Skocz do zawartości
bartek1351

Literatura fachowa

Rekomendowane odpowiedzi

Są: PSX Extreme, NEO+ i ostatnio wychodzi raz na jakiś czas CDA Konsole. Tylko w CDA Konsole dodają płytkę ale na niej nie znajdziesz żadnych dem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innych demek niż na PS Store i tak nie znajdziesz więc wbijaj na sieć i zasysaj. A jeśli chodzi o pisma to PSX Extreme rządzi na rynku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX EXTRIMe i NEO+ co prawda są bez płyt ale są bezkonkurecyjne na rynku.Która gazeta jest lepsza?To wybór każdego z nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był temat PSX vs Neo więc możesz wpaść i rozeznać się. Najlepiej jednak kup z raz dwie gazety i wybierz styl dziennikarstwa (? )i klimat, który Ci pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli te tytuly jeszcze istnieja jak pare lat temu mialem ps 1 potem ps2 to tez kupowalem te gazetki ;] Myslalem ze teraz cos fajnego z demkami wychodzi. mam lacze 512 wiec ze sciaganiem demek nei jest tak latwo a moze jest jakis adres skad moge sciagnac demko i wrzucic na pendriva ?? bo w pracy mam lacze 2mbit ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze jest jakis adres skad moge sciagnac demko i wrzucic na pendriva ?? bo w pracy mam lacze 2mbit ;]

Na torrentach jeśli już ale i tak nie wiadomo czy zadziałają.

Myślę, że za ok. 1,5 roku możemy się w PS Magazine spodziewać jakiś demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak ja bym miał dać za PSMagazine kilkadziesiąt złotych (bo pewnie tyle kosztować będzie płyta z pismem, zważywszy jakie ceny tego magazynu były w wersji na PS2)... to wolę se darować kilka 'dem' i za tą kasę raz na np 4msce kupić se giere porządną na PS3 w wersji full lub kilka na Allegro w mniejszej cenie które już sa kilka mscy po premierze!

Druga sprawa, tyle serwisów w necie jest o PS że chyba gazety sa juz zbędne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie całkowicie odpuściłem gazety bo w necie jest wszystko szybciej i bardziej obiektywnie. A co do PS3 - od dem masz PSS a od recenzji serwisy typu GOL i inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też robie nie inaczej Ale jeśli ktoś ma neta poniżej 1MBit jak kolega zakładający temat to faktycznie kota można dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda. Ja mam Neostrade 768kb/s i sciagnalem z PSS wszystko co bylo za darmo. Wszystkie demka, i gierki, ktore sa za free. I na predkosc nie narzekalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też robie nie inaczej Ale jeśli ktoś ma neta poniżej 1MBit jak kolega zakładający temat to faktycznie kota można dostać.

zależy jeszcze jakie ma warunki. Może np. rano wychodząc do pracy/szkoły ustawić sobie ściąganie to jak wróci powinno być. W końcu tych dem tak dużo co tydzień nie wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Magazine? Dostepne w Empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś, w wczasach interet'u gazety (poza dziennikami) nie mają szans na przekazani najświeższych informacji. Poza tym gazety profesjonalnych wydawnictw kosztują bardzo dużo jak na polskie zarobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 512Kb/s to możesz ściągać dema spokojnie. Ja mam 512 i jakoś idzie. Długo, ale włączy się Folding Home i przy okazji trochę mi się białka pofałdują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo NEO+ to ktoś wie co z nimi? mamy juz 10 stycznia a styczniowego numeru nadal nie ma czyżby zaniechali swojej działalności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×