Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

patrzcie jakiego gola dzisiaj strzeliłem : http://www.ea.com/uk...os/ugc/41323350

jeżeli to ma być realizm to pozdro poćwicz, i jeszcze jedna sytuacja, obrońca wybija piłke z pola karnego i trafia w ręke swojego kolegi i karny dla mnie, żenua jezeli chodzi o takie sytuacje.

montana - wyłącz asysty i włącz deszcz, to sobie nie pogracie górnymi piłkami, a w multi ustaw pułapke offsidową

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jakiego gola dzisiaj strzeliłem : http://www.ea.com/uk...os/ugc/41323350

jeżeli to ma być realizm to pozdro poćwicz, i jeszcze jedna sytuacja, obrońca wybija piłke z pola karnego i trafia w ręke swojego kolegi i karny dla mnie, żenua jezeli chodzi o takie sytuacje.

niestety wiecej jest zenujacych zeczy w onlinne to sa smiechy ale zadnej przyjemnosci fifa 11 powinna sie nazywac fifa air tylko gorne pilki panowie pamietajcie ahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym na rzeczy. Dziś grałem z typem i on przeprowadził dosłownie 5 akcji w meczu, grając Milanem, z czego 3 strzelił. Każda to było podanie za obrońcę. Co z tego, że ja grając ManU konstruowałem akcje po ziemi i rozbijałem go w polu jak chciałem, jak on przez 25 czy 30m posyłał te piłki na wybieg i obrońców gubił jak chciał. Stosunek strzałów celnych wynosił 12:4 dla mnie pod koniec meczu a skończyło się na 3:2 dla typka. Teraz przez rok się będzie grało w powietrzu. Lepsze to niż durne loby nad bramkarzem.

Sama gra jest genialna i po ograniu dwóch demek wybrałem kopankę elektroników. Chciałem mieć dobry online, a gry Japończyków mają ten aspekt zazwyczaj ostro skopany. Capcom mnie wyleczył po ostatnim street fighterze i nie łapię się na coś co ma online i pochodzi z Azji. Jako, że gram sam zazwyczaj to Fifa, była dla mnie lepszym wyborem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym na rzeczy. Dziś grałem z typem i on przeprowadził dosłownie 5 akcji w meczu, grając Milanem, z czego 3 strzelił. Każda to było podanie za obrońcę. Co z tego, że ja grając ManU konstruowałem akcje po ziemi i rozbijałem go w polu jak chciałem, jak on przez 25 czy 30m posyłał te piłki na wybieg i obrońców gubił jak chciał. Stosunek strzałów celnych wynosił 12:4 dla mnie pod koniec meczu a skończyło się na 3:2 dla typka. Teraz przez rok się będzie grało w powietrzu. Lepsze to niż durne loby nad bramkarzem.

Sama gra jest genialna i po ograniu dwóch demek wybrałem kopankę elektroników. Chciałem mieć dobry online, a gry Japończyków mają ten aspekt zazwyczaj ostro skopany. Capcom mnie wyleczył po ostatnim street fighterze i nie łapię się na coś co ma online i pochodzi z Azji. Jako, że gram sam zazwyczaj to Fifa, była dla mnie lepszym wyborem.

powiem tak w tym roku gra wyniki nieodzwierciedlaja poziomu gracza z totalnym slabiakiem mozna przegrac bo sie nauczy jednego zagrania a niestety gra sie mota przy tym nawet jak sie pilke zrzuca to jak biegnie za taba to ja przejmuje jakis blad to jest bo obronca nawet jak nacisnie wybicie to tamten przejmie zadlugo mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Antonio. Przecinki i kropki to niesamowicie przydatna rzecz.

