Skocz do zawartości
unnamedplayer84

dysk usb do ps3

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , nie znalazłem takiego tematu na forum wiec go zakladam;] a wiec czy podłączał juz ktos zewnetrzny dysk 3,5 poprzez usb? nie moge znaleźć konkretnych informacji nigdzie a podobno tu wiedza na temat ps3 wszystko;] moze ktos pomoc? z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za dużej filozofii w podłączaniu dysku przez USB. Jeśli dysk jest przystosowany do podłączania przez USB to wystarczy go połączyć z PS3 przez złącze USB. Jeśli nie działa lub go nie wykrywa to nikt Ci tutaj nie poda innego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia jest tego jakie dyski udalo sie wam podłączyć? czy muszą być to 2,5" czy 3,5 tez można? poza tym na necie widziałem coś o "przełączniku" na usb ale nic konkretnie więc liczyłem ze tu się dowiem więcej. albo do jakiejś wielkości są wykrywane dyski ? ja mam toshibe 250gb i niestety nie wykrywa jej :/

edit znalazlem to: PS3 nie czyta dysków sformatowanych NTFS ani EXT a jedynie fat32 wiec zobaczymy czy pomoze, a moze tez taka informacja sie komus przyda w przyszlosci;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyski zewnętrzne są wykrywane na zasadzie "zewnętrznej stacji dysków". Metoda nie różni się od wykrywania pendrive'a. PS3 powinien wykrywać wszystkie dyski zewnętrzne z wyjściem na USB.

Faktycznie jedyne co trzeba dodać to partycja FAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wypadku dysku - FAT32. Bo partycja FAT moze miec najwyzej 2GB. A w wypadku dysku twardego jest to zdecydowanie za malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ipoda 60giga i działa miodzio a to działa na tej samej zasadzie co dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z calego dysku 250 gb widzi tylko 2gb? mi widzi niestety tylko 1 partcje z tego dysku, a nie wiem jak zrobic zeby obie byly na raz, chyba tylko powrót do 1 pozostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy to jest już 5 temat o tym samym ? ludzie czy to takie trudne sformatować NTFS na FAT32 ?? przy formatowaniu na FAT32 konsola widzi cały dysk a nie jakieś 2 GB sam mam 320 Gb tym sposobem podłączone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytasz uwaznie? Pisze wyraznie ze calosc iwdiz przy FAT32!!! 2GB to rozmiar partycji FAT!!! A co do wymagan dysku USB - koniecznie jedna partycja, koniecznie FAT32. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×