to podania poziemi teoretycznie latwiejsze czesto niedochodza do celu no tragedia a i obrona srodkiem grajac po ziemi jest ciezko ale od czego sa wyuczeni jednej akcji osly co tylko to potrafia niestty taki lescz gra 20 i wpada ze 2 wiec nedza gorzy gniot te podania niz w 10 loby masakra dziadostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×