Co do gry online do zgadzam się. Wkurza fakt że przegrywa się z baranami broniącymi się cały mecz i posyłającymi jedną fartowną piłkę, schodzącymi do środka, i kopiącymi po ziemi z :r1: bo tak najłatwiej. Co z tego że ja gram kombinacyjnie, szybko i po prostu dobrze i pomysłowo skoro bramkarze w sytuacjach 1 vs 1 są po prostu zbyt skuteczni, podania ślamazarne i często niedokładne, a strzały zwykle słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak w tym roku gra wyniki nieodzwierciedlaja poziomu gracza z totalnym slabiakiem mozna przegrac bo sie nauczy jednego zagrania a niestety gra sie mota przy tym nawet jak sie pilke zrzuca to jak biegnie za taba to ja przejmuje jakis blad to jest bo obronca nawet jak nacisnie wybicie to tamten przejmie zadlugo mysli

nie da się ciebie czytać, poćwicz jezyk polski. Ale co do sensu to niestety się zgadzam, na asystach dalej jest ping pong, na częsciowych już troche mniej, ale turniejowo to jest tragedia, powinni zrobić coś jak w samochodówkach tzn. masz asysty - biegniesz wolniej, albo szybciej się męczysz, bo trzeba być pro kozak, by grać na manualu, tak jak taki nerd na asystach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co szukaja klubu.

Zalozylem klub o nazwie Polish Warriors jesli ktos jest chetny do gry to zapraszam.Napewno przetestujemy wszystkich zawodnikow.Na poczatek zagramy kilka sparingow,pozniej ewentualnie pomyslimy o wystepie w jakies lidze.Jesli jestescie zainteresowani to czekam na zgloszenia na PW.Dogadamy szczegoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak w tym roku gra wyniki nieodzwierciedlaja poziomu gracza z totalnym slabiakiem mozna przegrac bo sie nauczy jednego zagrania a niestety gra sie mota przy tym nawet jak sie pilke zrzuca to jak biegnie za taba to ja przejmuje jakis blad to jest bo obronca nawet jak nacisnie wybicie to tamten przejmie zadlugo mysli

Kompletnie sie nie zgodze ... Jezeli przegrywasz ze slabiakiem bo nauczyl sie jednego zagrania, to znaczy ze Ty grasz slabo w obronie. Pilka nozna to nie tylko konstruowanie pieknych i skomplikowanych akcji kombinacyjnych , ale tez umiejetnosc bronienia sie... Swietnym przykladem jest Arsenal ... Graja bardzo ladnie kombinacyjnie, ale w obronie sa żenujacy i traca glupie bramki po prostych kontrach ... Jezeli Ciebie ktos potrafi jednym zagraniem ograc, to znaczy ze musisz poprawic gre w defensywie. Nie ma nic prostszego niz granie z kims kto nauczyl sie jedno zagranie, bo jak umiesz sie przed tym obronic to taka osoba sie pogubi i nie wie co robic.

Uwazam ze nowa FIFA jest świetna. Zawsze znajda sie gracze wykorzystujacy najlatwiejsze drogi do zdobycia bramki i grajacy schematycznie, ale nie ma nic przyjemniejszego niz osmieszanie takich osob grajac nietypowo i wchodzac im z pilka do bramki.

Wcale nie uwazam zeby górne pilki byly problemem. Kluczem jest gra pressingiem i odcinanie dosrodkowan zanim jeszcze pilka oderwie sie od ziemi.

Przestancie narzekac i pocwiczcie nowa FIFE :) Gra dopiero wyszla a kazdy chcialby juz tylko wygrywac i grac pieknie :) heh ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem pilki noznej wiec pewnie tez inaczej podchodze do tych gier. Po pograniu w demo Fify11, zdecydowanie pozostaje przy 09. Dopoki online jest zawsze pelny, na pewno przy niej zostane, bo zmiany, ktore oferowane sa co roku pod nazwa "rewolucja" sa dla mnie znikome.

Ps - gram tylko online, wiec nie zaglebialem sie w inne opcje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moich spostrzeżeń związanych z Fifą 11 to tak. Na początek powiem, że nie będę pisał o tym o czym każdy już tutaj pisał bo to bez sensu. 

