Skocz do zawartości
ONE

Dragon Ball Raging Blast

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podjąłem się tego bardzo wymagającego wbicia platyny w Dragon Ball Raging Blast. Poszukuję chętnego do wspólnego wbijania Online Titles które są potrzebne na złote trofeum, korzyść jest obustronna ponieważ dajemy sobie na przemian wygrywać do tej pory az obydwoje bedziemy mieli 30 Online Titles, jest to o wiele bardziej korzystniejsze niz wbijanie tytułów w pojedynke. Jakby był ktoś chętny to proszę pisać do mnie na priv lub na moje PSN: Misiaq30, i podac mi swojego maila lub gg to wtedy wysle dokładny plan wbijania tytułów tak żeby wbić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zrobić trofeum Item Colector? Chodzi mi o to jak odblokować te itemy ktore sa oznaczone znakami zapytania... W poradnikach czytalem że niby trzeba przechodzic turnieje offline na różnych poziomach trudności i wtedy wpadaja itemy, zrobilem tak, ale wtedy nie wpadaja itemy tylko odblokowuja się super ataki... jak mam to zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jeszcze aktualne, to ja z chęcią skorzystam z propozycji wspólnego wbijania OT.

A co do Item Colector to itemy zdobywa się w Cell bądź World Tournament na różnych poziomach trudności, ale zawodników musi być 8 lub 16, przy 4 wpadają tylko ataki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jeszcze aktualne, to ja z chęcią skorzystam z propozycji wspólnego wbijania OT.

A co do Item Colector to itemy zdobywa się w Cell bądź World Tournament na różnych poziomach trudności, ale zawodników musi być 8 lub 16, przy 4 wpadają tylko ataki

witam tez szukam pomocy w zrobieniu online

witam tez szukam pomocy w zrobieniu online

troche trudna ta platynka w DBRB, jakies porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jest ktoś chętny do pomocy przy wbijaniu tytułów online ?

GG:9907327

ID:Nagato110_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jest ktoś chętny do pomocy przy wbijaniu tytułów online ?

GG:7987490

ID:Narron2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×