Skocz do zawartości
wrobellito

Zakup Nowego Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprzedałem swojego x360 i zamierzam kupic ps3 lecz mam problem bo nie wiem jaka wersja będzie najlepsza przede wszystkim musi to być Slim. I jak możecie mi jeszcze powiedzieć jakie jest w zestawach okablowanie bo zamierzam podłączyc go do monitora Samsung SyncMaster 2333SW (Dane techniczne: http://www.ceneo.pl/2129779s) Proszę o wyrozumiałość jestem tu nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ,poczytaj troche maszFAQ (najczesciej zadawane pytania) w tym samym dziale tam bedziesz mial podane na tacy wszystkie odpowiedzi...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ,poczytaj troche maszFAQ (najczesciej zadawane pytania) w tym samym dziale tam bedziesz mial podane na tacy wszystkie odpowiedzi...

Pozdrawiam.

Przęglądałem już ale chodzi o mój monitor i okablowanie więc jak nie znasz odpowiedzi to zostaw ją komuś innemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś mógł podłączyć do monitora, musisz kupić (jak nie posiadasz) kabel HDMI i do tego przejsciowke HDMI->DVI (wg. mnie takie rozwiązanie jest lepsze niż kabel HDMI->DVI). W zestawie masz tylko kabel CHINCHE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś mógł podłączyć do monitora, musisz kupić (jak nie posiadasz) kabel HDMI i do tego przejsciowke HDMI->DVI (wg. mnie takie rozwiązanie jest lepsze niż kabel HDMI->DVI). W zestawie masz tylko kabel CHINCHE.

Wielkie dzięki znalazłem trochę aukcji z tymi kablami http://allegro.pl/listing.php/search?string=Hdmi+Dvi&from_showcat=1&category=82431&change_view=1 ale nie wiem jak z jakością będzie bo są rożne ceny. Czy lepiej droższy kupić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja obecnie posiadam Slima 250GB (oczywiście z dwoma padami) - i polecam!

(Kabel HDMI-HDMI jakiś Gold, TV 50" LG)

Postawiłem na PS3, bo poprzednie konsole (3x X360) zszargały mi nerwy

[*1 - RROD]

[*2 - Niezidentyfikowany błąd]

[*3 - BAN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem swojego x360 i zamierzam kupic ps3 lecz mam problem bo nie wiem jaka wersja będzie najlepsza przede wszystkim musi to być Slim. I jak możecie mi jeszcze powiedzieć jakie jest w zestawach okablowanie bo zamierzam podłączyc go do monitora Samsung SyncMaster 2333SW (Dane techniczne: http://www.ceneo.pl/2129779s) Proszę o wyrozumiałość jestem tu nowy.

Wiec tak skoro jesteś nowy i zakładam ze o PS3 niewiele jeszcze wiesz to kup koniecznie serie zaczynającą się od numerów CECH-21 lub (jak ci się uda :) ) CECH-25 ( "bebechy te same z tym że ta druga jest biała i wygląda rewelacyjnie"). Obie charakteryzują się RSX'em w 40nm to jest właśnie ta ostatnia zmiana. Tu masz bardzo ciekawego i wręcz obowiązkowego linka nt. PS3. Monitorek w sumie fajny (mam dokładnie z tej samej serii ale 22" podpięty do PC ). Jeżeli chodzi o obraz to będzie ci do niego potrzebny przewód HDMI -> DVI , a dźwięk "wypuścisz" sobie np. optykiem na jakieś głośniki.

P.S. W przyszłości polecam zakup jakiegoś TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej kupić zwykły kabel HDMI, a do tego przejsciowke HDMI->DVI. Kupisz sobie TV, to nie bedziesz musial kupować kolejnego kabla :) Jak dla mnie lepsze jest takie rozwiązanie :) Sam mam tak podłączone do monitora, i sobie przepinam jak chce na TV :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG nawet nie wiedziałem ze takie przejściówki istnieją (my bad) i to w dodatku żeńskie i męskie. Rozwiązanie w sumie lepsze (ekonomiczniejsze) niż te co ja zaproponowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG nawet nie wiedziałem ze takie przejściówki istnieją (my bad) i to w dodatku żeńskie i męskie. Rozwiązanie w sumie lepsze (ekonomiczniejsze) niż te co ja zaproponowałem.

Wielki dzięki wam chłopaki za pomoc. Jeśli chodzi o zakup TV to planuje gdzieś tak na grudzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×