Skocz do zawartości
raffaello

Pomoc w ustawieniach obrazu (czarny ekran)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Przyjechalem z moim chlebaczkiem do rodziców i podłaczylem do LCD TV pod HDMI (i pod RGB tez) a tu zong i niestety mam czarny obraz. Chyba sobie w ustawienieniach przestawilem na mojej plazmie i teraz nie mam dostepu do zmiany. Jedyny pomysł mi jaki przychodzi to pojsc do sklepu rtv i podlaczyc sie do plazmy i zmienic ustawienia.

Ale mam do Was prosbe moze jest jakis inny sposob na to aby to zmienic bo nie wiem czy ktos mi pozwoli w sklepie na te podlaczenie.

Dal by mi ktos krok po kroku jak klikac na padzie i zmienic settingi???

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj guzik power na przednim panelu kilkanascie sek. Bank zadziala. Ja dzis testowalam w sklepie ps3. Kupilam ja i w domu kuku nie dziala - pomogl restart konsoli wlasnie przez przytrzymanie kilkanascie sek guziczka power (trzymaj dlugo nie puszczaj obojetnie co by sie dzialo) Pozniej od poczatku ustawienia konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po padlaczeniu konsoli to drugiego TV ustawienia powinny byc samoczynnie zaadoptowane przez konsole. Jesli tak sie nie dzieje to zwykle pomaga reset ustawien (przytrzymaj przycisk on/off przez chwile przy czerwonej lampce - i zostana przywrocone ustawiania standardowe odnosnie wyjscia video (m.in.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

May czy nie wziela tego z innego tematu ? Tak jak pisalem w poprzedni poscie ( Czestochowa - nazwa postu ) i tak jak mowi May. Jezeli nie pomoze to ... musi pomoc

Wesolych Swiat

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki bardzo Wam dzikeuje juz mi smiga jak ta lala!!!! to sie nazywa szybka pomoc

Weolych Swiat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×