Więc tak gra w menadżera mi się wogóle nie podoba... :confused: Wogóle ten nowy wygląd zarządzania menadżerem jest tragiczny... :rolleyes: Nie wiem czy tylko ja nie widzę czy nie mogę zobaczyć szczegółowej tabeli? dry.gif Transfery... Gram narazie Koroną w Ekstraklasie i nie kupiłem w pierwszym okienku nikogo bo to wyszukiwanie piłkarzy jest po prostu poje*ane... :verymad: Grafika według mnie wogóle się nie poprawiła, a może nawet i pogorszyła? Ale to nie jest tak ważne... Komentarz to też bardzo ciekawa sprawa. Teksty o świni..., wrzutka w pole karne z boku boiska, a Szpaku mówi, że zmarnowany rzut rożny.  :whistling:Ogólnie gra mi się przyzwoicie ale te rzecz, które tu wymieniłem po prostu mnie wku*wiają... :angry:

Co do przycinek. Jak do tej pory nie miałem ani jednej przycinki. Mam Slima 120 Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jest sytuacja sam na sam z bramkarzem, wybiegam nim i fauluje gościa na czerwoną kartkę, nie dość że nic nie dostaję to jeszcze mam przywilej korzyści ? o.O

Albo po prostu wchodzę gościowi od tyłu, kilka razy pod rząd, faul na czerwoną, a sędzia nic nie pokazuje....lub gdy fauluje przeciwnika, jest rzut wolny....ale dla mnie.....

Ma ktoś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to te wrzucanie pilki to jest nieporozumienie prawie kazdy tak gra to cos na wzor tych lobow w 10 co poda to wpadnie mysle ze jest to spowodowane bledem fizyki zawodnikow dlatego ze skupili sie na ruchach w roznych kierunkach gibkosci ale w obronie to jest tragedia i nawet najwiekszy kozak nieporadzi jak jego zawodnik przy takiej gornej pilce nagle sie zwiesi albo zamota co wykorzysta ten osiolek co tak wrzuca 20 razy na mecz wiec jedna mu zawsze wpadnie drazni mnie rowniez sedziowanie przywilej to jakas paranoja jak komus cos nie pujdzie nawet po odaniu strzalu na bramke to cofa go do wolnego to co?przywilej musi byc gol zeby nie cofnelo tragedia smieszny sedzia ktory za gre kolkiem albo x daje zolta albo faul iewiadomo za co no to drazni a no poprawili obrone bo w 10 bylo latwo srodkiem rozklepac w srodku pod bramka teraz to jest ciezkie duzo przechwytow niestety kosztem ladnej gry pod bramka zostawili gniota czyli gorne pilki i niech nikt mi nie pisze ze tak nie jest bo w 10 tego nie bylo i z takimi burakami sie wygrywalo po 5 -0 teraz to gra zrobiona dla takich wlasnie ludzi poustawiaja sobie kazdy jeden w necie custom dloga pilka i dziekuje mnie takie cos nie kreci glopota nudne to jest i gra z takimi tez no kor pilki dolne nie dochodza czasami w innych kierunkach a gorna do nozki hhahaha poirytowalo mnir to dlatego napisalem pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to te wrzucanie pilki to jest nieporozumienie prawie kazdy tak gra to cos na wzor tych lobow w 10 co poda to wpadnie mysle ze jest to spowodowane bledem fizyki zawodnikow dlatego ze skupili sie na ruchach w roznych kierunkach gibkosci ale w obronie to jest tragedia i nawet najwiekszy kozak nieporadzi jak jego zawodnik przy takiej gornej pilce nagle sie zwiesi albo zamota co wykorzysta ten osiolek co tak wrzuca 20 razy na mecz wiec jedna mu zawsze wpadnie drazni mnie rowniez sedziowanie przywilej to jakas paranoja jak komus cos nie pujdzie nawet po odaniu strzalu na bramke to cofa go do wolnego to co?przywilej musi byc gol zeby nie cofnelo tragedia smieszny sedzia ktory za gre kolkiem albo x daje zolta albo faul iewiadomo za co no to drazni a no poprawili obrone bo w 10 bylo latwo srodkiem rozklepac w srodku pod bramka teraz to jest ciezkie duzo przechwytow niestety kosztem ladnej gry pod bramka zostawili gniota czyli gorne pilki i niech nikt mi nie pisze ze tak nie jest bo w 10 tego nie bylo i z takimi burakami sie wygrywalo po 5 -0 teraz to gra zrobiona dla takich wlasnie ludzi poustawiaja sobie kazdy jeden w necie custom dloga pilka i dziekuje mnie takie cos nie kreci glopota nudne to jest i gra z takimi tez no kor pilki dolne nie dochodza czasami w innych kierunkach a gorna do nozki hhahaha poirytowalo mnir to dlatego napisalem pzdr

