Skocz do zawartości
assaji

Wybór

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem pewien czy ten dział jest dobrym miejscem na taki temat. Jeżeli nie to serdecznie przepraszam.

Sprawa wygląda następująco: nazbierałem trochę kasy i zastanawiam się nad kupnem gry. I teraz mam bardzo duży dylemat (no ja wiem, chcieli byście mieć takie problemy jak ja ) Heavenly Sword w którym zakochałem sie od pierwszej recenzji w PSX-ie czy Uncharted: Drake’s Fortune. W pokoju mam już całkiem spory plakat z Nariko a na komórce tapetę z Kai, no i PS3 też nie śmiałem ominąć bo tam już na backgrandzie jest słynny niebiański miecz. Te wszystkie rzeczy dają pewne wyobrażenie na moje zafascynowanie tą grą. Lecz zarazem nie jestem pewien czy się opłaca bo jednak jest niby krótka a ja potrzebuje coś na prawdę długiego. Coś czego nie przejdę w zaledwie kilka godzin a potem wypluje. Coś co nie dość, że zabierze mi kilka godzin to jeszcze mogę odgrzać po pewnym czasie.

PS. Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe tytuły które uważacie, że są jeszcze lepsze tytuły od tych dwóch to proszę bardzo.

Liczę na was!

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup Heavenly Sword wymaksuj na 100% i jak bedziesz kiedys chcial wrocic do niej to zatrzymaj jak nie to sprzedaj i doloz pare groszy na U:DF

HS bardzo polecam poniewaz jest to wspaniala gra z wspaniala fabula i trzyma w napieciu do ostatniego filmiku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS byla moja pierwsza gra na PS3 i przelazlem juz chyba ze 3 razy i jest wypas - nie zastanawiaj sie nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powinieneś mieć obie , ale jak już musisz wybierać to polecam HS.

Ta gra Cię nie zawiedzie i mimo pozorów tak szybko się jej nie przechodzi (z bosem męczyłem się 3h, no ale to może tylko ja miałem taki problem ;P).

A jeśli miałbym opisać wrażenia to OPAD SZCZĘKI i non stop coś ZADZIWIAJĄCEGO (no i podstawa gra nie jest MONOTONNA).

Więc szoruj do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lecz zarazem nie jestem pewien czy się opłaca bo jednak jest niby krótka a ja potrzebuje coś na prawdę długiego.

Pomożecie?

Uncharted, również nie powala długością. Też bym Ci radził HS. Możesz sobie przedłużyć rozgrywkę zdobywając wszystkie bonusy. A grało mi się w nią przyjemnie nawet za trzecim, czwartym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS ma trafić w pierwszej serii platyn a z U:DF na pewno stanie się to później. Dlatego brałbym U:DF a HS jak będzie za 119zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HS ma trafić w pierwszej serii platyn a z U:DF na pewno stanie się to później. Dlatego brałbym U:DF a HS jak będzie za 119zł...

A wiesz kiedy ta seria wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również bardzo polecam HS to co zobaczyłem(a wiele już widziałem) W tej grze to po prostu mistrzostwo świata. O drugiej grze nie wiem zbyt wiele ale jeśli skusisz sie na HS to naprawdę nie będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uncharted, również nie powala długością. Też bym Ci radził HS. Możesz sobie przedłużyć rozgrywkę zdobywając wszystkie bonusy. A grało mi się w nią przyjemnie nawet za trzecim, czwartym razem.

No właśnie. Wiesz może coś więcej o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: Za przejście każdej misji dostajesz ocenę/glif od 1 do 3. Na niektórych poziomach zdobycie 3 glifów jest dość trudne. Za każdego glifa odblokowuje Ci się jeden artwork. Po przejściu całej gry odblokowuje Ci się nowy poziom trudności Hell Mode i tam też możesz te glify zdobywać.

Tak na marginesie jest już na tym forum temat o Haevenly Sword. Tylko uważaj, bo tam sporo spoilerów jest.

ps3site/forum/gry/haevenlysword

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz można dostać HS za 120 pln używaną w super stanie. Chociaż te dwie gry to raczej pozycje obowiązkowe i dwie mają wspaniałą grafe, weź najpierw co Ci bardziej pasuje, pistolety czy miecze ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uzbierałeś i czujesz, że przypływu gotówki szybko nie będzie, bierz U:DF, z prostego powodu, cena Uncharted jest wart więcej, jako dość nowa gra w porównaniu do HS. Myślę, że jak kupisz U:DF przejdziesz i pograsz jeszcze przez kilka dnie, a następnie opchniesz, to nie będziesz musiał dopłacać do HS. W drugą stronę, raczej będziesz musiał dopłacić do sprzedanego HS, aby dorwać Uncharted To tak na proste rozumowanie, ale warto mieć obie gry pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4Ru73K ma bardzo dużo racji w tym co Ci napisał. Jednak jest jeszcze jedna kwestia. Jak zakupisz i pograsz w U:DF, to graficznie HS Cię nie powali. Cokolwiek by nie pisać to HS jednak już brodę ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nic nic kupuję tylko czekam do premiery USA DMC4 w lutym i ciągnę pre ordera jakiegoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek by nie pisać to HS jednak już brodę ma.

Bez przesady, nawet pół roku nie ma. Znam o wiele starsze gry które graficznie wymiatają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony polecam ci Call Of Duty 4 z wiadomych powodów grywalnosc,i tryb online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Uncharted i polecam

Gra ma świetną fabułę, grafika cudna i grywalność też świetna. Grę za pierwszym razem na najłatwiejszym poziomie przeszedłem w 12h 58min, następne poziomy i próby grania były krótsze (ale nie dużo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ze swojej strony polecam ci Call Of Duty 4 z wiadomych powodów grywalnosc,i tryb online

O cod'zie 4 w tytule autor nie wspomnial, wiec pewnie nie bierze go pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, interesują mnie wszystkie gry. Te dwie po prostu mam na oku. Jeśli ktoś uważa, że lepiej se z nimi dać spokój i kupić co innego np. COD4, to też to biorę pod uwagę. W sumie i tak mnie kręcą najbardziej ścigałki. Czekam teraz na GT5 ale po drodze jeszcze se coś "wcząchne". I chyba to będzie zgrabna Nariko:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz wyścigi to może Motorstorm jeśli nie masz ? Bardzo fajna i można ją tanio dostać obecnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Oblivion-a, to RPG. Olbrzymi świat, bardzo ładna oprawa graficzna i rozgrywka na długie godziny. Takiej ilości zadań głównych i pobocznych nie ma żadna inna gra na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz obliviona to ja chetnie sprzedam po korzystnej cenie. Oczywiscie wersja zadbana i wychuchana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Obliviona to ja na PieCu przeszedłem z drżącymi wyspami, no może nie całego, gildia złodziei mi została ale to tylko dla tego bo tego szarego lisa wcieło (prawdopodobnie bug). Już wiem, że czekam na platyn HS. Bo kasa poszła na router :/. Ale ja i tak czekam na propozycje. Może coś przypadnie mi bardziej niż niebiański miecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×