Skocz do zawartości
ByCzy

Mikrofon / Konsoleta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam pytanko do osób posiadających zestaw SingStar z mikrofonami bezprzewodowymi.

Po podłączeniu mikrofonu zauważyłem bardzo niepokojące opóźnienie głosu , mimo tego ze w opcjach opóźnienie jest ustawione na 0 ms to i tak słychać spory odstęp.

Da się coś z tym zrobić czy to po prostu taki urok tej gry?? a może mam uszkodzone mikrofony ??

Bardzo proszę o odpowiedz.

EDIT:

Problem rozwiązany , wina leżała po stronie TV, HDMI miało kilka ms opóźnienia , po podłączeniu dźwięku przez kompozyt wszystko działa jak należy

Edytowane przez konio124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja również mam spore opóźnienie ale jestem skazany na hdmi ( zatynkowany 10 m ) , czy u kogos działaja bezprzewodowe mikrofony na hdmi bez opóźnień

pozdr

jacolk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Te 300 piosenek jest na starcie już w grze czy po prostu jest ileś tam dostępnych a reszta dostępna do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum jestem stosunkowo nowy więc proszę o łaskawość.

Problem z kontrolerem pojawił się nagle i kompletnie nie znam przyczyny (no bo w końcu nie rzucałem nim). Mianowicie chodzi o to, że gdy próbuję połączyć kontroler z odbiornikiem to albo się to w ogóle nie udaje (migają 4 lampki) albo udaje się ale z wielkim trudem a do tego co chwile tak jakby gubiło połączenie, tzn. świeci się 2 lampka, po czym znów migają 4, a za chwilę znowu 2. Kompletnie nie wiem co jest grane, na innym forum przeczytałem że ktoś też miał taki problem i jemu wyskoczyło to po aktualizacji do 3.15, osobiście nie pamiętam czy u mnie wyskoczył ten błąd po aktualizacji bo jakiś czas kontroler nie był używany. Aha baterie nówki są. Zestaw ten kupiłem za granicą więc nie bardzo posiadam gwarancję, więc proszę o sensowne odpowiedzi, z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ps3sklep.pl/278,dwa-mikrofony-singstar-adapter-usb.html

proste pytanie czy takie mikrofony działają we wszystkich "grach" karaoke oczywiście w Singstar tak?? ale na przykład "sing it" czy jakieś inne tytuły będą obsługiwanie bez problemów ??

Edytowane przez no lajf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ave wszystkim, mam takie pytanko. Czy jak kupię mikrofon do gry Guitar Hero to czy będę mógł przez niego rozmawiać np. Grając przez internet w Resident Evil 5 ? Czy muszę jakiś zwykły/specjalny mikrofon kupić do Playstation 3?

Edytowane przez optimus9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ave wszystkim, mam takie pytanko. Czy jak kupię mikrofon do gry Guitar Hero to czy będę mógł przez niego rozmawiać np. Grając przez internet w Resident Evil 5 ? Czy muszę jakiś zwykły/specjalny mikrofon kupić do Playstation 3?

*facepalm* :confused: nie, nie będziesz mógł, musisz kupić headset sony (wpisz w allegro) albo jakikolwiek inny np. do telefonu obsługujący bluetooth 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema, nie wiem czy dobry dział wybrałem, jak nie to prosze przeniesc

Chcialbym abyscie mi doradzili jaki mikrofon kupic do PS3, najlepiej tani ale dobry, i jak mozna to poprosze o link do amazon.co.uk :)

Jeszcze mozecie mi podac jakies fajne tytul na ps3 do 50 funtow (mam taki bon na amazon.co.uk wygrany na pewnej stronie).

Edytowane przez pytalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujaca sprawe, no az troche glupio gdyz podczas ostatniej mocno zakrapianej imprezy jeden z mikrofonow bezprzewodowych ulegl uszkodzeniu, a dokladnie zostal urwany kabel laczony membrane z reszta urzadzenia... Nie pytajcie jak to sie stalo bo sam nie wiem :P

Pytaniem moim jest czy ciezko to samemu mi byloby naprawic, bo raczej gwarancja mi tego nie uzna, czy moze warto sprobowac? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakbyś się postarał to może i dałbyś radę... Jeżeli nie jest to jakieś super micro za nie wiadomo ile to Kawałek cyny , zwykła lutownica i troszkę wprawy domowego majsterkowicza powinny wystarczyć.

Edytowane przez Gallheari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa zwykly ten mikrofonik do singstara bezprzewodowy ;) Jak patrzalem troche ciezko sie tam dostac, ogolnie nie wiem dlaczego komus sie chcialo robic cos takiego zeby go otwierac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbuj go naprawić co masz do stracenia ? Do gwarancji nie dasz to już lepiej pokombinować niż miałby się kurzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawilem, po naprawie i poznaniu budowy mikrofonikow nie mam pojecia za co zdzieraja taka kase :/ Nakretki nawet nie sa zakrecane, tylko silikonem przyklejone stad zadanie sprawilo mi tyle trudnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję porady. Jakiś czas temu ukradli mi PlayStation3 wraz z przekaźnikiem do gry Sing Star. Mikrofonów nie ukradziono, dlatego też dokupiłam sam przekaźnik na allegro. Okazuje się, że mikrofony niestety nie działają, nie łączą się z zakupionym przekaźnikiem.

Czy mikrofony są przypisane do określonego przekaźnika czy po prostu zakupiony przekaźnik jest do bani???

Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mikrofon od singstar jest kompatobilny z GH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kupiłem samą gre SingStar vol3 na ps3 i mikrofon Logitech Vantage usb do ps3. Mikrofon działa sprawdziłem na guitarhero, jest dobrze skonfigurowany jednak SingStar wyświetla tylko proszę podłączyć adapter SingStar.

Czy jest sposób na granie nim w SingStary czy wyrzuciłem kase w błoto kupując SingStara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oryginalne mikrofony bezprzewodowe to nie są na BT? Tzn łączą się z przekaźnikiem a ten wpinamy do konsoli? Jeżeli tak to ja podziękuję za taki sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kupiłem samą gre SingStar vol3 na ps3 i mikrofon Logitech Vantage usb do ps3. Mikrofon działa sprawdziłem na guitarhero, jest dobrze skonfigurowany jednak SingStar wyświetla tylko proszę podłączyć adapter SingStar.

Czy jest sposób na granie nim w SingStary czy wyrzuciłem kase w błoto kupując SingStara?

Jeśli sie nie myle to do tej gry sa specjalne mikrofony i tylko one na tej gierce działaja...ale na 100% pewny nie jestem ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie w wyborze mikrofonów do PS3. Czy warto się pakować w jakieś podróbki (za trzy dychy na allegro) czy trzeba oryginalne sonowskie? wiem, że będzie różnica w wykonaniu ale czy będzie różnica w używaniu?:)

Czy poprzestać na kablowych (6dych) czy brać już bezprzewodowe (2x droższe). czytałem nawet w tym wątku, że przy podłączeniu konsoli przez hdmi występują jakieś opóźnienia. prawda to? mam taki właśnie kabel podpięty i nie zamierzam go zmieniać na inny.

Czy mikrofony np z gry rockband the beatles będą bez problemu działały z innymi grami na ps3 (singstar)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem na konsolecie dj hero świecą się wszystkie lampki a ta w odbiorniku miga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie baterie - u mnie było to samo i pomogło. Nie grałem na swojej konsoletce parę miesięcy i baterie "się wylały". Zmiana na nowy komplet błyskawicznie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mikrofony bezprzewodowe Singstar da się podłączyć do PC?

Nadmieniam, że podłączane są one przez USB.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×