naucz sie grac moze a nie sie zalisz caly czas... a moze pokazesz mi jak grasz mistrzu?haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jest sytuacja sam na sam z bramkarzem, wybiegam nim i fauluje gościa na czerwoną kartkę, nie dość że nic nie dostaję to jeszcze mam przywilej korzyści ? o.O

Albo po prostu wchodzę gościowi od tyłu, kilka razy pod rząd, faul na czerwoną, a sędzia nic nie pokazuje....lub gdy fauluje przeciwnika, jest rzut wolny....ale dla mnie.....

Ma ktoś tak ?

Masz włączone zagranie ręką? Jeżeli tak to masz jak ja. Fauluje gościa, on upada, dotyka piłkę ręką i jest rzut wolny dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zagrac ale ty pewnie jestes tym co te gorne pilki rzuca heheeh

Jakbym widział, że sobie nie radzisz z obroną górnych piłek też bym tak na Ciebie grał. Proste.

Jakbyś sobie z tym elementem radził to by próbowali inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zagrac ale ty pewnie jestes tym co te gorne pilki rzuca heheeh

rozklepie cie po ziemi bez gornych pilek chlopcze. niech zgadne , twoj poziom umiejetnosci - 0

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym widział, że sobie nie radzisz z obroną górnych piłek też bym tak na Ciebie grał. Proste.

Jakbyś sobie z tym elementem radził to by próbowali inaczej :)

[dla mnie to protactwo kojarzy mi sie z ludzmi ograniczonymi co to za przyjemnosc kazda pilke tak grac to zenada tyle odechcialo mi sie grac online w10 lepiej o klase sie gralo 11 moze fajnie sie gra ale w karierze offline grafika fajnie poprawiona ale jednak zgrzyt te dlogie pilki fifa w ten sposob dla mnie nie jest symulatorem bardziej kojarzy mi sie z arcade takie zagrania kiedys w ktroryms pes widzialem u kolegi ze tez bylo takie cos i wszyszcy te gorne pilki grali dlatego mi pes sie nie widzial teraz to badziewie dotarlo do fify prosto kiedys tego nie bylo przynajmniej nie w takim stopniu i wyniki byly inne bo osiolki nic wtedy nie mogli zrobic bo z polowy nie wychodzili teraz tez nie wychodza ale wystarczy ze sie bronia i ze swojej polowy pilki gora podaja proste ea wyciagnela reke do takich grajkow chyba celowo zeby wiecej osob gralo bo jak taki caly czas przegrywal i z polowy nie wychodzil zreszta czytalem na roznych forach i ludzie to zglaszaja do ea sam zglosze bo szkoda gry ogolem fajna poza tym sedziami i takimi rzonymi heh

rozklepie cie po ziemi bez gornych pilek chlopcze. niech zgadne , twoj poziom umiejetnosci - 0

no tak zero niestety slaby jestem poirytowalem sie i wszystko przegrywam gornymi pilkami dlatego odpusczam moze to poprawia to wtedy pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ame='Cycorus' timestamp='1286701701' post='399226']

Jakbym widział, że sobie nie radzisz z obroną górnych piłek też bym tak na Ciebie grał. Proste.

