Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Co do moich spostrzeżeń związanych z Fifą 11 to tak. Na początek powiem, że nie będę pisał o tym o czym każdy już tutaj pisał bo to bez sensu.

Więc tak gra w menadżera mi się wogóle nie podoba... :confused: Wogóle ten nowy wygląd zarządzania menadżerem jest tragiczny... :rolleyes: Nie wiem czy tylko ja nie widzę czy nie mogę zobaczyć szczegółowej tabeli? dry.gif Transfery... Gram narazie Koroną w Ekstraklasie i nie kupiłem w pierwszym okienku nikogo bo to wyszukiwanie piłkarzy jest po prostu poje*ane... :verymad: Grafika według mnie wogóle się nie poprawiła, a może nawet i pogorszyła? Ale to nie jest tak ważne... Komentarz to też bardzo ciekawa sprawa. Teksty o świni..., wrzutka w pole karne z boku boiska, a Szpaku mówi, że zmarnowany rzut rożny. :whistling:Ogólnie gra mi się przyzwoicie ale te rzecz, które tu wymieniłem po prostu mnie wku*wiają... :angry:

Co do przycinek. Jak do tej pory nie miałem ani jednej przycinki. Mam Slima 120 Gb.

No musisz być ślepy bo tabela szczegółowa jest... Transfery są lepiej zrobione niż w F10, wyszukiwarka też jest poprawiona. Co do grafiki to jest to Twoja opinia - ja widzę poprawę w stosunku do F10, ale do WC2010 to prawie żadnej nie ma. Co do komentarza - teksty o świni czy skurczybykach są ok, tylko jeden mnie drażni (coś tam...dum dum dum...). Jednak największym problemem jest zły dobór tekstów do wydarzeń na boisku, ale to nie wina duetu panów SzSz tylko EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniowym ogrywaniu tytułu mogę wreszcie podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Grafika jest w porządku, drażni mnie jedynie to przenikanie piłkarzy przez arbitrów liniowych czy ucinanie tekstur liniowego przy rożnych. Co do poziomu trudności gram na domyślnych asystach i jak dla mnie gra jest trudna:P na poziomie legendarnym ciężko jest wygrać więcej niż jedną bramką (gram karierę, 5 minut długość meczu czy tam połowy). Przeważnie SI się nie myli. Nawet w polskiej lidze, kluby pokroju Arki Gdynia czy Górnika Zabrze (jedna gwiazdka) mają ponad 90% celnych podań. Z kolei poziom World Class jest troszkę za słaby. Bo wtedy kończę mecze wynikami 2-0; 3-0 i kariera nie ma większego sensu. Jak na razie tyle. W online (po resecie statystyk) zagrałem 5 spotkań i ani razu przeciwnik nie uciekł, bardzo dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak strzelac rabona moglby mi ktos pomoc ?szukalem tutoriali sa ale po angielsku i albo cos zle robie albo nie rozumie prosze o pomoc bo krew mnie zaleje albo rozwale pleya ..!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekałem się swojej fify 11 (czekałem 7 dni na paczkę :[ ) I jestem zadowolony, poziom rozgrywki na prawdę stoi na wysokim poziomie. Gra się trudno i to mnie cieszy. Rozgrywka w internecie też się sprawdza. Brak lagów itp. Jest pare irytujących aspektów typu polski komentarz ale ja osobiście zmieniłem na angielski bo naszych dwóch znawców footballu nie da się słuchać. http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/41474503 i taki miły początek dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki fake rabona mi wychodzi nie umie oddac sztrzalu rabona nie wiem czemu czy mam zly timing? czy co?

a w jakiej kolejnosci wciskam L1 trojkat i galke do przodu naraz czy pokolei????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki dwa razy mi wyszlo jestes zajebisty tylko wciskam L1 i galka do przodu trojkat to czesto mi rusza po zatrzymaniu do przodu i wali loba czy wciskajac galke lewa do przodu musze bardzo szybko wcisnac trojkat czy rownoczesnie bo widze ze tez timing ma znaczenie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tego dokładnie Ci nie powiem, wiem ze jak potrenujesz to dojdziesz do perfekcji :)

Miałem tak z ruletką, i innymi zwodami, na początku ledwo robilem na arenie, teraz w meczu mijam czasem przeciwnika, a o rabonie podczas meczu moge pomarzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie!!!

