Skocz do zawartości
ONE

Portal 2

Rekomendowane odpowiedzi

Portal 2 to zdecydowanie jedna z lepszych gier ostatnich czasów. Pomysłowość, humor, powiew świeżości, to coś czego ostatnie brakuje w grach.

POLECAM zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kooperacja w tej grze jest świetna!

Gdyby ktoś potrzebował pomocy, nie miał z kim zagrać to wstępnie jestem na tak :) Prawdopodobnie jutro już zaliczę cały co-op z kumplem, ale chętnie zmierzę się jeszcze raz z testami :)

Mam headseta więc nie ma problemu z komunikacją, zresztą system znaczników działa całkiem nie źle.

ps. Mam nadzieje, że moderacja będzie wyrozumiała dla posta pod postem, ale zależy mi na tym, żeby podbić temat, obiecuję, że to pierwszy i ostatni raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z dystrybucją tej gry w Polsce ??? Gry albo nie ma w ogóle w sklepie albo jest dalej bardzo droga. Na Allegro posucha w temacie totalna. Jakiś wariat wystawia kilka sztuk po 230 zł, a tak to kilka sztuk z niemiecką okładką. O co tu chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest jeszcze ktoś chętny do przejścia Co-op'a? Czy muszę szukać an zagranicznym forum :D

Jakby co to dodajcie mnie z adnotacją że o P2 chozi. Mam HS.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeśli kupię używkę z allegro, to będę mógł grać co-opa i mieć wszelkie dostępne usługi sieciowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio używkę sobie sprawiłem, nie grałem jeszcze co prawda, ale nie widzę żadnej ulotki z online-passem. Jest tylko kod do pobrania Portala 2 na steamie i to wszystko. Możesz śmiało brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat odkopuję, ale co tam!

Wpadłem ostatnio na małą interpretację zakończenia, więc jest to MEGA SPOILER.

Czy tylko mi się wydaje, że Chell na końcu umarła? W zakończeniu było to widać inaczej, prawda, ale mimo wszystko nie wydaje mi się, że Glados mogłoby tak nagle zmięknąć serducho. Wieżyczki zabiły Chell tak szybko, że nawet nie zorientowała się o śmierci, a na końcu gry wychodzi na pole zboża - tak zwane "Pola Elizejskie", które w greckiej mitologii są niebem. Do nieba trafia się w towarzystwie przyjaciela (Companion Cube), a także słyszy się spokojną muzykę (pieśń wieżyczek).

Ot, dygresyjka. D:

Edytowane przez Ayakashi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem Twoją interpretację i jest naprawdę fajna muszę przyznać :biggrin: Może jak ukaże się trzeci portal, to się dowiemy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

 

Czy dalej jak kupię nową kopię gry Portala 2 na PS3 to dostanę kod na pobranie za free wersji na Pc/Mac?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! 

Będzie działał kod na wersję PC jeśli kupię grę teraz? Kooperacja PC/PS3 dobrze działa?

Pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod będzie działał jak najbardziej. Coop miedzy ps3 a pc też działa znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×