Skocz do zawartości
Gość Vasquez

Pytanie o Linux i pliki Mkv HD+napisy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vasquez

Mam takie pytanie...Potrzebuje odtwarzacza obslugujace filmy HD w formacie MKV...Czytalem o roznych Kissach , Tvixach, ale wiem ze z nimi sa sam eproblemy - Dlatego pojawila sie idea PS3...

Jako ze doczytalem ze wraz z nowym firmware, konsola czyta wiekszosc filmow ale bez Napisow, mam w zwiazku z tym pytanie.

Czy po zainstalowaniu Linuxa, bede w stanie czytac komfortowo filmy HD720 na TV 32' z napisami, jak i zwykle filmy xvid (rowniez z tekstem)?

Mam nadzieje ze to mozliwe, bo konsola ma sluzyc glownie mojemu ojcu..Jego wymaganiem jest spelnienie powyzszego warunku..

A ja chce porpostu sobie od czasu do czasu zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie...Potrzebuje odtwarzacza obslugujace filmy HD w formacie MKV...Czytalem o roznych Kissach , Tvixach, ale wiem ze z nimi sa sam eproblemy - Dlatego pojawila sie idea PS3...

Jako ze doczytalem ze wraz z nowym firmware, konsola czyta wiekszosc filmow ale bez Napisow, mam w zwiazku z tym pytanie.

Czy po zainstalowaniu Linuxa, bede w stanie czytac komfortowo filmy HD720 na TV 32' z napisami, jak i zwykle filmy xvid (rowniez z tekstem)?

Mam nadzieje ze to mozliwe, bo konsola ma sluzyc glownie mojemu ojcu..Jego wymaganiem jest spelnienie powyzszego warunku..

A ja chce porpostu sobie od czasu do czasu zagrac

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na linuxie będziesz mógł je odpalać bez problemu. Nie wiem jak z Yellow Dog, ale na PC na Fedorze 6 mplayerem z paczką codeców cccp odpalam mkv z napisami bez zastrzeżeń. Ten pan wyżej chciał po prostu zdobyć dodatkowego posta, więc jego opinią się nie kieruj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vasquez
...ale na PC na Fedorze 6 mplayerem z paczką codeców cccp odpalam mkv z napisami bez zastrzeżeń. Ten pan wyżej chciał po prostu zdobyć dodatkowego posta, więc jego opinią się nie kieruj

Na Pc...hmm...ale slyszalem ze na PS3 Linuch nie obsluguje wszystkich bebechow wiec informacja ze czyta na PC mi nie pomaga (na windowsie tez czyta i co z tego)

Mi chodzi glownie o PS3...No chyba ze sie walnales i w twoim poscie PC=Ps3

Ponawiam wiec pytanie...Czy jak fedore 6 wgram do mojego przyszlego PS3..zainstaluje kodeki, to ruszy mi plik MKV z napisami w 720?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×