Skocz do zawartości
maxiking

kurierzy szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie łatwiej (i szybciej) byłoby Ci zadzwonić do danej firmy kurierskiej i zapytać??

Z tego co wiem to DHL max do 18:00, UPS do 16:00, DTP (Masterlink) do 19:00, GLS i Siódemka do 17:00...

Ale jak to bywa czasem, jak kurier ma coś do załatwienia innego niż dowiezienie paczki to możesz czekać i do poniedziałku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale usp już niedziała bo zamknięte co nie a dziś gre mieli mi przywieśc hmm niewiem co i jak ale koles muwi ze mu o 20 raz przywieźli a może wieszczy w sobote moge odebrac paczke od kuriera jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale usp już niedziała bo zamknięte co nie a dziś gre mieli mi przywieśc hmm niewiem co i jak ale koles muwi ze mu o 20 raz przywieźli a może wieszczy w sobote moge odebrac paczke od kuriera jakos

No jak dziś Ci nie dowieźli i masz numer listu przewozowego to sprawdź na stronie www gdzie aktualnie znajduje się paczka, lub spróbuj skontaktować się z infolinią i powiedzieć aby dali Ci numer do kuriera...

Moim zdaniem to że paczka dziś dojdzie jest mało prawdopodobna... bo zazwyczaj w piątki kończą wcześniej i zostawiają towar do rozwózki na poniedziałek...

Apropo... wspominałem już niejednokrotnie... jak masz problemy z ortografią to... zainstaluj FireFox'a i się rozwiążą... choćby TU!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm niewiem oco chodzi pisze że jest w katowicach a dzwoniłem dziś do nich to muwili że w szczecinie jest już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mówił/nie muwił..." ... widocznie czekasz do poniedziałku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no nieźle powiedzieli że paczke mi dziś od 18-20 przywiozą i podkreślili może to ja powiedziałem że może odbiore od nich paczke.Zaraz jade po szczecinie poszukaac cod 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie narzekaj, są lepsze akcje. Ja już drugi tydzień czekam na priorytet z Warszawy do Warszawy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to współczuje mi nawet pare dni temu jakąś paczke przysłali za 250 zł i nie wiem skąd bo nie zamawiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś nie przysłali paczki bo dwie osoby na poczcie jej w spisie nie zauważyły. Musiałem iść osobiście i dopiero za trzecim razem okazało się, że paczka leży w szafie od prawie tygodnia. Dobrze że mam bardzo blisko poczty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×