Zalozylem klub o nazwie Polish Warriors jesli ktos jest chetny do gry to zapraszam.Napewno przetestujemy wszystkich zawodnikow.Na poczatek zagramy kilka sparingow,pozniej ewentualnie pomyslimy o wystepie w jakies lidze.Jesli jestescie zainteresowani to czekam na zgloszenia na PW.Dogadamy szczegoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak powinna wygladąć konfiguracja pada bo coś pogrzebałem i chciałbym ustawić tak jak było fabrycznie.chodzi oczywiscie o konfiguracje w fifie 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie ,ponieważ pewnego wieczoru usiedliśmy z bratem w fifke pograć.

I on mi mówi ,że u niego wolniej chodzi fifa (tzn tak jak w demie).A u mnie szybciej niż w demie.

To on ma jakiś problem czy ja?I jak u was to wygląda ,jest szybsza rozgrywka niż w demie czy taka sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie ,ponieważ pewnego wieczoru usiedliśmy z bratem w fifke pograć.

I on mi mówi ,że u niego wolniej chodzi fifa (tzn tak jak w demie).A u mnie szybciej niż w demie.

To on ma jakiś problem czy ja?I jak u was to wygląda ,jest szybsza rozgrywka niż w demie czy taka sama?

Niemożliwe , pełna wersja chodzi tak samo jak demko więc nie widzę żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko. Otóż wykorzystałem limit tworzenia playlisty (potrzebna do wgrania przyśpiewek). Co zrobić jak chcę zainstalować ich więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja z pytaniem... Jak zmienić firewall w Fifie z "średnie" na "wysokie"??

Chyba na niskie jak już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te slizganie po boisku co raz bardziej zaczyna mnie razic ;)

Dodatkowo irytuja jeszcze trzy rzeczy.

Po pierwsze zawodnicy co chwila na siebie wpadaja i o tyle o ile w przypadku polskich zespolow jest akceptowalne to w przypadku tych czolowych juz nie.

Po drugie wystawianie zawodnikow a raczej brak. Ile to juz razy mialem sytuacje, w ktorej bieglem przed siebie i musialem zmieniac kierunek, bo zawodnik z mojej druzyny stal jak kołek na linii biegu i nie raczyl sie nawet przesunac.

A gorne pilki faktycznie sa zmora. Ktos tu pisal o slabej grze obroncami, ale trudno robic cokolwiek jak pilki leca z jednego pola karnego pod drugie a kamera za nia nie nadaza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te slizganie po boisku co raz bardziej zaczyna mnie razic ;)

Dodatkowo irytuja jeszcze trzy rzeczy.

Po pierwsze zawodnicy co chwila na siebie wpadaja i o tyle o ile w przypadku polskich zespolow jest akceptowalne to w przypadku tych czolowych juz nie.

Po drugie wystawianie zawodnikow a raczej brak. Ile to juz razy mialem sytuacje, w ktorej bieglem przed siebie i musialem zmieniac kierunek, bo zawodnik z mojej druzyny stal jak kołek na linii biegu i nie raczyl sie nawet przesunac.

A gorne pilki faktycznie sa zmora. Ktos tu pisal o slabej grze obroncami, ale trudno robic cokolwiek jak pilki leca z jednego pola karnego pod drugie a kamera za nia nie nadaza.

Uzywaj L1 do tego, zeby zawodnicy zchodzili Ci z drogi. Mi tez to sie zdarza, ale nie czesto na szczescie, a dzieki temu, ze mozna tego zawodnika "wypuscic" problem po przyzwyczajeniu sie znikna.

Zmien tez ustawienia kamery na wlasna i ustaw oddalenie, bo inaczej masz bardzo ograniczona widocznosc, dlatego kamera nie nadarza. Dziwne, ze EA kamera z takim zoomem wybralo na domyslna, no ale gdyby nie bylo edycji to wtedy tylko bylby to problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyzwania dla Virtual Pro jak i podnoszenie mu statystyk można robić na zwykłych sparingach czy tylko podczas kariery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wku**** mnie jak gram mecz online i mam sytuację bramkową to nagle rozłącza mnie z serwerami EA i mam mecz w plecy.Już chyba 5 razy taka sytuacja byłą.

Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wku**** mnie jak gram mecz online i mam sytuację bramkową to nagle rozłącza mnie z serwerami EA i mam mecz w plecy.Już chyba 5 razy taka sytuacja byłą.

Też tak macie?

Jeszcze ani raz mnie nie rozlaczylo. Raz gra sie zawiesila i musialem wylaczyc, przec co przegralem mecz. W jednym meczu na 30 rozegranych mialem lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyzwania dla Virtual Pro jak i podnoszenie mu statystyk można robić na zwykłych sparingach czy tylko podczas kariery?

Jeżeli chodzi Ci o szybki mecz to tak.Tylko musisz poziom trudności ustawić przynajmniej na zawodowiec.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×