Jakbyś sobie z tym elementem radził to by próbowali inaczej :)

[dla mnie to protactwo kojarzy mi sie z ludzmi ograniczonymi co to za przyjemnosc kazda pilke tak grac to zenada tyle odechcialo mi sie grac online w10 lepiej o klase sie gralo 11 moze fajnie sie gra ale w karierze offline grafika fajnie poprawiona ale jednak zgrzyt te dlogie pilki fifa w ten sposob dla mnie nie jest symulatorem bardziej kojarzy mi sie z arcade takie zagrania kiedys w ktroryms pes widzialem u kolegi ze tez bylo takie cos i wszyszcy te gorne pilki grali dlatego mi pes sie nie widzial teraz to badziewie dotarlo do fify prosto kiedys tego nie bylo przynajmniej nie w takim stopniu i wyniki byly inne bo osiolki nic wtedy nie mogli zrobic bo z polowy nie wychodzili teraz tez nie wychodza ale wystarczy ze sie bronia i ze swojej polowy pilki gora podaja proste ea wyciagnela reke do takich grajkow chyba celowo zeby wiecej osob gralo bo jak taki caly czas przegrywal i z polowy nie wychodzil zreszta czytalem na roznych forach i ludzie to zglaszaja do ea sam zglosze bo szkoda gry ogolem fajna poza tym sedziami i takimi rzonymi heh

no tak zero niestety slaby jestem poirytowalem sie i wszystko przegrywam gornymi pilkami dlatego odpusczam moze to poprawia to wtedy pogram

zagrajmy jeden mecz. nie bedzie gornych pilek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zero niestety slaby jestem poirytowalem sie i wszystko przegrywam gornymi pilkami dlatego odpusczam moze to poprawia to wtedy pogram

Zrozum, że oni tu nie mają nic do poprawiania.

Mała wskazówka dla mniej doświadczonego kolegi:

Masz możliwość w trakcie meczu do swobodnego żonglowania 4 ustawieniami taktyki. Korzystaj z tego, zobacz jak gra przeciwnik, jakie są jego słabe strony i przestaw się w trakcie meczu. Jak widzisz, że daje Ci w kość górnymi piłkami - jest na to prosty sposób. Jak widzisz, że nie umiesz przejść przez jego obronę - zmień styl grania.

Narzekasz na innych a sam grasz schematycznie i to przede wszystkim TWÓJ schemat inni wykorzystują. Bądź bardziej elastyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście tak podirytowani to mam pomysl : napiszcie do UEFY list żeby w piłce nożnej można było tylko po ziemi grać. Co do podań za obronę, najlepszy przykład z dzisiejszego meczu USA-POLSKA :)

Ogolnie to smiesza mnie wasze posty, ostatnio w Fife grałem 06, teraz mam 11 i gra sie super, nie narzekam na grę online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście tak podirytowani to mam pomysl : napiszcie do UEFY list żeby w piłce nożnej można było tylko po ziemi grać. Co do podań za obronę, najlepszy przykład z dzisiejszego meczu USA-POLSKA :)

Ogolnie to smiesza mnie wasze posty, ostatnio w Fife grałem 06, teraz mam 11 i gra sie super, nie narzekam na grę online.

Ogólnie to narzekają ludzie którzy dostają regularny wpier***. Nie dajesz rady online nie graj, gra jest beznadziejna brak fizyki i w ogóle nie jest tak?? Sprzedaj grę i idz pograć a dworze.

Jeśli jesteś dobry online a 3 mecze pod rząd przegrywasz daj sobie spokój na dziś bo będzie gorzej. Trenuj swoja grę na meczach offline z poziomem World Class albo Legend.

Nie ukrywam ze w fifie 11 trzeba mieć wizje rozegrania piłki a nie klepanie bez mózgu.

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to narzekają ludzie którzy dostają regularny wpier***. Nie dajesz rady online nie graj, gra jest beznadziejna brak fizyki i w ogóle nie jest tak?? Sprzedaj grę i idz pograć a dworze.

Jeśli jesteś dobry online a 3 mecze pod rząd przegrywasz daj sobie spokój na dziś bo będzie gorzej. Trenuj swoja grę na meczach offline z poziomem World Class albo Legend.

Nie ukrywam ze w fifie 11 trzeba mieć wizje rozegrania piłki a nie klepanie bez mózgu.

Tyle w temacie.

Otóż to! Gierka jest cudowna, miodna i daje masę frajdy z każdego rozegranego meczu! Online bez lagów, a jak już widzisz klienta, który ma bardzo słabe połączenie z Tobą = NIE GRAJ ! później płacz, że laguje, że przegrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×