Skocz do zawartości
Gość mckce

problem GTHD concept...rozdzielczość?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mckce

mam ps3 ze stanow. dzisiaj udalo mi sie sciagnac GT HD ze strony Ps Store. Po zainstlowaniu gry zostalem poproszony o zmiane...sposobu podlaczenia konsoli do tv. po wybraniu rozdzielczosci ktora chyba jak na hd ready jest zawysoka...konsola zamarła. dowiedzilem sie ze jest to wina niekompatabilnych ustawien do sprzetu. konsola stratuje ale na ekarnie pojawia sie komunikat o braku sygnalu. czy da sie to jakos obejsc bez potrzeby podpiecia do odpowiedzniego televizora??


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd GTHD ściągałeś ? Z PSS PL czy PSS USA ? U mnie w grze mogę sobie wybrać rozdzielczość - 720p albo 1080i i wszystko działa OK na wersji ściągniętej z Amerykańskiego PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj guzik włączania z 5-10 sekund chyba przy wyłączonej konsoli jak się pomyliłem zobacz gdy już będzie włączona i też przytrzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mckce

zadzialalo...ale jak chcialem poraz kolejny zmienic rozdzielczosc na odpowiedznia do mojego tv to znow mi wyskoczyl i tymrazem jak wlanczam konsole to nic nie pracuje tylo pipczy i miga czerwona dioda, na nic nie reaguje?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj włącznik kilka sekund. Jak nie zadziała to pewnie coś się popsuło i pozostaje serwis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo tv masz jakieś dziwne... u mnie obsługuje demko ściągnięte z eropy (2.0) wszystkie rozdziałki od 562 p do 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×