Skocz do zawartości
Demacion

Allegro - Czyli Gdzie Najtaniej I Najbezpieczniej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanawiam założyć ów temat ze względu na.. Właściwie pomyślałem że może to być po prostu przydatne wielu osobą chcącym zaoszczędzić kupując

na allegro.

Chodzi tu o podawanie nicku jakiegoś waszego ulubionego/zaufanego i co najważniejsze taniego sprzedawcy konsol czy gier.

To może ja zacznę - Cyberdragonpl pewny i tani często sprzedaje gry w normalnych wersjach po cenie tych z serii PLATYNIUM.. Polecam

Osobiście temat bardzo przyda się także mnie bo właśnie przymierzam się do zakupu chlebaczka więc tanie gry jak najbardziej mi odpowiadają :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile odpowiedzi będą się ograniczały tylko do podawania nicków/pseudonimów, czy innych nazw użytkowników Allegro to jak najbardziej. Możecie tutaj zamieszczać swoje typy. Jeśli zaczną masowo napływać linki do konkretnych transakcji, temat zostanie niezwłocznie zamknięty, a poszczególne osoby ostrzeżone. Tyle ode mnie.

warned.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można poznać bo komentarzach, czy sprzedawca jest godny zaufania. Jeżeli powyżej 500 pozytywów to możesz być prawie w 100% pewien, że Cie nie orżnie.

Jeżeli masz zamiar kupować nowości które są tańsze o 50zł + od pozostałych, od kolesia który ma 10 pozytywów, to życzę szczęscia.

IMO temat nie potrzebny, lepiej wypisywać nicki kanciarzy, bo wątpię, że jak będziesz chciał kupić grę to będziesz za każdym razem przeglądał temat i sprawdzał kto jest w porządku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na nicki kanciarzy to zbędny temat takie konta są zawieszane po chwili działalności. A dobrzy sprzedawcy co jakiś czas mają bardzo ciekawe propozycję a co jakiś pewien okres można obejrzeć ten temat i wklepać kilka nazw - sprawdzić co i jak w danej chwili ;)

Edytowane przez Demacion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na nicki kanciarzy to zbędny temat takie konta są zawieszane po chwili działalności. A dobrzy sprzedawcy co jakiś czas mają bardzo ciekawe propozycję a co jakiś pewien okres można obejrzeć ten temat i wklepać kilka nazw - sprawdzić co i jak w danej chwili ;)

No właśnie nie są od razu zawieszane, koleś może sprzedawać GTA 4, kupujesz i dostajesz grę w języku chińskim. Potem koleszka tłumaczy, że na aukcji nie pisał nic o wersji, więc mu wolno.

Dobrych sprzedawców gier ps3 na allegro dużo nie jest. Myślę, że nie ma sensu wklepywać randomowych ludzi którzy sprzedali Ci jedną grę i pewnie więcej już tego nie zrobią (bo akurat gra mu się nie spodobała)

Jak chcesz to Ci mogę później wypisać dobrych sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adsel-adam koleś jest spoko , sprzedaje towar w dobrych cenach i wysyłka nie jest długa ;)

Pozdro.

PS. Jeżeli kupujecie gry na allegro i widzicie ze cena jest niska to np. ( 100 zł mniej niż w MM ) to najprawdopodobniej swiadczy to o tym , że gra nie jest w języku angielskim ani polskim :D

Ja tydzień temu kupiłem za 110 zł skate 3 i jedyne co bylo w innym języku to okładka :) no a reszta kasy do kieszeni ( w MM kosztuje 199 zł )

Polecam kupować na allegro ale z głowa bo wtedy napewno wyjdziesz na swoje ;)

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adsel-adam koleś jest spoko , sprzedaje towar w dobrych cenach i wysyłka nie jest długa ;)

Pozdro.

PS. Jeżeli kupujecie gry na allegro i widzicie ze cena jest niska to np. ( 100 zł mniej niż w MM ) to najprawdopodobniej swiadczy to o tym , że gra nie jest w języku angielskim ani polskim :D

Ja tydzień temu kupiłem za 110 zł skate 3 i jedyne co bylo w innym języku to okładka :) no a reszta kasy do kieszeni ( w MM kosztuje 199 zł )

Polecam kupować na allegro ale z głowa bo wtedy napewno wyjdziesz na swoje ;)

Jeżeli się nie mylę to Skater 3 już niecały tydzień po premierze kosztował około 98,00 PLN i to 3*A (promocje EA ) i do dziś można znaleźć taką cenę np. w 3kropkach ,więc to chyba zły przykład... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzedawców to polecam kolesia z allegro z nickiem " Damiano20106 ". Ma w swojej ofercie tanie gry, choć nie najnowsze, ale zawsze można na coś ciekawego trafić.

Sith,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ameryki nie odkryję, ale jeśli nie jesteście pewni co do sprzedawcy i towaru oferowanego na jego aukcjach, najlepiej prosić o oryginalne foto. Zawsze gdy kupuję grę na allegro proszę o zdjęcia (gdyż nie mam zamiaru dostać gry z Anglii co jest jeszcze do zniesienia lub co gorsza - z chińskimi krzaczkami).

Ciężko znaleźć dobrego, sprawdzonego sprzedawcę, który oferuje gry po przystępnych kosztach, większość ma towar, który nieznacznie różni się cenowo od tego na sklepowych półkach i stąd też nasze rozterki, gdzie i u kogo najbardziej by się opłacało. Mimo wszystko czasem można dorwać jakiś tytuł po atrakcyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×