Skocz do zawartości
Arti_P

Naughty Bear

Rekomendowane odpowiedzi

201003231111595078.jpg

Naughty Bear to produkcja studia Artificial Mind and Movement odpowiedzialnego za trzecioosobową grę akcji przeznaczoną na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 o nazwie WET. Niniejsza produkcja również powstała z myślą o wspomnianych platformach.

Mimo, iż kierujemy w niej tytułowym misiem, gra jest adresowana wyłącznie do osób, które ukończyły osiemnasty rok życia. Niegrzeczny pluszak nie został zaproszony na przyjęcie i postanowił się zemścić – tak prezentuje się fabuła Naughty Bear.

Całość składa się z trzydziestu poziomów. Bohater ma do dyspozycji rozmaite narzędzia, m.in. siekiery, którymi będzie torturował swoje ofiary. Warto zaznaczyć, że podczas rozgrywki gracz ma kolekcjonować Naughty Points za eliminacje kolejnych pluszaków.-"gram.pl"

Gra pojawi się w europie 25 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Najnowszy trailer. Gra prezentuje się bardzo fajnie :D Nie wiem jak u was, ale mi tematyka bardzo przypadła do gustu. Na pewnym bardzo znanym serwisie aukcyjnym dostać ją można za 170, więc chyba się opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto ja kupi grałem w nią wczoraj i szybko się nudzi ;/ nie polecam xd myślałem że jest fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś?? Bo zastanawiam się czy kupic??

Edytowane przez jakimoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redaktorzy licze na szybkie pojawienie sie recenzji albo chociaz videorecenzji Zeratula ktory opowie o tej grze i pokaze co nie co , bo bym sobie kupil ja chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś?? Bo zastanawiam się czy kupic??

No ja grałem i szybko mi się znudziła nie wiem czy ja wybredny jestem co do takich gier czy co ale się napaliłem na nią wczesniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o napalenie się na inny typ gry ,Postal 2 też nudny szybko się zrobił,choć dalej czekam na 3cią część :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia ocen na gamerankings.com 29,33%

Najniższa ocena w 2010r.

5 miejsce od końca ze wszystkich pudełkowych gier PS3

Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, oceny to nie wszystko. Saboteur dostawal siodemki, a ja sie nadal bawie przy tej grze wysmienicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku że ten crap wyłazi na blu-rayu. Przez dłuższy czas byłem przekonany że ta gra wyłazi tylko w cyfrowej dystrybucji :) Pomysł może i fajny, ale wykonanie - woła o pomstę do nieba. Oceny mnie jakoś w ogóle nie dziwią. Chętnie poczekam na videorecke Zeratula

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przynajmniej widzę różnicę pomiędzy 29,33% a 74.14%. A co do ocen myślę, że nieprzypadkowo wszystkie najlepsze gry w jakie grałem mają oceny grubo powyżej 90%. Więc pewna korelacja jest tu zachowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze nie mozna oceniac czegos po recenzjach. Jasne, mozna sie nimi kierowac, ale nie mowic ze gra jest dupna pomimo ze sie w nia nie gralo. Podobna mialem sytuacje z nowymi Transformersami. Czytalem jakas recenzje kolesia ktory dal tej grze 2/5 i sie zdziwilem patrzac na inne siodemki. Gram u kumpla, a ta gra jest niesamowita. Multi, ktore zazwyczaj jest dodatkiem jest tutaj najlepsze i spokojnie pokonuje Uncharted 2 albo Gears of War 2 w sferze multiplayer. Moze ta gra jest srednia albo nawet (bardzo) slaba, ale poki samemu w nia nie zagram to nic o niej nie powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie Transformersów, które zbierają zaskakująco dobre recenzje do Naughty Bear jest troche niesprawiedliwe. Niestety przyjdzie mi umrzeć w nieświadomości, bo za taką wybitną produkcję jak NB nie dałbym ani złotówki. Chyba, że Sony uraczy nas tą gierką jako gratis w ramach pakietu PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, a Ty nadal swoje. To tylko przyklad byl, bo to byla jedna z pierwszych user-reviews z Transformersow. Na bank ta gra jest slaba, ale to nadal nie oznacza ze dobrze jest oceniac ksiazke po okladce.

"Siema, jak tam film?"

"Slaby, nie podobal mi sie"

"A to mnie tez nie bedzie sie podobac" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast bardzo chetnie w niegrzecznego misia zagram , czekam tylko az troche stanieje , a w tej chwili i tak mam Gow'a 2 do przejscia , wiec mi sie nie spieszy . A oceny mnie w ogole nie interesuja , w wiekszosci przypadkow sie z nimi nie zgadzam , wystarczy popatrzec na gowniane gta iv , ktore dostaje 10 tylko za to , ze ma gta w tytule , a jest najwiekszym gownem w jakie ostatnio gralem , ma zwalona grafike , wiesza sie , fabularnie nie jest ciekawe , brakuje klimatu typowego dla gta . Z codami jest to samo , co jeden to gorszy , ale i tak beda wysoko oceniac , bo to przeciez jest cod . Naughty Bear jest bardzo oryginalnym i pomyslowym tytulem , bardzo chetnie zagram jak sie tylko pojawia nowki w folii z wroclawia po 100 zl . Albo troche tansze uzywki . Uwazam ze wiecej nie jest warta , w kazdym badz razie wedlug mnie dobrze sie zapowiada . I jeszcze raz : Walić oceny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie mam wyboru muszę to spróbować :biggrin:

:thumbsup:

daj znać jak wypróbujesz, czy rzeczywiście ta gra to crap, przecież trzeba podejśc do niej z przymróżeniem oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×